Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli moim najlepszym na ta chwilę zawodnikiem jest Tomasz Bryant to swiadczy to o dwoch rzeczach:

A) na razie gra super sezon

B) reszta gra troche/sporo ponizej oczekiwan.

Lada moment wraca Griffin i w koncu util bedzie lepiej obsadzony, bo na razie najlepsze mecze Cooka czy Thybullea zostawilem na lawce, a najgorsze na aktywnym slocie :)

Btw, jak bys Roger zamierzal tankowac, to znasz adres, powinienem miec pierwszenstwo :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2019 o 10:01, Krzemo napisał:

Paul George i Klay w pakiecie za Stepha? Serio? Tam jakiś pick chociaż idzie?

 

6 godzin temu, Gerard napisał:

Widać nie jest mi pisane powalczyć w tym sezonie 😕 

Jadziem w tank w takim razie. Gdyby ktoś miał coś połamanego to skupuję.

Spiesz sie komentowac ruchy innych bo tak szybko traca na waznosci...
Wspolczucia Gerard bo to musial byc rekord wszechczasow miedzy zmiana strategii z przeczekania na contendowanie i w druga strone.
Z drugiej strony GeDDo rozmnozyl gwiazdy jak zawodowiec w przebudowie i nie mogl tego zrobic w lepszym momencie.

5 godzin temu, Krzemo napisał:

Moim najlepszym jest Cody Zeller. Pozdro @wiLQ

<Glebokie westchniecie> 
Choc jeszcze zobaczymy kto bedzie mial na koniec lepszy sezon - on czy Kyle Anderson bo de facto taki trejd klepnelismy ;->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wiLQ napisał:

Z drugiej strony GeDDo rozmnozyl gwiazdy jak zawodowiec w przebudowie i nie mogl tego zrobic w lepszym momencie.

Raczej zbieg okoliczności i pech jednej ze stron niż zawodowstwo. Propozycja padła już przed sezonem, ale chciałem poczekać tydzień czasu aby zobaczyć co tam moi zawodnicy będą grali. No i w sumie gdybyśmy rzeczywiście poczekali tydzień, to Gerard mógłby mówić o dużym farcie. W moim przypadku i tak niewiele by się zmieniło, bo kontuzja Stefka wręcz byłaby mi na rękę. 

 

Co do mojego składu i dostępności zawodników, bo ktoś tam pytał ...

Dostępny, jak wróci po kontuzji i będzie prezentował solidny poziom:

1 Paul George 29 69,55

 

   

Będzie bardzo ciężko i w sumie tylko nielicznych może być stać coś zaproponować:

2 Trae Young 21 48,85 

3 Myles Turner 23 47,05

 

Mogę rozważyć, ale nie muszę (w niektórych przypadkach może być trudniej, w innych łatwiej):

5 Justise Winslow 23 38,65 

6 Kelly Oubre 24 36,90 

7 Ivica Zubac 22 29,20 

8 Kevin Huerter 21 28,85 

10 De'Anthony Melton 21 23,75 

12 Hamidou Diallo 21 15,00

 

Z oczywistych względów niedostępni w tym sezonie: 

4 Klay Thompson 29 47,00 

9 Jarrett Culver 20 25,00 

11 Sekou Doumbouya 19 16,00 

13 Dylan Windler 23 15,00

 

Szukam najchętniej zawodników na pozycje PG i C, choć nie zamykam się na inne pozycje. O tym, że bardziej interesują mnie młodzi z perspektywami i kontuzjowani, to wspominać chyba nie muszę.

     
Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GeDDo napisał:

 No i w sumie gdybyśmy rzeczywiście poczekali tydzień, to Gerard mógłby mówić o dużym farcie. W moim przypadku i tak niewiele by się zmieniło, bo kontuzja Stefka wręcz byłaby mi na rękę.

     

U mnie też ta kontuzja wiele nie zmienia niż gdybym pozostał przy PG i Klayu. Poza tym ofkors, że teraz jestem o 1 Klaya mniej. Ale przy próbach sprzedania go dostawałem tak mizerne propozycje, że lepszej opcji nie było. No i z nim miałem totalnie zapchane salary, a fajne nazwiska znikały na fa.

Przy okazji ja też wywieszę pricetagi na ten sezon:

Do ruszenia łatwo: Teague

Do ruszenia ale już nie tak łatwo: RobCov, Powell, RobWilliams i też Curry jak wróci

Wolałbym nie ruszać, ale kto wie: McCollum, FVV, Drumm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roger napisał:

Niestety nadal nie rozgryzłem co zrobić by tabela funkcjonowała na forum jak kiedyś, więc musita się zadowolić takimi ochłapami.

image.thumb.png.28774a55a3a6cdaedd2914abb158c1ea.png

Mogę Ci podesłać zmienionego excela i wtedy tylko kopiujesz jako zdjęcie z excela i wklejasz tutaj. Szybciej nawet to śmiga, niż tabelki. W fbx2 możesz luknąć, jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki Panowie. Od jutra będzie tabelka.

18 godzin temu, Gerard napisał:

U mnie też ta kontuzja wiele nie zmienia niż gdybym pozostał przy PG i Klayu. Poza tym ofkors, że teraz jestem o 1 Klaya mniej. Ale przy próbach sprzedania go dostawałem tak mizerne propozycje, że lepszej opcji nie było. No i z nim miałem totalnie zapchane salary, a fajne nazwiska znikały na fa.

Skoro dostawałeś mizerne propozycje za Klaya, to w zasadzie jesteś w takim samym położeniu jak wcześniej gdybyś przystał na jedną z tych propozycji. Więc trochę się dziwię, że tak szybko zmieniłeś zdanie co do celów. W sumie to musisz sprzedać Stefka (tak samo jakbyś musiał sprzedać wcześniej samego PG13). Nie sądzę aby nikt nie był nim zainteresowany. Pytanie tylko co będzie dawał w zamian?

Jeśli o szpitalu mowa, to u mnie sytuacja potoczyła się tak, że dzień po wymianie kontuzji doznał Trae, dwa dni później Myles oraz Winslow. Obecnie nie są to jakieś groźnie urazy i pewnie szybko wrócą do gry. Niemniej jakoś dziwnie dużo tych urazów w na początku tego sezonu w całej nba. Może mi się źle wydaje, ale w poprzednich sezonach aż tyle ich nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GeDDo napisał:

Skoro dostawałeś mizerne propozycje za Klaya, to w zasadzie jesteś w takim samym położeniu jak wcześniej gdybyś przystał na jedną z tych propozycji. Więc trochę się dziwię, że tak szybko zmieniłeś zdanie co do celów. W sumie to musisz sprzedać Stefka (tak samo jakbyś musiał sprzedać wcześniej samego PG13). Nie sądzę aby nikt nie był nim zainteresowany. Pytanie tylko co będzie dawał w zamian?

Ten ban trochę zmienił sytuację. Ale jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam po Stefka, choć tych straconych meczów robi się już u mnie ciut za dużo. Poza tym jeszcze do niedawna jakoś nikt nie był zainteresowany tankowaniem sezonu i właściwie jedyna sensowna opcja była u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.