Skocz do zawartości

Playoffs 2019 EAST 1st round: (3) Philadelphia 76ers vs (6) Brooklyn Nets


Julius

Sixers vs. Nets   

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Sixers vs. Nets?

    • Sixers w 4
      4
    • Sixers w 5
      26
    • Sixers w 6
      21
    • Sixers w 7
      4
    • Nets w 4
      0
    • Nets w 5
      1
    • Nets w 6
      7
    • Nets w 7
      4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

@january DLO jest przez ciebie mocno przeceniany. tak naprawdę to highlighty w clutch (co przy takiej próbce równie dobrze może być randomowe, zobaczymy za rok czy to utrzyma) oraz dwa bardzo dobre miesiące dały mu ASG. a tak to cały czas podobny zawodnik do tego, co prezentował w lakers: nieefektywny PG, który tak sobie rozgrywa. zrobił postęp, ale nie tak duży jak głosi twoja ewangelia. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lorak

Playoffs weryfikują takich graczy jak DLO czy Vucević. Jeśli chcesz budować swoje teamy na nich, to nie osiągniesz za wiele. Ofc poza wpi****lem w 1st round.

Nigdy nie byłem fanem czegoś takiego, co praktykował January, czyli stawianie danego gracza na piedestał, kiedy ten jest na poziomie borderline all-stara. Choć nie powiem, te spusty nad takim graczem dają sporo frajdy dla postronnego widza. Kiedyś na jakiejś stronie miałem dyskusję z fanem Simmonsa. Kiedy napisałem, że póki Simmons nie nauczy się rzucać, póty będzie problemem swojej drużyny w PO, wtedy ten FAN napisał mi - Simmons nie musi nauczyć się rzucać, to nie jego wina, że koledzy z drużyny nie trafiają. On zasługuje na maxa, bo jest świetny i jego brak rzutu nie jest problemem. Ot, cała filozofia takich ludzi. A kończąc wątek z DLO, to będzie w najlepszym wypadku All-star, a nie żaden game changer. Bitch please. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lorak napisał:

a tak to cały czas podobny zawodnik do tego, co prezentował w lakers

Russell zrobił duży progres i miał miesiąc świetnego grania, ale tutaj pytanie brzmi czy można być superstarem w obecnej lidze (a to wróży mu january) będąc przeciętnym finisherem (chyba 13% rzutów at rim na >60%FG, wiec słabo), nie dostając się na linię, nie mając wybitnego rzutu - i będąc słabym obrońcą. Tu raczej projection na ten moment to bycie bardzo dobrym graczem i drugą-trzecią opcją mocnego zespołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, DaFlooou napisał:

 

Playoffs weryfikują takich graczy jak DLO czy Vucević. J

Statystycznie DLO zaliczył jedne z najgorszych play-offs pierwszej opcji jakiegokolwiek zespołu ( choć nie wiem, czy to trochę nie na wyrost) w historii koszykówki. 38% za 2, 32% za 3, eFG% 42,2% (!), on/off minus 43,1 (!!!). Z nim na parkiecie ORtg 97,1 DRtg 124,2. Bez niego ORtg 122,3 DRtg 106,4.A/TO 3,6/2,8, ujemne WS. Nie pamiętam tak złych statystyk w wykonaniu all-stara w playoffs. Myślę, że parę milionów rocznie na tych playoffs stracił.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Statystycznie DLO zaliczył jedne z najgorszych play-offs pierwszej opcji jakiegokolwiek zespołu ( choć nie wiem, czy to trochę nie na wyrost) w historii koszykówki. 38% za 2, 32% za 3, eFG% 42,2% (!), on/off minus 43,1 (!!!). Z nim na parkiecie ORtg 97,1 DRtg 124,2. Bez niego ORtg 122,3 DRtg 106,4.A/TO 3,6/2,8, ujemne WS. Nie pamiętam tak złych statystyk w wykonaniu all-stara w playoffs. Myślę, że parę milionów rocznie na tych playoffs stracił.

Tym bardziej zabawne jest to, że ktoś z niego usilnie próbuje zrobić kogoś kim nigdy nie będzie. :D

Sam jestem fanem, trzymałem mocno kciuki za Drummonda, ale zdaję sobie sprawę z tego, że Dre to co najwyżej All-star w RS i lama w PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@january

Pisałeś, że DLO będzie superstarem, a przez to każdy kto w niego wątpi winien być Ci przeprosiny.

