Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, PeWee napisał:

To będzie dość ciekawy spektakl jak Antek i piotreksuper beda schodzic z salary.

Antek raczej bedzie mial nudny spektakl - sprzeda za paczke czipsow [lub wywali] 2-3 starszych w tym MGasola i po temacie.
Dopiero piotreksuper faktycznie bedzie musial pociulac tych wymian rzedu -10 w salary... ale jedna z nich wlasnie zrobil, wiec to nie jest jakis duzy problem. ot bedzie musial przesondowac lige co pare tygodni.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiLQ napisał:

Dopiero piotreksuper faktycznie bedzie musial pociulac tych wymian rzedu -10 w salary... ale jedna z nich wlasnie zrobil, wiec to nie jest jakis duzy problem. ot bedzie musial przesondowac lige co pare tygodni.

u mnie też będzie nudno, pewnie wywale 2-3 graczy na Fa i po sprawie. Niestety brak popytu na średniaków ligowych. Na ten moment mało kto jest już w stanie przyjąć troche salary, więc rynek Fa będzie wypchany solidnymi średniakami +30.

Ciekawie to będzie wyglądać sprzedaż Klaya, Duranta, Nurkicia i może Oladipo?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piotreksuper napisał:

u mnie też będzie nudno, pewnie wywale 2-3 graczy na Fa i po sprawie.

Na 1 rzut oka IMO masz trudniejsza decyzje kogo wywalac/upychac bo u antka jest pewna 3-4 do wylotu, a u Ciebie musi trafic na minimum 2 gosci przed 30stka. 

2 godziny temu, piotreksuper napisał:

Niestety brak popytu na średniaków ligowych. Na ten moment mało kto jest już w stanie przyjąć troche salary,

Wg mnie ten pierwszy czynnik jest duzo wazniejszy niz drugi. Zasady wyraznie sugeruja przeplyw fp z druzyn powyzej limitu do tych ponizej, ale gdy 5 jest z zapasem 20+ i tego nie wykorzystaja to sila rzeczy bedzie wiecej wywalen solidniakow.

2 godziny temu, piotreksuper napisał:

Ciekawie to będzie wyglądać sprzedaż Klaya, Duranta, Nurkicia i może Oladipo?....

Skoro obi ma 2 z nich to juz jest w polowie drogi ;->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wy pamietacie ze 1 wrzesnia deadline 460 fp ? 

ja tu widze zbyt duzo nierozwiazanych sytuacji 

i nie widze zadnego stand outa - jedyny straight outta compton to Pewee 

piotrek super jakby mial nieograniczony fp to fajnie by wygladal 

antek tez 

ale niestety mamy zasady 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.