Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że uczepiłeś się moich draftów dla poparcia swojej tezy. Tylko wiesz, na przestrzeni parę lat to bardzo łatwo oceniać na tamtą chwilę trudno było pewne rzeczy przewidzieć. Ale bądź konsekwentny zanalizuj wybory wszystkich gm-ów wtedy zobaczymy te moje posunięcia. Bowiem rozumiem że analizowałes poczynania tych graczy w każdym roku jak i zawodników wybranych tuż po moim wyborze? Jeśli odpowiedź nie jest twierdzaca to proponuję najpierw to zrobić a potem pisać podobne historie. 

Tak na marginesie to Knight był nikim w NBA? (Do czasu kontuzji nie schodził poniżej 10 ppg).A Burke? Mam przypomnieć ich sezony czy nie muszę? Widzę ze nie tylko byłeś poza fbx ale i poza nba. Oni obydwaj z miejsca byli nba ready.

A tak ogóle to jak się mają do tych wyborów Bennetty czy Odeny? Tylko że ja w przeciwieństwie do Ciebie trzeźwo patrzę na sytuacje bo trudno było ich nie wybrać skoro ktoś ich wybral z jedynką. Są jeszcze takie czynniki jak późniejsze kontuzje, niskie picki z których trudno wybrać coś fajnego czy sam poziom draftu. A tak na koniec to którzy z wymienionych przez Ciebie graczy już dawno są poza nba? Bo tak na upartego bym znalazł wiele nazwisk które sie przeminęły bez żadnego echa. Ale ja się z żadnego wyboru nie śmieje i Tobie też radzę bo karma zawsze wraca.

A co do wróżbity Macieja przykro mi ja nim nie jestem. Gdybym był pewnie bym wybrał wtedy najlepiej jak można było. Cóż nie każdy jest idealny.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, bulek napisał:

Tylko że ja w przeciwieństwie do Ciebie trzeźwo patrzę na sytuacje

Good for you, bo ja od 2011 roku wciąż najebany. Tylko, że znów zmieniasz narrację, gdy Ci wygodnie. Najpierw mnie wyśmiewasz porównując do Św. Mikołaja, a gdy przychodzi do analizy Twoich ruchów, to śmiertelnie poważnie piszesz o jakiejś karmie i że to nieładnie śmiać się z kogoś.

Pisałeś, że nie zjebałeś żadnego picku od czasów Morrisona, to z ciekawości spojrzałem w tematy draftu rookiech i - jak mi się wydaje - możesz nie mieć racji, że biorąc Burka dokonałeś dobrego wyboru.

PS. Wciąż nie napisałeś ile tych mistrzostw zdobyłeś.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lu- napisał:

Good for you, bo ja wciąż najebany.

PS. Wciąż nie napisałeś ile tych mistrzostw zdobyłeś.

Co do pierwszego - widać  :)

Co do drugiego - ani jednego. I ani razu nie byłem w trójce. Ale dalej gram z takim samym zaangażowaniem a chyba o to w tej grze chodzi? A tytuły zostawię sportowcom, natomiast parcie na szkło politykom. Oni doskonale wiedzą co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli konkludując:

- od 2006 roku w swoim mniemaniu świetnie, a przynajmniej dobrze draftujesz,

- ciągle grasz z pełnym zaangażowaniem,

- ale nie byłeś na pudle od 2011 roku (a może i wcześniej, nie wiem),

- i piszesz, że zjebałem biorąc Smarta za dziewiąty pick.

 

Wiesz co? Jakoś pogodzę się z Twoją opinią tak odnośnie Smarta, jak i trzeźwego patrzenia na sytuację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GeDDo napisał:

Jaka zmiana kierunku? Z tego co mi wiadomo, to Lu wcześniej nie ogłaszał się, że idzie w jakąś konkretną stronę. Więc jeśli dla Was dwa miesiące to mało, aby wysłać zapytanie czy pick jest na sprzedaż to sorry, pretensje możecie mieć sami do siebie. Dziwi mnie to tym bardziej, że niektórzy z Was mają sporo do zejścia więc powinniście być pierwszymi którzy będą zadawać takie pytania, aby konkurent Was nie ubiegł. A tymczasem czekacie, nie wysyłacie zapytania, a później lament, bo można było dostać więcej.

