Skocz do zawartości
dapunk20

Playoffs 2019 EAST 1st round: (2) Toronto Raptors vs (7) Orlando Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Orlando jest 22-9 od przerwy na ASG, grają naprawdę dobrze, a w tym meczu dostali wsparcie od ławki, co nie zdarza się tak często. Vucević zagrał okropny mecz, a i tak wygrali. Seria zapowiada się bardzo interesująco.

A Lowry powinien kilka razy w tygodniu odwiedzać psychiatrę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spora niespodzianka, oj spora. 0:1 i robi się ciekawie.

A mówią, że wschód jest nudny heh

Może nie tyle niespodzianka co pierwsze śliwki robaczywki.

Wiadomo jak to się skończy ale zawsze to lepiej niż gładkie 4:0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vuc w ataku się meczyl strasznie ale to on zrobił jednak w duzym stopniu powrót Magic w tej 4Q 

5:35 Nikola Vucevic makes free throw 1 of 2 85 - 90

5:35 Nikola Vucevic makes free throw 2 of 2 86 - 90

5:17 Nikola Vucevic defensive rebound 86 - 90

5:03 Aaron Gordon makes 24-foot three point jumper (Nikola Vucevic assists) 89 - 90

4:36 Kawhi Leonard makes two point shot 89 - 92

4:16 Nikola Vucevic makes 28-foot three point jumper (D.J. Augustin assists) 92 - 92

No ale racja raczej dobrej serii w ataku nie zagra bo przeciwko Gasolowi strasznie ciężko idzie, zarówno pod koszem jak i  na dystansie

btw przy tym GW nieźle Gasol z Kawhim ogarneli ;D
Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez Lowry'ego chyba by nam lepiej poszło. Demony z czasów DeRozana pozostały, jak się nie ogarnie na Game 2 to będzie kapa. Leonard i Siakam dzisiaj wyszli na mecz, pozostali byli gdzieś obok. Nie mówiąc o błędnych gwizdkach w obie strony, jednak jedno posiadanie zawsze robi różnice. No nic czekam na ogarnięcie się Raps i lepszy mecz we wtorek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie Raps to nadal najmocniejszy kandydat do wygrania wschodu. A pozyskanie Gasola i to jak się Vucek z nim męczy tylko mnie w tym utwierdziło... ale seria powinna być smaczna, bo Magic świetnie bronią i grają jak team. To się zawsze dobrze ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raptors jesli chodzi o grajkow to moze byc drugi team po GSW, ale krotko graja w takim skladzie + Nurse jest dla mnie podejrzany (jedyne z czym mi sie kojarzy to klotnie z arbitrami i fochy na nich :D)

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Carter Williams dostał technika za to jak pobiegł do sędziów i cała ławka Orlando wybiegła mu na spotkanie czy co tam sędziowie wymyślili? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez Lowry'ego chyba by nam lepiej poszło. Demony z czasów DeRozana pozostały, jak się nie ogarnie na Game 2 to będzie kapa. Leonard i Siakam dzisiaj wyszli na mecz, pozostali byli gdzieś obok. Nie mówiąc o błędnych gwizdkach w obie strony, jednak jedno posiadanie zawsze robi różnice. No nic czekam na ogarnięcie się Raps i lepszy mecz we wtorek. 

Nie z czasów DeRozana tylko z czasów Lowrego i cały czas trwają. DeRozan chociaż próbuje. Lowry ucieka od gry w PO. Beznadziejny gracz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Carter Williams dostał technika za to jak pobiegł do sędziów i cała ławka Orlando wybiegła mu na spotkanie czy co tam sędziowie wymyślili? 

Może za to, że zakrwawił parkiet? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lowry mistrz. Dac sie rozjechac dj augustinowi to tez niezly wyczyn. Niestety brak morderow w kanadzie to taki nice guys team a orlando widac ze ne ma nic do stracenia.

Skonczy sie pewnie 4-1 i tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co tam znawcy Rampy Drampy Srampty DJAgustin to cancer i szrot?

cały rok wyśmiewania kolesia a ten na szczeście nie czyta forum i zamyka Game1

a on nie wypadal akurat niezle w adv stats w tym sezonie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej wszyscy pisali, że gra solidnie. :] Co najwyżej była beczka, że koleś jest drugim najlepszym graczem PO teamu, ale tu się nic nie zmieniło, takie rzeczy możliwe tylko na Wschodzie. 

Skończy się pewnie na jakimś 4-2, ale G2 na pewno warto odpalić, chociażby dla samego Lowry'ego. :] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4Qxgv6K.png

wiekszego konfliktu w pluso-minusach przez dluzszy czas pewnie nie bedzie ;D

Też się śmiałem jak to zobaczyłem - swoją drogą zastanawiałem się kiedy on to uzbierał, bo patrząc grał źle, jeśli nie bardzo źle i nawet nie chodzi o te pudła, ale koszmarna defensywę.

Swoją drogą strasznie mi żal tych kibiców na zewnątrz...

- pozbyli się Rodzyna

- pozyskali Kawhiego

- dodali Greena

- wzmocnili Gasolem

- utrzymali Lowryego i FVV

- Siakam idzie w MIP

a tu przyjeżdża niejaki DJ Augustin i rozpierdziela (innego słowa trudno użyć) ich w 1 meczu PO. Powtórzę: DJ "fuckin" Augustin

Czy można dostać bardziej w twarz...?

No ale jak pisze BMF - tradycja musi być!

BTW. Nurse widać, że nie ogarnął match upów na obwodzie.

Edytowane przez dannygd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi