Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś chce zejść z SC, to zapraszam. 

Umówmy się, każdego ze składu mogę sprzedać i na Townsa w zamian nie liczę. Chętnie bym zebrał młodych, zdolnych, ale nie zamykam się na tych, którzy w przyszłym sezonie wyjebią z trampek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zasada zniesienia limitu SC w ofsezonie działa pięknie 😉

Jestem dalej otwarty na wymiany. Westbrook i Vucevic do wyjecia w rozsądnej cenie. Zawodników nowo pozyskanych również jestem w stanie ruszyć. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2019 o 14:44, ai3 napisał:

no Lu ruszamy z tego samego poziomu tylko troche w innym stanie te sklady na innym poziomie rowni ...

No trochę odgruzowywania przede mną jest. Wiadomo, że wolałbym skład Clippers, ale nie mogę wybrzydzać, skoro znalazło się dla mnie ponownie miejsce w tej zacnej lidze...

Tak sobie paczam na skład i wychodzi, że Marcos najwyraźniej musiał się tasować pod jakąś figurkę z dinozaurem, skoro DeRozan i Lowry to core składu. Nie wiem jeszcze na kim budować swój skład, ale jeśli ktoś widzi u mnie coś dla siebie i chce zrzucić trochę SC, to zapraszam. Przed 2022 rokiem raczej c***a ugram...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.