Po przejeciu druzyny zakladal pojscie w mlodych, a ostatnie ruchy byly czyms odwrotnym.

Zreszta zwroc uwage, ze negocjowalem z Lu na tyle by klepnac wymiane, wiec dziwne sa te zarzuty z czekaniem przynajmniej w moim przypadku, a dowiedzialem sie o dostepnosci picku gdy zostal sprzedany. Czy bylo bledem nie zapytanie w ostatnich 2 dniach o niego? Wychodzi na to, ze tak, ale ponownie pytam jaki byl tu pospiech?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, wiLQ napisał:

Po przejeciu druzyny zakladal pojscie w mlodych, a ostatnie ruchy byly czyms odwrotnym.

Ostatnie ruchy, czyli masz na myśli chociażby ten Twój gdzie oddałeś Lu starszego Galo? To jest ten ruch który był punktem zwrotnym w kierunku jaki obrał Lu?

34 minuty temu, wiLQ napisał:

Zreszta zwroc uwage, ze negocjowalem z Lu na tyle by klepnac wymiane, wiec dziwne sa te zarzuty z czekaniem przynajmniej w moim przypadku, a dowiedzialem sie o dostepnosci picku gdy zostal sprzedany. Czy bylo bledem nie zapytanie w ostatnich 2 dniach o niego? Wychodzi na to, ze tak, ale ponownie pytam jaki byl tu pospiech?

Prowadziłeś z nim rozmowy i najwidoczniej założyłeś, że pick nie jest u niego na sprzedaż. Pewnie nie poruszałeś tego wątku. A to był Twój błąd, a nie błąd drugiej strony, że nie ogłosiła publicznie tego na forum, albo że nie chciał poczekać z dograną wymianą. Tak się składa, że moja wiedza o dostępności picku była taka sama jak Twoja. Tyle tylko, że ja postanowiłem o niego zapytać wczoraj wieczorem i dość szybko dograliśmy deal. 

Swoją drogą, czy jak ty dogadujesz deal, to też chcesz czekać na jego akceptację przez drugą stronę 1,5 miesiąca? Jeśli dwie strony dochodzą do porozumienia, to ogłaszają to wszem i wobec. Chciałbym zobaczyć Twoją cierpliwość, jak uzgadniasz z kimś deal który Ciebie zadowala i pozwala zejść z salary, a druga strona mówi, że chce poczekać do września, bo chce sondować rynek czy ktoś inny da więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GeDDo napisał:

Ostatnie ruchy, czyli masz na myśli chociażby ten Twój gdzie oddałeś Lu starszego Galo? To jest ten ruch który był punktem zwrotnym w kierunku jaki obrał Lu?

Tak, to uznaje za pierwszy sygnal zmiany w strategii, a drugi to ogloszenie z tego tygodnia.

Cytat

Prowadziłeś z nim rozmowy i najwidoczniej założyłeś, że pick nie jest u niego na sprzedaż.

Dokladnie tak. To zle zalozenie jak ktos sie skupia na przebudowie?
Jak pytasz ludzi czesto i gesto o takie duperele to spamujesz smieciowymi ofertami, a jak nie pytasz to wyskakuja takie kwiatki.
Serio tu trzeba raz w tygodniu kazdego pytac czy moze zmienili podejscie do picku? Mam prosbe by oglaszac wyraznie takie rzeczy.

Cytat

A to był Twój błąd, a nie błąd drugiej strony, że nie ogłosiła publicznie tego na forum, albo że nie chciał poczekać z dograną wymianą.

