Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka godzin do automatycznego wysokiego picku? Ale emocje nam kolek23 zafundowal... ;->

W dniu 1.09.2019 o 16:50, PeWee napisał:

Jakby ktoś miał wyjebane na draft i chciał oddać pick to dajcie znać!

Najlepiej ogloszeniem na forum :-)

W dniu 3.09.2019 o 08:19, Roger napisał:

Szkoda że chyba tylko Ty miałeś takie zdanie o Durancie, bo nie dostałem za niego żadnej oferty, a wszystkie oferty które ja złożyłem zostały odrzucone :]

Bo nim handlowales w zlym momencie - IMO offseason to najgorszy czas na taki ruch bo wszyscy patrza optymistycznie na szanse swoich gosci, wiec perspektywa oddania ich zanim eksploduja z wartoscia za kogos kto na pewno nie zagra jest wyjatkowo malo atrakcyjna. Ale jak tylko rzeczywistosc zweryfikuje kto co soba reprezentuje to juz w listopadzie by przybylo chetnych na Duranta, a po ASW to bys przebieral w ofertach tankerow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, wiLQ napisał:

Bo nim handlowales w zlym momencie - IMO offseason to najgorszy czas na taki ruch bo wszyscy patrza optymistycznie na szanse swoich gosci, wiec perspektywa oddania ich zanim eksploduja z wartoscia za kogos kto na pewno nie zagra jest wyjatkowo malo atrakcyjna. Ale jak tylko rzeczywistosc zweryfikuje kto co soba reprezentuje to juz w listopadzie by przybylo chetnych na Duranta, a po ASW to bys przebieral w ofertach tankerow.

Gdybym miał czekać do ASW, to wtedy sam bym musiał już iść w tank, więc ta opcja od razu odpadła, bo nie mam picku. A tak daję sobie szansę na o wiele lepszy wynik niż mógłbym zrobić po stracie całego listopada w poszukiwaniu oferty za Duranta i tylko to mnie interesuje na ten moment.

 

Składy zakutalizowane na ost. wybór Pacers w drafcie i uwzględnionych jest 14 zawodników w składach 76ers i Pacers.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 picki w 4 godziny? Gdzie Wam sie tak spieszy??? Jakos szybko to poszlo, wiec tak informacyjnie...
Moj wybor bedzie w sobote kolo poludnia nie dlatego, ze dumam kogo wybrac tylko probuje zejsc z pensji i/lub pozyskac dalszy pick zostawiajac ta #11 u siebie.

Sprawdzajcie skrzynki po sondy, a jak nic nie dostaliscie to dajcie znac jesli chcecie sie wmieszac w zabawe na w/w zasadach ;->

9 godzin temu, Roger napisał:

Gdybym miał czekać do ASW, to wtedy sam bym musiał już iść w tank, więc ta opcja od razu odpadła, bo nie mam picku. A tak daję sobie szansę na o wiele lepszy wynik niż mógłbym zrobić po stracie całego listopada w poszukiwaniu oferty za Duranta i tylko to mnie interesuje na ten moment.

Wlasnie o takim optymizmie wobec wlasnej druzyny pisalem ... ;->
Wg mnie ten lepszy wynik wciaz oznacza niecontender i pewnie dlatego inaczej postrzegam ten ruch, ale oczywiscie taki urok tej zabawy.
Wrocimy do tematu za pol roku i bedzie jasniejsze kto mial racje... moze znowu wyrzezbisz cos z niczego? ;->

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.