Skocz do zawartości

Playoffs 2019 EAST 1st round: (2) Toronto Raptors vs (7) Orlando Magic


dapunk20

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie można, nie ma nic gorszego niż przegranie meczu w serii PO, którą i tak wygrają, po zajebistym regularze, mając realne szanse na finały, bo i tak zrobią ECF.

ogolnie matchupuja sie dobrze Magic.

Ten Vuc broniony przez Gasola to tak bardzo średnio, jebnie im ta ofensywa jak nie będą trafiać za 3 na ~50%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie można, nie ma nic gorszego niż przegranie meczu w serii PO, którą i tak wygrają, po zajebistym regularze, mając realne szanse na finały, bo i tak zrobią ECF.

Ten Vuc broniony przez Gasola to tak bardzo średnio, jebnie im ta ofensywa jak nie będą trafiać za 3 na ~50%.

Yup, ale imo Magic wygrali to obroną i tu sie matchupuja niezle, Gordon Isaaac, generalnie moga duzo switchowac, pykneli to pomimo slabego meczu Vucevicia wiec nie jest tez tak, ze to byl ich max.

 

Clifford i Atkinson prowadzą w serii szrotem w skladzie vs Sixers i Raptors.Coaching nigdy nie będzie przeceniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, ale imo Magic wygrali to obroną i tu sie matchupuja niezle, Gordon Isaaac, generalnie moga duzo switchowac, pykneli to pomimo slabego meczu Vucevicia wiec nie jest tez tak, ze to byl ich max.

 

Clifford i Atkinson prowadzą w serii szrotem w skladzie vs Sixers i Raptors.Coaching nigdy nie będzie przeceniany.

Sure, Magic generalnie dobrze bronią, tu cały sezon problem był atak tak jak ich oglądałem, ten Augustin jest dobry, ale on tam jest najlepszym obwodowym grajkiem w ataku, lol. Dlatego IMHO Raptors szybko ustabilizują sobie tą serię, bo Gasol to dalej świetny 1v1 obrońca, ale zobaczymy. 

Ogólnie fajna sytuacja, bo Sixers, Raps i Nuggets g2 trochę z nożem na gardle. Zobaczymy kto mentalnie udźwignie.

Trochę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku 76ers przy 0-2 będzie pozamiatne, bo Simmons jak zwykle w PO się obsra po uszy, Butlera zrobi zadymę w szatni, Embiida zabolą plecy, kolana i dupa a trener i tak tego nie ogarnie.

Toronto powinno sobie poradzić. Ale tak patrząc to aż boję się włączyć dzisiaj mecz w TD Garden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowry dostał z kolana w jaja od Rossa. 

Ciężko grać w kosza gdy bół jąder doskwiera. 

 

A poważnie to sądziłem że Greena z Lowry wbiją w parkiet tych dwóch małych obwodowych knypków z Orlando a tu po pierwszej połowie Fournier z 10pkt a DJ  19 bodaj. Lekki szok jak dla mnie. 

Lowry mógł się obsrać w ataku ale obsrac obie strony parkietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ większość FG w pierwszej połowie zrobił na FVV a nie na Lowrym. Fournier też na FVV zdobywał punkty. W drugiej połowie DJa krył już Green i do ostatniej minuty nic nie rzucił poza 1 osobistym.

 

Obawiałem się czy ostatnie miesiące RS przełożą się na PO. Jak widać niepotrzebnie.

 

Magic popełniali proste błędy w obronie, ale mieli też momenty, że Raptors nic nie mogli zagrać. Jeśli będą to kontynuować to czemu ta seria miałaby się skończyć szybko?

 

Ja oprócz DJa chciałbym wyróżnić ławkę. Dali sporo energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątka Raptors to może toczyć boje z Warriors. Jak oni nie zdmuchną Magic to zjem własne kapcie. Zwłaszcza, że ten pierwszy mecz nie pokazał większych bolączek tego zespołu. Magic nie będą trafiać prawie 50% trójek z czego większość stepback.

 

Ale widzę fani Magic już się rozochocili. Ręce na kołdrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krok bliżej Gasola przy rzucie Augustina lub trafienie Leonarda w dobrze rozrysowanej (ostatniej) akcji i narracja mogłaby być inna :]

Brawa dla Clifforda za nie wzięcie czasu w ostatniej akcji, tylko utrzymanie flow drużyny. Brawa też za to, jak ustawił obronę, bo czasami robiłem takie małe "wow" pod nosem.

Jednak żeby nie było tak różowo: Augustin raczej nie powtórzy takiego dnia konia, a Vuc już teraz oddycha rękawami przy Gasolu.

Lowry niezły herbatnik :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się Dinozaurom Lowry nie ogarnie, to będą mieli problemy z Orlando i nie zastanawiałbym się na razie nad niczym więcej :rapture: . Bez dobrej gry Lowry'ego ta drużyna raczej finału mieć nie będzie. A oglądałem kilka meczów Raps w tym sezonie i ten gościu szału nie robi. A podobno zarabia najwięcej w drużynie. Osobiście mam nadzieję, że obrona Magic nie da mu pograć :wink-new: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz to prysznic dla tor ale po obejrzeniu jedyne co mnie naszło to 1/10 spotkań w których magic mogli wygrać

Musiało stac się kilka naprawdę niepojętych rzeczy żeby orl ledwo wygrali jeden mecz

 

Nie wrózy im to sukcesu w całej serii ale i tak zrobili coś wielkiego i szacun

 

 

Natomiast na miejscu fanów Raptors bym się za bardzo nie cieszył z wygranej w tej serii, bo niestety źle im taka gra lowryego wróży w kolejnej odsłonie po

Oczy krwawią jak się na niego patrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz to prysznic dla tor ale po obejrzeniu jedyne co mnie naszło to 1/10 spotkań w których magic mogli wygrać

Musiało stac się kilka naprawdę niepojętych rzeczy żeby orl ledwo wygrali jeden mecz

 

Nie wrózy im to sukcesu w całej serii ale i tak zrobili coś wielkiego i szacun

 

Hmmm, to już jakby trzeci mecz wygrany przez Magic w tym sezonie z Raps i drugi w Toronto, jeśli mnie pamięć nie myli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to już jakby trzeci mecz wygrany przez Magic w tym sezonie z Raps i drugi w Toronto, jeśli mnie pamięć nie myli...

rs to rs

Po to po

 

Ale rację masz, trzeba wziąć to pod uwagę

Tak czy inaczej magic plan minimum w po wykonali i piłeczka jest teraz po stronie Raptors

To im będzie wstyd jeśli jakimś cudem Magic wygrają serie, Magicom wstydu przegraną nie przyniesie

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Raps mają nóż na żyłach, przegrana w game 2 równa się koniec PO. Z tak grającym Lowrym, który więcej macha rękami i kłoci się z sędziami niż gra nie wróże nam nic dobrego. Kawhi widać się postarał i próbował, ale wsparcie dostał tylko od Siakama, Gasol dobrze się spisał przeciwko Vuc, ale obwód Magic był za mocny. Ciekawe czy dadzą radę to powtórzyć, śmiem wątpić. Teraz przyszła kolej pokazać jakiś pazur. Wszyscy tak wróżą 4-1, ale ja mam obawy niestety :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.