Tylko dlatego, że miał 1,5 miesiąca dobrej gry. A ma już 23 lata i gówno osiągnął. 

 

edit- jeśli mnie ignorujesz, to mi to napisz, bo być może szkoda mojego czasu na Twoją osobę.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january

Co rozumiesz przez bycie little Hardenem?

Bo jednak 1,6 pullup 3s per game, 0,83 punktów z izolacji przy 2,5 izolacji per game i 2,5 FTA per game

kontra

4,4 pullup 3s per game, 1,11 punktów z izolacji przy 16,4 izolacji per game i 11 FTA per game

Tu do porównywania z Hardenem nawet pod względem stylu jest bardzo daleko. Nawet w Nets LeVert by bardziej pasował pod bycie little Hardenem.

14 minut temu, january napisał:

 

Zagrał słabiutką serię? no zagrał, nie pierwszy i nie ostatni

 

Gdzieś mi mignęło na twitterze, że Russell zaliczył najgorszy on/off spośród all starów w historii NBA dla >100 minut, więc w sumie można powiedzieć, że pierwszy😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Pod względem impactu dominującego piłkę ballhandlera, opierającego się na pullup3. 

Pamiętaj, że Harden "troszkę" zmienił w tym sezonie grę swoją 😉 Jeszcze 3 lata temu oddawał właśnie np 4.5 pullup game.

Bo NBA się zmieniła. Teraz Blake Griffin rzuca 4 pullap 3s per game i odniesienie się do tego, co było 3 lata temu trochę burzy obraz. 3 lata temu było 3 graczy, którzy oddają minimum 4 pullup 3s per game, teraz jest ich już 10, w tym dwóch rookies: Trae Young i Luka Doncić.

 

Chociażby Doncić to jest dużo lepszy materiał na little Hardena. Więcej izolacji, więcej punktów na izolację, więcej pullup 3s i więcej wizyt na linii od Russella, a jest dopiero w swoim pierwszym sezonie w NBA.

Także po tym sezonie można powiedzieć co najwyżej, że Russell to little Kemba, ale mamy nadzieję na więcej. 

Ja się ciągle obawiam tego, że gra Russella miała duży związek z cy oraz systemem Atkinsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 DLO ani nie był w tej serii z Sixers problemem , ani rozwiązaniem problemu.,Nets przegrali głównie przez sto razy słabszy Front Court .Bardziej niż DLO zawalił Joe Harris, gdzie z najlepszego strzelca za 3 w lidze zniżył poziom do kilkunastu procent tak samo kiepsko wypadł w obronie mano a mano JJ-a.Atkinson też nie jest bez winy miał kilka słabych decyzji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, january napisał:

-Lakers zgwałcili Nets w wymianie, Magic król

Pokaż mi takie posty. 

Ogólnie ta agresywna narracja już męczy coraz więcej osób, więc daruj sobie pompowanie przynajmniej do offseason i spuść trochę powietrza. Ciągłe wyzywanie ludzi od ciot i łajz też może odpuść. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lorak napisał:

tak naprawdę to highlighty w clutch (co przy takiej próbce równie dobrze może być randomowe, zobaczymy za rok czy to utrzyma) oraz dwa bardzo dobre miesiące dały mu ASG. a tak to cały czas podobny zawodnik do tego, co prezentował w lakers: nieefektywny PG, który tak sobie rozgrywa.

W punkt. Generalnie ja bym powiedział, że nawet nie dwa a 1,5 m-ca zagrał dobrze. Natomiast warto zwrócić uwagę na rozegranie, gdzie w RS naprawdę było widać postęp, ale w PO cała magia padła. DLO rozgrywał gorzej jak w LAL i pałował rzuty niczym Westbrick czy Mitchell, zamiast będąc krytym przez Bena dać więcej gry kolegom...

Także to, że w PO lepiej wyglądali doświadczeni gracze Nets, albo że DLO zagrał gorzej niż w RS to zrozumiałe, ale od DLO wyglądali (znów) lepiej Dinwiddie czy LaVert. Wciąż mam wrażenie, że DLO lepiej by wypadł w roli  6th mana - niczym SweetLou i świetnie by się sprawdził jako Joker w końcówkach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.