Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.07.2019 o 13:05, wiLQ napisał:

Krzemo ostro zakasal rekawy do roboty, z mistrzowskiej druzyny zostali mu juz tylko Lamb, Grant, Connaughton, Beverley, McGee, Brown [z czego 2 ostatnich tymczasowo].

To było nieuniknione, w końcu muszę zejść o ponad 100 fp.

Jestem jednak zadowolony, po pierwsze pozyskałem zawodników preprime lub prime, z mniejszą lub większą szansa na upside, średnia wieku drużyny będzie bardzo przyzwoita.  Po drugie wpakowałem te kilkadziesiąt fp w rynek, co oznacza, że ubiegłem konkurentów ;), zostało mniej drużyn, które są w stanie przyjąć dodatkowe fp. i jeszcze mniej, które chcą to zrobić, więc partnera do rozsądnego trejdu będzie jeszcze trudniej znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Krzemo napisał:

To było nieuniknione, w końcu muszę zejść o ponad 100 fp.

Dla jasnosci to pisalem w znaczeniu pozytywnym, ze tak szybko ogarnales temat gdy niektorzy nawet nie zaczeli...

18 godzin temu, Krzemo napisał:

Jestem jednak zadowolony, po pierwsze pozyskałem zawodników preprime lub prime, z mniejszą lub większą szansa na upside, średnia wieku drużyny będzie bardzo przyzwoita.  Po drugie wpakowałem te kilkadziesiąt fp w rynek, co oznacza, że ubiegłem konkurentów ;), zostało mniej drużyn, które są w stanie przyjąć dodatkowe fp. i jeszcze mniej, które chcą to zrobić, więc partnera do rozsądnego trejdu będzie jeszcze trudniej znaleźć.

Good job good effort.
Choc jednoczesnie trzeba wspomniec, ze latwo sie rozdaje niestare gwiazdy...

4 godziny temu, piotreksuper napisał:

Krzemo - narobiłeś zamieszania i wszystko ucichło(szkoda), nawet Wilq nic nie podsyła.

Jak chcesz cos na szybko klepnac to zwyczajnie popraw oferte gdzie mamy w sumie blisko ;->

Przed nastepna fala sond mnie wstrzymuje brak rozeznania w rookich bo nie wiem czy wole jeden wysoki pick czy kilka niskich czy w ogole to klasa, ktora trzeba olac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, piotreksuper napisał:

Aldridge za Pick 11,pick 2020 Kings i Kenricha Williamsa.

Potwierdzam...

18 godzin temu, wiLQ napisał:

Jak chcesz cos na szybko klepnac to zwyczajnie popraw oferte gdzie mamy w sumie blisko ;->

Czasem wystarczy naprawde niewiele... niech sie teraz piotreksuper buja/bawi ze schodzeniem ponizej limitu weteranami :)
Mi zostala juz tylko mala korekta, ale to zrobie na spokojnie we wrzesniu jak bedzie wiecej wiadomo o naszym drafcie i campach.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiLQ napisał:

Czasem wystarczy naprawde niewiele... niech sie teraz piotreksuper buja/bawi ze schodzeniem ponizej limitu weteranami :)

Czyżbyś miał poczucie wycyckania kolegi? 

Dużo za dużo za tego Aldrigea poszło. Kenrich i pick to już byłaby dobra paczka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL do wrzutki Chytrego! Choc bym zamienil opisy - piotreksuper z podniesionymi rekoma, Krzemyk robi zdjecie, a Ald naparza salary ;->

Godzinę temu, Krzemo napisał:

Czyżbyś miał poczucie wycyckania kolegi?

Nie klepie takich trejdow bo uwazam je za swietny interes... limit pensji zmusza mnie do zrobienia czegos glupiego, wiec staram sie wybierac jak najmniejszy bol tylka. Wg mnie 3 losy na loterii to nie jest za duzo za niemal pewna 50tke [nawet jesli jest stara]. Wrecz mnie dziwi jak malo GMow jest realistami wobec swoich umiejetnosci draftowania poza Top10 bo te wybory zwykle laduja na FAsach w ciagu pol roku [w przeciwienstwie do starych dobrych, ktorzy stanowia pozniej czesc paczki do contendera].

Zas moja reakcja wynikala z tego, ze po prostu robi sie monotonne upychanie tych samych weteranow kolejny sezon gdy malo kto sie zgadza z takim podejsciem [dla samego Alda to juz byla 3 runda! Ale tym razem nie mialem lepszej alternatywy na zejscie z pensji by jeszcze raz przedluzyc ta wspolprace].
Poza tym trzeba przyznac, ze rzadko sie zdarza by ktos grubo powyzej limitu jeszcze bral na klate dodatkowe 30, wiec jestem bardzo ciekawy co piotreksuper z tym zrobi. Ma teraz ze 2 miesiace by ostro porzezbic trejdami i zobaczymy czy mu to wyjdzie na plus czy na minus.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrz nba, byly dpoty, mlodszy z braci Gasolow- Marc do wzięcia za cos co malo wazy. Dodatkowo mam duet swigmanow z nieduzym salary Ingles- Crowder do wzięcia. Duzo nie oczekuję, bo mam troche salary do zrzucenia, ale bez wielkiego cisnienia, bo mam "pomysla" by zrobic to malo inwazyjnie dla mojego core'a.

