Skocz do zawartości

Playoffs 2019 EAST 1st round: (3) Philadelphia 76ers vs (6) Brooklyn Nets


Julius

Sixers vs. Nets   

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Sixers vs. Nets?

    • Sixers w 4
      4
    • Sixers w 5
      26
    • Sixers w 6
      21
    • Sixers w 7
      4
    • Nets w 4
      0
    • Nets w 5
      1
    • Nets w 6
      7
    • Nets w 7
      4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

 

Embiid drugi raz opuścił ~20 meczów i drugi raz nie jest zdrowy na playoffy. Jasne, rok temu to był przypadek, ale teraz go nie ma. Szybko zapomnieliśmy jakim znakiem zapytania jest jego zdrowie.

 

Niby nie ma dramatu, bo zamówiłem sobie buty, a jutro premiera GOT, nawet jest dosyć fajnie, ale trochę jednak smutno zarazem. ;]

Za zdrowie Biida w dużej mierze odpowiada Brown. 

Oczywiście nie mowie o kontuzjogennosci. Mówię o zarządzaniu jego czasem gry.

Mądry coach rotuje topowymi zawodnikami, obudowuje ich rolesami i Ci rolesi korzystają na obecności gwiazd. W Sixers jedynym rolesem, który bryluje jest właściwie JJ. Boban, Tobi, Scott wygladaja gorzej niż w LAC, Jo.Simmons równie c***owo, Amir zdechł, lada chwila zdechnie pewnie i Bolden. 

Brown ani nie zbudował systemu w D- żeby Embiid anchor trzymał wszystko blisko paint, a niscy powinni ogarniać obwód. Tymczasem Embiid biega po całym parkiecie i jak on jakims monster blockiem , albo niebywalym footworkiem nie zrobi stopu... to stopu w D nie ma... 

 

W ataku zamiast grać nim z lamusami po 20-25 min, czy dawać jakieś resty  to my z lamusami gonimy w 4Q i Biid robi 33-38mpg z Atlantą, czy Cleveland... zamist oglądać jak Bolden kończy mecz w 3-4Q i łapie confidance to Biid musi grać bullyball przez 80 spotkań w sezonie, żeby Sixers to  50 wygrali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brown Brownem,ale co Simmons prezentował to brak słów. 

Jeszcze kilka takich spotkań w PO a z wielkich ochów achów będzie się nadawał tylko backup Embiida.

Dramat.

Tylko Jimbo się stawił w Sixers. 

Mocno się zdziwię, jak podpisze przedłużenie w PHILI.

Mimo wszystko to coach odpowiada za atak i wykorzystanie zawodnika. Atak Sixers wyglądał tak ,że tylko Jimmy na izolacjach i Embiid byli w stanie coś zrobić - Simmons był c***owy i pasywny, ale Brown mu nie pomogl w żaden sposób. A wg mnie... powinien. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dannygd

 

 

Absolutnie bank rozbiła trójka muszkieterów z ławki: Dinwiddie, Davis i LaVert. Po takim meczu można się przyznać, że jest się posiadaczem koszulki Brooklyn Nets  :smile: 

Jared Dudley odwalił tyle czarnej roboty w tym meczu, że zapomnieć o nim to... grzech.

Świetnie mi się ten mecz oglądało, Nets wypunktowali wszystkie mankamenty 76ers.

Odrobili pracę domową i grali tak, aby... Sixers się cały czas męczyło. 

Czy będzie niespodzianka?

Nie sądzę, za duża przewaga talentu graczy po stronie Sixers, ale na ławce przewaga po stronie Nets.

