Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.06.2020 o 09:32, josephnba napisał:

To wiem 

Ale np w inne jest dział nhl, ktorego nie chcę widzieć, w koszykówce jest plk czy akcesoria koszykarskie

Że całość można zwijać wie chyba każdy ;)

Ale dzięki 

z twgo co wiwm to nie ma, przy kolejnej aktualizavji forum podpytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przydatna rzecz to co joseph pyta.

Ale nawet bez tego szacun w ogóle za ten update @Borys no a przede wszystkim szacun dla developerów co to napisali i którzy nie przeczytają tego co teraz pisze. Ale bardzo fajnie się to forum użytkuje, naprawdę miodzio.  Użytkuję też jedno forum phpBB2 które wydawało mi się lepsze niż to tutaj (nie wiem co to za skrypt więc nie nazwę), ale po updajcie to tutaj jest x razy lepsze niż phpBB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@Qcin_69

Ręcznie musisz pousuwać. Wejdź w załączniki, tam masz listę grafik, które zamieszczałeś. Kliknij w nazwę danego tematu, żeby Cię przekierowało. Wejdź w edycję, na dole masz wysłane grafiki, usuń i zamknij stronę. Edycji zatwierdzać nie musisz, grafika zniknie po jakimś czasie i pozostanie po niej tylko niedziałający link. 

@Borys

Jest jakiś inny sposób?? Tak jak piszę wyżej to za dużo klikania wychodzi. Nie można zamieścić opcji usuń bezpośrednio w załącznikach?? Albo może znacznie powiększyć limit, bo tak trzeba wszystko usuwać i jak się chce czasem wrócić do jakiegoś starego tematu, czy jak ktoś nowy to przegląda to już zupełnie nic nie widać w postach wielu użytkowników. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Braveheart22 napisał:

@Qcin_69

Ręcznie musisz pousuwać. Wejdź w załączniki, tam masz listę grafik, które zamieszczałeś. Kliknij w nazwę danego tematu, żeby Cię przekierowało. Wejdź w edycję, na dole masz wysłane grafiki, usuń i zamknij stronę. Edycji zatwierdzać nie musisz, grafika zniknie po jakimś czasie i pozostanie po niej tylko niedziałający link. 

@Borys

Jest jakiś inny sposób?? Tak jak piszę wyżej to za dużo klikania wychodzi. Nie można zamieścić opcji usuń bezpośrednio w załącznikach?? Albo może znacznie powiększyć limit, bo tak trzeba wszystko usuwać i jak się chce czasem wrócić do jakiegoś starego tematu, czy jak ktoś nowy to przegląda to już zupełnie nic nie widać w postach wielu użytkowników. 

Właśnie usuwam wszystkie fotki ze Zlotow :( aż smutno, ale czego się nie robi dla chwały Wielkiej Minnesoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
29 minut temu, ptak napisał:

czy tylko u mnie w telefonie forum ma taki beznadziejny wygląd?

 

A skąd mamy wiedzieć jaki masz wygląd forum na swoim telefonie?

Może na Noki 3310 słabo z rozdzielczością?

A na serio to może sobie sprawdź, czy Ci się nie włączyła opcja "wersja na komputer". Wtedy rzeczywiście wygląda jak gówno którego bez lupy, albo powiększenia nie poczytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat załaczników.

Dotychczas, aby zwolnic miejsce, wybieralem z menu moje załaczniki odpowiedni post i przy edycji, za pomoca ikonki kosza usuwalem grafike, zwalniajac w ten sposob miejsce.

Teraz przy edycji posta pojawia sie komunikat 

"Wykorzystano całą dozwoloną przestrzeń dla załączników. Zarządzaj załącznikami, aby zwolnić przestrzeń dyskową,", 

jednak w tym menu moge jedynie wybrac grafike do wstawienia z listy juz dodanych obrazow. Nie moge niestety ich usunac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.