Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

No warto było nie ruszać forum tak wiele lat, inaczej postęp nie byłby zauważalny ;) a tak to prawie jak nowa rzeczywistość ;) aż będę przez jakiś czas ogonki w słowach pisać. 

 

Warto też zobaczyć na komórce jak pięknie wszystko śmiga, także tapatalk nie ma co chyba instalować do obecnego schematu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pitrekk napisał:

No wlasnie ja z pytaniem czemu tapatalk nie działa...  Nie moge sie zalogować na forum. Ktos tez tak ma? Pozdro

Na razie nie działa ponieważ pierwotnie Borys był zdania, iż wystarczy wersja mobilna. Przekonaliśmy go jednak, żeby uruchomił również wtyczkę do Tapatalka - jednak trzeba będzie na to poczekać dłuższą chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Idealny Tułej napisał:

Na razie nie działa ponieważ pierwotnie Borys był zdania, iż wystarczy wersja mobilna. Przekonaliśmy go jednak, żeby uruchomił również wtyczkę do Tapatalka - jednak trzeba będzie na to poczekać dłuższą chwilę.

Dzięki! Jak włączyć ta wersje mobilna? Sorry ale przegralem z technologią... 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.04.2019 o 21:12, pitrekk napisał:

 

@Borys dlaczego nie można wyłączyć powiadomień o PW? Irytuje trochę klikanie dwa razy, przecież i tak widać, że wiadomość przyszła. Nie rozumiem, dlaczego te powiadomienie jest na sztywno i dałeś blokadę jego zmiany.

Nie wiem, dlaczego dodało mi te okienko cytowania, nie mogę go wyrzucić z postu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Borys napisał:

Nic nie wrzucałem specjalnie, widocznie tak było ustawione w tej wersji, przejze to czy da sie zmienic, ale mysle, ze tak.

Ty bys chciał, żeby tylko na gorze byl numerek czerwony, a zeby na dole nic nie wyskakiwalo czy jak?

Zmieniałeś coś z czcionkami teraz? Czy mi coś się skopało w telefonie? Na telefonie teraz ciężko odróżnić temat przeczytany od nieprzeczytanego... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Borys napisał:

Nic nie wrzucałem specjalnie, widocznie tak było ustawione w tej wersji, przejze to czy da sie zmienic, ale mysle, ze tak.

Ty bys chciał, żeby tylko na gorze byl numerek czerwony, a zeby na dole nic nie wyskakiwalo czy jak?

Już spieszę z wyjaśnieniami. 

Chodzi mi o to, żeby te ustawienie powiadomień można było zmieniać, w tej chwili jest zablokowane:

khpb6Qo.png

Dzięki temu nie będzie trzeba dodatkowo odznaczać powiadomienia obok wiadomości, o której przecież i tak mamy info obok:

PIiyieq.png

Niestety teraz nie mam żadnego nowej PW, żeby to pokazać, ale mam nadzieję że wiadomo o co chodzi (czyli żeby administrator włączył możliwość zmiany tej opcji). 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.