To byl moj blad, ze nie zapytalem, ale rowniez blad Lu, ze nie puscil PM/info "mam dogadany deal za #9, ktos przebija?" bo tak prawie na pewno stracil lepsza wymiane.

Cytat

Tak się składa, że moja wiedza o dostępności picku była taka sama jak Twoja. Tyle tylko, że ja postanowiłem o niego zapytać wczoraj wieczorem i dość szybko dograliśmy deal. 

Uwazasz to za plus czy minus dla tej gry jesli ktos podejmuje decyzje na zasadzie kto pierwszy zapyta ten lepszy?

Cytat

Swoją drogą, czy jak ty dogadujesz deal, to też chcesz czekać na jego akceptację przez drugą stronę 1,5 miesiąca? Jeśli dwie strony dochodzą do porozumienia, to ogłaszają to wszem i wobec. Chciałbym zobaczyć Twoją cierpliwość, jak uzgadniasz z kimś deal który Ciebie zadowala i pozwala zejść z salary, a druga strona mówi, że chce poczekać do września, bo chce sondować rynek czy ktoś inny da więcej.

Zabawne jest to, ze mam teraz wlasnie taka sytuacje. Czekanie 1,5 miesiaca jest problematyczne w czasie sezonu regularnego, ale nie w offseason.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wiLQ napisał:

Tak, to uznaje za pierwszy sygnal zmiany w strategii, a drugi to ogloszenie z tego tygodnia.

2 godziny temu, wiLQ napisał:

Dokladnie tak. To zle zalozenie jak ktos sie skupia na przebudowie?

Więc skoro prowadziłeś rozmowy i Lu zgodził się wziąć od Ciebie starszego Galo, to możesz mieć pretensje tylko do siebie, że nie zapytałeś czy ruszy swój pick. Wszak twoje założenie, iż obrał kierunek tylko na młodych zawodników i swojego picku nie sprzeda, okazały się błędne.

2 godziny temu, wiLQ napisał:

Jak pytasz ludzi czesto i gesto o takie duperele to spamujesz smieciowymi ofertami, a jak nie pytasz to wyskakuja takie kwiatki.
Serio tu trzeba raz w tygodniu kazdego pytac czy moze zmienili podejscie do picku? Mam prosbe by oglaszac wyraznie takie rzeczy.

Nie odwracaj sytuacji. Problem nie jest spamowanie gównianymi ofertami, czy zmiana podejścia do swojego picku, lecz brak jakiejkolwiek próby zainteresowania i wysłania zapytania z Twojej strony. A później masz pretensje, że nic nie wiedziałeś. A nie wiedziałeś, bo nie zapytałeś. Jeśli tego nie jesteś w stanie pojąć to sorry, nie mam zamiaru Tobie tego na siłę tłumaczyć i żyj w przekonaniu, że Lu postąpił źle przystając na ofertę która jemu odpowiadała.

2 godziny temu, wiLQ napisał:

To byl moj blad, ze nie zapytalem, ale rowniez blad Lu, ze nie puscil PM/info "mam dogadany deal za #9, ktos przebija?" bo tak prawie na pewno stracil lepsza wymiane.

Prawie na pewno to wiemy, że stracił możliwość wysłuchania oferty w stylu dam LaMarcus Aldridge czy innego Lou Williamsa za pick. A czy ktoś inny dałby więcej? Może tak, a może nie. Żyjemy w wolnym kraju, można było pytać lub składać oferty, nikt nikomu tego nie broni.

2 godziny temu, wiLQ napisał:

Uwazasz to za plus czy minus dla tej gry jesli ktos podejmuje decyzje na zasadzie kto pierwszy zapyta ten lepszy?

Uważam, że jeśli obie strony uzgadniają warunki transferu który satysfakcjonuje obie strony, to jest to największy plus tej gry. A jeśli kogoś dupa boli, że dwie strony uzgodniły taki deal bez uprzedniego ogłoszenia, że to i tamo mogą sprzedać, to już nie moje zmartwienie. Nikomu nie bronię i nie zazdroszczę wymian jakie zrobili/zrobią. Jeśli jutro pojawiłaby się informacja, że pick nr 1 został sprzedany za LaMarcus Aldridge, to nie miałbym żadnych pretensji do Regisa, że nie ogłosił wszystkim, że może sprzedać Ziona.

2 godziny temu, wiLQ napisał:

Zabawne jest to, ze mam teraz wlasnie taka sytuacje. Czekanie 1,5 miesiaca jest problematyczne w czasie sezonu regularnego, ale nie w offseason.

A mógłbyś mi wskazać w którym miejscu forum jest takowe ogłoszenie, że ktoś ma ugadany deal i czeka na inne być może lepsze oferty? Bo być może coś przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, GeDDo napisał:

Jeśli jutro pojawiłaby się informacja, że pick nr 1 został sprzedany za LaMarcus Aldridge, to nie miałbym żadnych pretensji do Regisa, że nie ogłosił wszystkim, że może sprzedać Ziona.

Nie żartuj sobie tak nawet. Pół ligi by zaczęło wrzeszczeć na Regisa, że sie dał wydymać.

Więc jakby co, to ja zawczasu powiem, że za Ziona dam więcej niż tego starucha Alda!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, PeWee napisał:

No i co teraz?

 

7 minut temu, Krzemo napisał:

A co ma być? 😁

Russell Westbrook będzie robił mniej niż 78fp

Clint Capela też pewnie lekko straci (59.55fp), bo Westbrook z Hardenem będą się bić o piłkę w ataku 

Chris Paul jeśli nie zostanie sprzedany, to jest szansa, że się poprawi na starość (55.70fp)

James Harden na pewno będzie robił mniej niż 81.90fp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, PeWee napisał:

No i co teraz?

Gratulujemy temu, ktory oddal w tym roku Hardena i Capele? ;->

28 minut temu, GeDDo napisał:

Russell Westbrook będzie robił mniej niż 78fp

Clint Capela też pewnie lekko straci (59.55fp), bo Westbrook z Hardenem będą się bić o piłkę w ataku 

Chris Paul jeśli nie zostanie sprzedany, to jest szansa, że się poprawi na starość (55.70fp)

James Harden na pewno będzie robił mniej niż 81.90fp

Yup, jeden ruch, a 3 topowych graczy powinno stracic. Z Paulem to bym sie wstrzymal z ocena bo pewnie gdzies dalej poleci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, PeWee napisał:

Pewnie, że nie.... ale jak czasami siebie czytam co wypisywałem rok-dwa-trzy temu to się za głowe łapie.

To może być dobry przykład do zweryfikowania za rok.

Oczywiście, że możemy się mylić. No ale jakoś sobie nie wyobrażam obecnie aby tak duża produkcja Hardena i Westbrooka się utrzymała, gdy obaj będą na parkiecie w tej samej drużynie. Capela ma największe szanse zachować produkcję, bo w obronie będzie miał więcej roboty. Aczkolwiek przykłady "superteamów" w Lakers, Heat, Cavs, Warriors pokazują, że ktoś stracić musi. No i tak też będzie i w tym przypadku.

1 minutę temu, wiLQ napisał:

Yup, jeden ruch, a 3 topowych graczy powinno stracic. Z Paulem to bym sie wstrzymal z ocena bo pewnie gdzies dalej poleci...

Dlatego napisałem ...

32 minuty temu, GeDDo napisał:

Chris Paul jeśli nie zostanie sprzedany, to jest szansa, że się poprawi na starość (55.70fp)

Choć wydaje mi się, że jego też oddadzą za jakieś picki. Bo obecnie OKC nie jest w stanie nic jemu zaoferować, za wyjątkiem dużej kasy którą muszą jemu płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, GeDDo napisał:

Więc skoro prowadziłeś rozmowy i Lu zgodził się wziąć od Ciebie starszego Galo, to możesz mieć pretensje tylko do siebie, że nie zapytałeś czy ruszy swój pick. Wszak twoje założenie, iż obrał kierunek tylko na młodych zawodników i swojego picku nie sprzeda, okazały się błędne.

Jeden ruch nie czyni zmiany strategii zwlaszcza gdy opiera sie glownie na wykorzystaniu timingu - obaj gracze mieli niepewny los.

Cytat

Nie odwracaj sytuacji. Problem nie jest spamowanie gównianymi ofertami, czy zmiana podejścia do swojego picku, lecz brak jakiejkolwiek próby zainteresowania i wysłania zapytania z Twojej strony. A później masz pretensje, że nic nie wiedziałeś. A nie wiedziałeś, bo nie zapytałeś.

To nie jest odwracanie tylko sedno sprawy, jak wg Ciebie powinna funkcjonowac liga:
czy wszyscy wszystkich zasypuja PMami z pytaniami kto jest dostepny czy wrzucamy jasne ogloszenia na forum?
Bo jesli sie okazuje, ze jestem jedyny, ktory zdecydowanie preferuje to drugie dajcie znac, a zaczne regularnie kazdego pytac co ma aktualnie dostepne. Wydaje mi sie, ze to szkoda czasu dla wszystkich, ale jesli to ma byc jedyny sposob na dogadanie korzystnych wymian...

Cytat

Jeśli jutro pojawiłaby się informacja, że pick nr 1 został sprzedany za LaMarcus Aldridge, to nie miałbym żadnych pretensji do Regisa, że nie ogłosił wszystkim, że może sprzedać Ziona.

Tu sie w pelni zgadzam z Gerardem - byloby oburzenie jak z najwiekszymi kradziezami w lidze i mialbym taka sama reakcje, ze bez ogloszenia.

Sa wymiany, ktore nie wymagaja takich informacji bo dotycza plotek/leszczy, ale gwiazdy, picki i topowe prospekty wg mnie zawsze powinny albo byc sondowane po lidze albo oglaszane, ze trafily pod mlotek. Jesli sie okazuje, ze jestem jedyny, ktory tak to widzi dajcie znac, a zaczne spamowac  pytaniami o dostepnosc wszystkich najlepszych assetow w lidze tak z raz na tydzien.

Cytat

A mógłbyś mi wskazać w którym miejscu forum jest takowe ogłoszenie, że ktoś ma ugadany deal i czeka na inne być może lepsze oferty? Bo być może coś przeoczyłem.

Na privie sie tak dogadalismy, a ogloszenia byly z intencjami GMow - wyraznie napisal, ze handluje pickami [i z tego sie wziela moja oferta!], a ja wielokrotnie dalem znac, ze rozwaze wszystko co mi pozwoli zejsc z pensji.

18 minut temu, GeDDo napisał:

Dlatego napisałem ...

Choć wydaje mi się, że jego też oddadzą za jakieś picki. Bo obecnie OKC nie jest w stanie nic jemu zaoferować, za wyjątkiem dużej kasy którą muszą jemu płacić.

Odnosilem sie do czesci z poprawieniem Paula w OKC bo wg mnie sa zerowe szanse, ze tam zostanie [czyli to nie jest "jesli" tylko "kiedy"].

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Paulem jest taki, że ma jeszcze na dwa lata kontrakt 40mln za sezon z player option na trzeci.

 

PS:

Jak ktoś nie zagląda:

Cytat

Czy w związku z ostatnimi kontuzjami moglibyśmy poddać pod dyskusję wprowadzenie dodatkowego slota pod IL?

👇👇👇

Link do dyskusji

👆👆👆

Edytowane przez PeWee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.