Skocz do zawartości
Roger

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.07.2019 o 13:05, wiLQ napisał:

Krzemo ostro zakasal rekawy do roboty, z mistrzowskiej druzyny zostali mu juz tylko Lamb, Grant, Connaughton, Beverley, McGee, Brown [z czego 2 ostatnich tymczasowo].

To było nieuniknione, w końcu muszę zejść o ponad 100 fp.

Jestem jednak zadowolony, po pierwsze pozyskałem zawodników preprime lub prime, z mniejszą lub większą szansa na upside, średnia wieku drużyny będzie bardzo przyzwoita.  Po drugie wpakowałem te kilkadziesiąt fp w rynek, co oznacza, że ubiegłem konkurentów ;), zostało mniej drużyn, które są w stanie przyjąć dodatkowe fp. i jeszcze mniej, które chcą to zrobić, więc partnera do rozsądnego trejdu będzie jeszcze trudniej znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Roger- jeśli można to prosimy o aktualizację.

Krzemo - narobiłeś zamieszania i wszystko ucichło(szkoda), nawet Wilq nic nie podsyła.

Lorak- masz chyba zapchaną skrzynkę PM

Obi - grasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Krzemo napisał:

To było nieuniknione, w końcu muszę zejść o ponad 100 fp.

Dla jasnosci to pisalem w znaczeniu pozytywnym, ze tak szybko ogarnales temat gdy niektorzy nawet nie zaczeli...

18 godzin temu, Krzemo napisał:

Jestem jednak zadowolony, po pierwsze pozyskałem zawodników preprime lub prime, z mniejszą lub większą szansa na upside, średnia wieku drużyny będzie bardzo przyzwoita.  Po drugie wpakowałem te kilkadziesiąt fp w rynek, co oznacza, że ubiegłem konkurentów ;), zostało mniej drużyn, które są w stanie przyjąć dodatkowe fp. i jeszcze mniej, które chcą to zrobić, więc partnera do rozsądnego trejdu będzie jeszcze trudniej znaleźć.

Good job good effort.
Choc jednoczesnie trzeba wspomniec, ze latwo sie rozdaje niestare gwiazdy...

4 godziny temu, piotreksuper napisał:

Krzemo - narobiłeś zamieszania i wszystko ucichło(szkoda), nawet Wilq nic nie podsyła.

Jak chcesz cos na szybko klepnac to zwyczajnie popraw oferte gdzie mamy w sumie blisko ;->

Przed nastepna fala sond mnie wstrzymuje brak rozeznania w rookich bo nie wiem czy wole jeden wysoki pick czy kilka niskich czy w ogole to klasa, ktora trzeba olac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymiana z Wilq.

Aldridge za Pick 11,pick 2020 Kings i Kenricha Williamsa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, piotreksuper napisał:

Aldridge za Pick 11,pick 2020 Kings i Kenricha Williamsa.

Potwierdzam...

18 godzin temu, wiLQ napisał:

Jak chcesz cos na szybko klepnac to zwyczajnie popraw oferte gdzie mamy w sumie blisko ;->

Czasem wystarczy naprawde niewiele... niech sie teraz piotreksuper buja/bawi ze schodzeniem ponizej limitu weteranami :)
Mi zostala juz tylko mala korekta, ale to zrobie na spokojnie we wrzesniu jak bedzie wiecej wiadomo o naszym drafcie i campach.

Edytowane przez wiLQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi