Skocz do zawartości

Playoffs 2019 WEST: 1st round: (2) Denver Nuggets vs (7) San Antonio Spurs


LeweBiodroSmoka

Nuggets vs Spurs  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu?

    • Nuggets w 4
      0
    • Nuggets w 5
    • Nuggets w 6
    • Nuggets w 7
    • Spurs w 4
      0
    • Spurs w 5
      0
    • Spurs w 6
    • Spurs w 7


Rekomendowane odpowiedzi

Ech, szkoda tego spotkania, bo to było do wyciągnięcia, ale gdy genialny dziś Jokić usiadł to Spurs zrobili run w Q4. To już przynajmniej drugi taki mecz tej serii.

Zabrakło dziś ławki i trójek, które ostatnio tak ładnie wchodziły. Na plus Murray, Harris i oczywiscie Jok. Linijka i gra imponująca, szkoda że bez W. 

To teraz będzie prawdziwy test tej drużyny i G7, na szczęście w Denver, więc statystycznie powinno być dobrze, ale nerwów nie zabraknie i niedzielny poranek będzie niezwykle stresujący.

23.5 pkt / 11.7 reb / 9 ast / 52,5 % FG / 38.5% 3PT / 89.3% FT

On może wykręcić 20-10-10 i 90-50-40 w debiutanckiej serii w Playoffs. Potwór.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ekipie pier720 za to, ze jak zdecydowalem sie obejrzec pierwszy meczyk tej serii, to zaserwowala mi go PO ARABSKU, szacuneczek. Niestety, po obejrzeniu jakichs 10min w pierwszej kwarcie stwierdziłem, że to za dużo na mojo skołatano psychikę, przescrollowałem na pocz 4th, jak Spurs odskoczyło na 11pts to już na szybkim podglądzie kolejnych kilka minut i po meczu.

 

Anyway, Jokić zdaje się potwierdzać dwa stare japońskie przysłowia, po pierwsze że ludzie z bałkanów nie odczuwają stresu, po drugie że gracze NBA czytajo nasze forum. Ciekawe co myśli Westbrook oglądając takiego Jokicia, no nie? O ile w ogóle ogląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

Tony Brothers sędziuje. Kupiłem za mało jagera. 

Posłuchaj sobie nowego podcasta Zacha Lowe na rozluźnienie :D kilka minut o Jokiciu jest.

Na koniec. "He's been one of the absolute studs of the Playoffs. If i could trust anyone else to have a big game i would pick them to win game 7. I just can't trust any of these guys" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby to, ze odpowiada za większość usunięć Joka z meczów + mecze przez niego sędziowanie to była masakra względem gwizdania fauli. Jokiciowi chyba musieliby robić wślizgi na proste nogi, żeby dostał FT. 

 

Oczywiście hiperbolizuje, ale to moim zdaniem po prostu bardzo słaby sędzia + no średnio szczęśliwy w starciach Jokicia. 

 

 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś więcej napisać po tym meczu na szybko, ale od początku siedli z agresywną obroną i dało to efekt. To nie był wielki mecz Nuggets, trójki kompletnie nie siedziały. Jokić w drugiej połowie miał już problemy z kondycją i brakowało mu tych paru minut odpoczynku, ale walczyli i wyszarpali awans.

W G7 w końcu nie chodzi o granie dobrej koszykówki, a o wywalczenie awansu i oni to zrobili. Przy tym doświadczeniu w Playoffs to po prostu imponujące. 

Nie mam pojęcia co Spurs zrobili w końcówce i czemu nie faulowali Joka/Murraya, zwłaszcza że mieli także 1 czas. Może Pop uznał, że z tym obsranym duetem i tak nie awansuje? ;) No ale to nie mój problem.

Teraz Blazers, ale na to rozmawianie o tej serii też przyjdzie czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Antonio zabrakło jajek w końcówce. Tam nie było lidera na ostatnie akcje, DeMar kompletnie pogubiony. LA niewidoczny, a o zbiórkach można zapomnieć. Wszystko do kupy i mamy wynik jaki mamy. Ale z drugiej strony jeśli Nuggets męczą się z tak grającymi Spurs, to co będzie z Blazers ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem rano jeszze raz już bez tego dreszczyku i bezpłciowa końcówka totalnie. 

Ten mecz był w sumie zabawa kto przegra bo obie ekipy pracowały na to niesamowicie. 

 

To jak spurs otworzyli mecz to nawet mi się nie śniło. 

Razila niekonsekwencja gwizdania ale i tak spurs z taka gra nie zaslugiwali na awans. 

Gratulacje dla Denver 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.