Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, PeWee napisał:

Ja bym sobie tyle potencjału nie rozwalił

A ja uznałem, że warto, gram od wielu lat i bawiłem się już w kiszenie prospektów, nuda. W tej grze liczy się tylko zwycięstwo, tylko nr 1, nie zbieramy żadnych punktów za styl, czy do wielosezonowej klasyfikacji. Poprzedni sezon dał mi mega fun i nic bym nie zmienił.

25 minut temu, PeWee napisał:

Tak sobie patrzę na Twoje składy Krzemyk jaki miałeś 3 lata i tak:

Ben Simmons, Aaron Gordon, Steven Adams, Jaylen Brown, Devin Booker, Justise Winslow, Doamntas Sabonis, Kelly Oubre i miałeś piewszy pick z których chyba wybrałeś Fuletza.

Sam sobie tych graczy zebrałem w 3 sezony. 4 lata temu rozdałem za prospecty i picki mój skład z TOP5, za co wielu z tutaj grających chciało mnie wyjebać z ligi, bo niby nie wiedziałem co robię :). Wtedy też miałem spi*****ić i na lata zagrzebać się na dnie ligi. Pamiętasz jak oddałem Ci Millsapa :) i  jaka był awantura?

Po 3 sezonach zrobiłem mistrza i o to chodziło.

29 minut temu, PeWee napisał:

Bradley Beal, Paul George, Nikola Vucevic i Russell Westbrook. 

273/460 FP dla 4 zawodników, i praktycznie zero upsideu. Jakbym chciał to utrzymać to resztę składu musieliby stanowić goście za 20 fp. Kompletny bezsens. Jakby byli lepsi zawodnicy w zamian do pozyskania, to bym ich pozyskał. Będziesz miał kiedyś 100 fp do zejścia to zobaczysz jak to jest.  

32 minuty temu, PeWee napisał:

Jakbym zrobił sondę teraz na forum to stawiam, że 80% ludzi by pomyślało, że to jest jakiś prank albo trolling master co Ty zrobiłeś.

OK PeWee :), ale zrobiłem mistrza i szczerze mało mnie obchodzi, co ktoś tam sobie pomyśli. Są tu ludzie którzy grają od kilkunastu lat i gówno wygrali, nie byli nawet w top3. Więc WTF? Każdy obiera taką strategia jaką uważa za skuteczną. Tylko do czego ona ma w efekcie prowadzić, jak nie do nr 1? Będę chciał sobie nazbierać prospektów to w dwa sezonu znów to zrobię, tak jak poprzednio. Żaden problem.

38 minut temu, PeWee napisał:

trochę spierdoliłeś

Jakbym nie łykną na ostatniej prostej Antka to bym tak powiedział.

A tak po prostu ja wygrałem, a 19 osób przegrało :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, PeWee napisał:

4 miesiące czekania, dwa pierwsze dni a tu zero komciów. Jak patrzę na Wasze składy i wyniki to się w sumie nie ma co dziwić, ale jednak rozczarowanie.

Niewiele można jeszcze powiedzieć. Wygląda na to, że u mnie Nunn na duzy +, Russel tak jak przypuszczałem. Młodzi dostali minuty w rotacji, a Isaiah powoli wraca do gry. Na minus R.Jackson który poleciał na Fa. Saric wielka niewiadoma, więcej się spodziewałem w pierwszym meczu, ale to zawieszenie Aytona może wiele zmienić.

Fajna sytuacja z Kaminskim na waiverach. Przypuszczałem, że ktoś z dwójki Mar, Krzemo odpali wszystko co ma na Fa(30$) więc musiałem dać 31. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie to początek sezonu i różne "przypadkowe" drużyny mogą być wyżej, a Rogery tego świata okupować dolne rejony tabeli, ale mam nadzieję, że jestem trochę "underrated" :)

Coby White - fryzura żywcem wzięta z lat 70', ale wyróżnia się nie tylko nią... Fajnie, że ostał się do mojego wyboru.

Mam nadzieję, że Morant z czasem zacznie grać lepiej, bo na razie wesoło to nie wygląda.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2019 o 09:59, Krzemo napisał:

A tak po prostu ja wygrałem, a 19 osób przegrało :).

I tu zgoda, ale mając takie nazwiska w składzie w ostatnim czasie w porównaniu do dziś, gdzie twoim najlepszym graczem jest Russell to jakos tak to po prostu słabo wyglada. 

A ja Wyczucia z tym wywaleniem Kaminskiego nie miałem ale na otarcie łez jest Baynes. Poza tym pożegnałem Gaya, bo chyba dynamika układu rotacji w Spurs będzie mniej korzystna dla niego, a te 40fp w salary jednak ciąży. Może ten Matthews coś pogra, a waży dużo mniej. Czas zweryfikuje. Na tą chwilę dobrą opcją wydaje się Hart. Dwa mecze na +40fp. Pewnie długo tak nie pociągnie, ale zdaje się mieć szanse wnosić mimo wszystko niezły wkład fp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mar napisał:

I tu zgoda, ale mając takie nazwiska w składzie w ostatnim czasie w porównaniu do dziś, gdzie twoim najlepszym graczem jest Russell to jakos tak to po prostu słabo wyglada. 

Pewnie że mam teraz słabsze nazwiska. Cena mistrzostwa w tak ciężkim sezonie jak poprzedni. Wynik 2 ekipy Antka dawały mistrza w 95% sezonów. Z części zawodników rezygnowalem z własnej inicjatywy z innych konieczności, bo się łamali czy potrzebowałem więcej nadwyżki w fp, bo musiałem reagować na ruchy Antka i wiLQa. Odpuścić w pewnym momencie i zostać w pół drogi z niczym byłoby bez sensu. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
TEAM
FP G FP/G
Miami Heat
1140,5
21
54,31
Chicago Bulls
1139
24
47,46
Sacramento Kings
853
18
47,39
Indiana Pacers
954,5
21
45,45
Denver Nuggets
703
17
41,35
San Antonio Spurs
824,5
20
41,23
Seattle SuperSonics
768
20
38,40
new york knicks
912,5
24
38,02
Milwaukee Bucks
806
22
36,64
Phoenix Suns
832
23
36,17
Houston Rockets
886
25
35,44
Boston Celtics
871
25
34,84
Charlotte Hornets
942,5
28
33,66
Los Angeles Lakers
838,5
25
33,54
Memphis Grizzlies
796,5
24
33,19
Los Angeles Clippers
728,5
22
33,11
Dallas Mavericks
590,5
18
32,81
Detroit Pistons
621
19
32,68
Philadelphia 76ers
757,5
24
31,56
Orlando Magic
640,5
24
26,69
Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.