Skocz do zawartości

Playoffs 2019 WEST 1st round: (3) Portland Trail Blazers vs (6) Oklahoma City Thunder


jack

Blazers vs Thunder  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • Blazers w 4
      0
    • Blazers w 5
    • Blazers w 6
    • Blazers w 7
    • Thunder w 7
    • Thunder w 6
    • Thunder w 5
    • Thunder w 4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Brzmi jak przepis na dobrego startera na pozycji 5!

 

Nom tylko że Ty akurat z tego co pamiętam twierdziłeś że on jest czymś więcej niż dobrym starterem, bo to raczej nawet ja przyznałem.

 

Co do Lillarda - To ze układali pod niego gameplan raczej nie usprawiedliwiało tego aby robić takie zjazdy względem RS

no ale nie ma co krytykować co było kiedyś skoro teraz to głównie dzięki niemu Blazers niszczą tych biednych Thunder

 

 

dopiero Jokic będzie musiał go wyjaśnić :D

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Westbrick w regular season: triple double machine

Westbrick w PO: imię jego "5/20 z gry"

oj ten kontrakt zacznie wyglądać bardzo paskudnie, bardzo szybko (tzn. już wygląda, ale ma niedługo szanse przegonić Walla jeśli chodzi o neg value)

Nie bluznij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Przemek_Orliński napisał:

Porozmawiajmy o tym, jak można wysłać Adamsa do Dallas :] 

Adams w Blazers to byłaby miazga 🙂 

Lillard gra swoje ale ma obok siebie pewnego McColluma, spokojnego Aminu i Harklessa w życiowej formie, co łącznie jeszcze nigdy nie miało miejsca. Do tego Stotts robi wielką robotę w rotacji na pozycji centra. Lillard i CJ  w obronie to jakiś kosmos jak na nich.

A jeszcze są rezerwy bo Felton to chyba jedyny pg, którego Turner nie może przepchnąć, Curry trafia w co drugim meczu a Hood średnio w co piątym meczu trafia wszystko z dystansu a do tej pory jeszcze nie błysnął. 

George dzisiaj ciągnął OKC  za uszy, nie wiem jak można mieć do niego pretensje

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucero napisał:

Z innej beczki- zajebiste nawiazanie do Rasheeda przez Stottsa. Fajnie miec czlowieka, ktory pamieta o historii i w inteligentny sposob potrafi to przemycic

Westbrook na pewno tego fragmentu nie zrozumiał :)

Przytoczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jeszcze to wygramy😀

A tak serio to czy trzeba tu coś pisać. Kontuzja PG, Russ z rzutem postawił się tylko na mecz nr 1 i 3. Niestety nie da się wytłumaczyć krycia CJa. To niestety ten pan nas wykończył. Napisałbym coś jeszcze, ale bardzo k**** szczerze mi się nie chce. Brawo Blazers ale pozostaje liczyć że urwiemy chociażby jeszcze jeden mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wyjdzie tak, że Portland zamelduje się w WCF. Tym bardziej szkoda tej kontuzji Nurkicia.

btw zwracam honor tej drużynie, a przyznaję, że po sweepie z Pelicans przestałem w nich wierzyć 🙌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DaFlooou napisał:

Jeszcze wyjdzie tak, że Portland zamelduje się w WCF. Tym bardziej szkoda tej kontuzji Nurkicia.

btw zwracam honor tej drużynie, a przyznaję, że po sweepie z Pelicans przestałem w nich wierzyć 🙌

Bardzo możliwe. Nuggets czy Spurs mogą spokojnie ograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po pierwszym meczu było widać że jest źle, a teraz to już po temacie jest, największe rozczarowanie tegorocznych PO. Nic się OKC nie kleiła gra w ataku, bo w obronie tak najgorzej znowu nie wyglądali. W Portland ogromny plus ma u mnie CJ, nigdy bym nie powiedział że on może tak grać, i w zasadzie wygrać serię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.