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć teraz Butlera i szatnię Sixers :grin:

 

Proszę bardzo. Trochę inne personalia, ale tak to właśnie wygląda :smile:

 

 

Eye-testowcy poznali się na "talentach" Ben Simmonsa dużo wcześniej niż adv-statsiarze ;)

 

Playoff to mój ulubiony czas, który wyjaśnia tych wszystkich Simmonsów, Redicków i Tobiasów Harrisów :smile:

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simmons był fatalny, on nie powinien dostać maxa. Przy dobrej taktyce przeciwnika - nie istnieje. Okej, Sixers ogólnie byli słabi i ciężko się na nich patrzyło, ale Simmons to w końcu allstar, c'mon ;)
Btw jedynie Jimmy Butler się stawił na ten mecz, był świetny. A Nets? Nets grają bardzo fajny basket, dobrze się ich ogląda. Mają świetną ławkę i ogarniętego trenera. To ich przewagi. Choć postawiłem 4:1 dla Sixers, to się nie obrażę jak Brooklyn przejdzie dalej. Drugi mecz będzie bardzo ciekawy. Z cyklu - must see.

 

edit - RS to RS, Vucević jest właśnie wyjaśniany przez Raptors. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to Sixers mnie zaskoczyli.,Liczyłem na świetny mecz i walkę od pierwszej do ostatniej minuty (po cichu nawet na OT). a tu w 4Q Nets walczyli z zegarem bo Sixers zniknęli.,Sędziowie pomagali gospodarzom jak tylko potrafili najlepiej, ale to i tak ch*jowi na kapelusz bo w Sixers tylko Butler był zainteresowany grą reszta stała z boku.Najgorszy Embiid, nie wiem jaką pałą trzeba być żeby w meczu Play Off przed własną publiką przeglądać sobie internet na telefonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to Sixers mnie zaskoczyli.,Liczyłem na świetny mecz i walkę od pierwszej do ostatniej minuty (po cichu nawet na OT). a tu w 4Q Nets walczyli z zegarem bo Sixers zniknęli.,Sędziowie pomagali gospodarzom jak tylko potrafili najlepiej, ale to i tak ch*jowi na kapelusz bo w Sixers tylko Butler był zainteresowany grą reszta stała z boku.Najgorszy Embiid, nie wiem jaką pałą trzeba być żeby w meczu Play Off przed własną publiką przeglądać sobie internet na telefonie?
Też się zdegustowałem, ale podobno

 

3RS4Zq8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze poczekam z oceną do następnego sezonu. Mam ciągle straszny niesmak po tym co musiałem oglądać w Jego wykonaniu w LAL.

A co takiego strasznego musiałeś oglądać w jego wykonaniu w Lakers?

Ja tam widziałem 20-letniego utalentowanego gowniarza w toksycznej organizacji, która sama nie wie czego chce i byłaby w dużo lepszej kondycji gdyby pozwoliła jemu i reszcie młodych się spokojnie rozwijać.

 

Dość o tym, nie rozumiem naprawdę tego co się z sixers dzieje, nie chodzi o serię z neta nawet, ale ten sezon, super skład na papierze, a na parkiecie jakoś to nie gra ze sobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embiid zerknął tylko bez  entuzjazmu, czy uśmiechu  na to co pokazał mu Amir, więc nie mam problemu z jego wersją. Karę dostał Amir, bo nawet inactive nie możne na ławkę wnosić telefonu. 

 

A sędziowie byli aptekarscy, ale kilka zje***ych gwizdków poszło też w stronę Nets - m.in  foulout JJ'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spotkanie pogłębiło mój problem z alkoholem z czterech powodów:

1. Napis "Philadelphia" za koszami jest identyczny z tym na etykiecie "Ballantine'sa".

2. Brown to niezły lol, żeby opierać atak na trójkach Embiida. Na początku Nets jeszcze skakali do tych jego pompek, ale szybko wzięty czas przez krótki instruktaż (o czym nawet mówiła Doris w czasie spotkania) i miał otwarte pozycje do rzutu.

3. Tobias Harris i tak dostanie kasę od Knicks.

4. Meczu na żywo nie oglądałem, ale dostałem w trakcie jego trwania taką wiadomość "Russell to fajniejszy Irving" więc Jasiu ze swoją propagandą dociera do coraz szerszych kręgów.

Piękny kubeł zimnej wody, ale podtrzymuję 4-2 dla 76ers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oceniając cały mecz, to Russell był mocno średni. Trochę obiektywizmu.Ten mecz wygrała ławka i Atkinson. Oólnie Nets to fajna ekipa, mądre ruchy w offseason i wchodzą do czołówki wschodu. I to na kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.