 

Swoja droga, po letnim szalenstwie, moje najmocniejsze armaty, albo nie straciły (Griffin , Hield), albo zyskaly (Kemba, Tobajasz) i raczej z nimi rozstawac sie nie chce. Liczę też, ze Tomasz Bryant moze dalej dostawac duuzo minut w dryfujacym okrecie ze stolicy Usa.

Mam jak cos na handel picki Rogera z tego i nastepnego roku. Szczegolnie ten drugi moze byc atrakcyjny (sytuacja Durexa i Miroticia), Roger może Ty bys chcial wykupic ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzemo napisał:

 

Dużo za dużo za tego Aldrigea poszło. Kenrich i pick to już byłaby dobra paczka. 

ja się dziwie że Wilq przyjął takie bagno, 2 picki (loteria z wyborem) i Kenricha z potencjałem, ale też z małymi szansami na większą ilość minut. Aldridge pomimo wieku to nadal gracz na 50 FP w przyszłym sezonie.

Dalej przehandluje: Ibaka,Redick,Reggie jackson,Vonleh, Ross,Osman, Isaiah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzemo napisał:

Nie zdziwiłbym się, gdyby to była jedyna albo jedna z niewielu opcji dla wiLQa na transfer. Ja bym na Twoim miejscu chyba nie dołożył. Choć oczywiście zgadzam się, że to wciąż użyteczny gracz. 

Zobaczymy za co poleci M.Gasol wtedy będzie można porównać czy cena za Aldridga była zła czy dobra. Tylko żebym nie musiał porównywać 2 swoich ofert:).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Marca Gasola nikt w tej lidze już nie weźmie. To jest gość który wyląduję na FA z którego go nikt nie ściągnie bo za dużo waży.

Jedyna szansa to Lorak. On lubi takie trade'y. 18 sezon ósme miejsce samo się nie zrobi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Krzemo napisał:

Dużo za dużo za tego Aldrigea poszło.

 

8 godzin temu, piotreksuper napisał:

ja się dziwie że Wilq przyjął takie bagno,

LOL i piekno tej gry w pigulce :-)

8 godzin temu, piotreksuper napisał:

2 picki (loteria z wyborem) i Kenricha z potencjałem, ale też z małymi szansami na większą ilość minut. Aldridge pomimo wieku to nadal gracz na 50 FP w przyszłym sezonie.

Mi duzo blizej Twojej wyceny niz Krzemo, wiec slowem uzasadnienia...

5 godzin temu, Krzemo napisał:

Nie zdziwiłbym się, gdyby to była jedyna albo jedna z niewielu opcji dla wiLQa na transfer.

To drugie, ale byly podobnego kalibru, wiec wybralem najlepszy dostepny pick plus asset o najdluzej waznosci handlowej [pick 2020 gdy swojego nie mam] plus prospekta, ktorego traktuje jak pick 15-20 [tzn jestem ciekawy rozstrzygniec rotacji, ale realia sa takie, ze tylko w wariancie optymistycznym go zatrzymam dluzej].

Jeszcze pytanie brzmi czy lepiej bylo oddac Alda za taka paczke losow na loterii czy calkiem wywalic Lou i DJ/Zellera zastepujac ich totalnymi leszczami?

3 godziny temu, piotreksuper napisał:

Zobaczymy za co poleci M.Gasol wtedy będzie można porównać czy cena za Aldridga była zła czy dobra.

Nie do konca bo MGasol jest w gorzej sytuacji jako rezerwowy, wiec wg mnie powinien byc istotnie tanszy... a przeciez nie mozna wiele obnizyc tej ceny, wiec...

39 minut temu, PeWee napisał:

Przecież Marca Gasola nikt w tej lidze już nie weźmie. To jest gość który wyląduję na FA z którego go nikt nie ściągnie bo za dużo waży.

... na to sa spore szanse. Choc nie zgadzam sie, ze tam spedzi miesiace, predzej czy pozniej ktos bedzie mial wiekszy balast lub wolne miejsce w salary by go przygarnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, PeWee napisał:

Przecież Marca Gasola nikt w tej lidze już nie weźmie. To jest gość który wyląduję na FA z którego go nikt nie ściągnie bo za dużo waży.

Jedyna szansa to Lorak. On lubi takie trade'y. 18 sezon ósme miejsce samo się nie zrobi ;) 

haha, chciałem go kupić.

swoją drogą z tonu właściciela można wnioskować, że na FA on nie poleci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.