Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze żeby można było osadzać obrazki w png. W 2019 roku wydaje mi się że to standard, miałem dzisiaj takiego fajnego mema w png i nie mogłem wrzucić

Ale to tylko z automatycznym skalowaniem. A to właśnie jest problemem przy plikach graficznych.  Jak ma rozwalać forum to lepiej niech tego nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze żeby można było osadzać obrazki w png. W 2019 roku wydaje mi się że to standard, miałem dzisiaj takiego fajnego mema w png i nie mogłem wrzucić

 

Pliki PNG a zwłaszcza te z przezroczystością potrafią sporo ważyć i ciążyć na serwerze i myślę, że to jest jedyny powód dla których nie są na forum wprowadzone.

 

Moim skromnym zdaniem nie ma sensu dodawać opcji "minusowania" postów. Generalnie opcję lajkowania też bym zlikwidował. Z własnego doświadczenia wiem, że obie te opcje powodują to, że mniej osób w temacie pisze - bo nie czują potrzeby wyrażenia swojego zdania, gdyż ktoś już podobne wyraził (i mogą tylko polubić)

 

O to chyba chodzi by 10 osób czy więcej nie pisało w temacie o tym samym typu "Potwierdzam!", "Zgadzam się!", "Też tak uważam!", "Haha" itd. Lajki muszą zostać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ci zostało z supermoda? skąd pomysł na taki limit?

Jak to zostało? Chyba dalej ma

 

 

@Borys

 

Twitter tak jak pokazałeś jest spoko.

Na mobilnej wersji przydałoby się by można było cytować parę na raz postów A nie jeden tylko

Streamable by można wrzucić jak Youtube.

Może więcej niż 10 lajkow ma dzień?

Jakiś limit hejtow, jeśli będą

Pliki PNG a zwłaszcza te z przezroczystością potrafią sporo ważyć i ciążyć na serwerze i myślę, że to jest jedyny powód dla których nie są na forum wprowadzone.

 

 

O to chyba chodzi by 10 osób czy więcej nie pisało w temacie o tym samym typu "Potwierdzam!", "Zgadzam się!", "Też tak uważam!", "Haha" itd. Lajki muszą zostać. ;)

Błędnie zakładasz że to działa :P

I Tak się tacy zdarzają co tak piszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wg wstepnych ustalen, aktualizacje przeprowadzimy na dniach.

Na tę chwile robimy tak, że zaktualizujemy forum do najnowszej wersji, dajemy sobie miesiac czasu na przystosowanie, obczajenie co jest, a czego nam brakuje, zrobimy nową dyskusję i ustalimy co chcemy...

 

Wg moich ustalen, twitter jest juz w standarcie, tagowanie uzytkownikow nowa wersja tez ma w standardzie.

 

#hashtagi, tutaj prosze o dokladne wytlumaczenie mi jakby to mialo dzialac i czy rzeczywiscie jest to potrzebne?

 

Selektywne cytownaie ponc tez jest juz w standardzie (nie wiem, jak w wersji mobilnej, przekonamy sie na wlasnej skorze).

 

Jak cos jeszcze bede informowac.

 

W kazdym razie, przygotujecie sie, ze forum ktoregos dnia bedzie nie dzialac.

 

Wiem, okres jest goracy tuz przed PO, ale taka chwila przerwy wszystkim dobrze zrobi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@borys tak z ciekawosci, posty z dzialu akcesoria koszykarskie naliczaja sie?

 

btw zrobilem aktywnych uzytkownikow (jakis post po 1 marcu 2019)

ktorzy dolaczyli przed 2007 roku

calkiem spora lista wyszla, nie spodziewalem sie...

http://www.e-nba.pl/members/?sort_key=members_l_display_name&sort_order=asc&max_results=20&name_box=begins&joined=01-01-2007&joined_ltmt=lt&lastpost=01-03-2019&lastpost_ltmt=mt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wg wstepnych ustalen, aktualizacje przeprowadzimy na dniach.

 

Na tę chwile robimy tak, że zaktualizujemy forum do najnowszej wersji, dajemy sobie miesiac czasu na przystosowanie, obczajenie co jest, a czego nam brakuje, zrobimy nową dyskusję i ustalimy co chcemy...

 

Wg moich ustalen, twitter jest juz w standarcie, tagowanie uzytkownikow nowa wersja tez ma w standardzie.

 

#hashtagi, tutaj prosze o dokladne wytlumaczenie mi jakby to mialo dzialac i czy rzeczywiscie jest to potrzebne?

 

Selektywne cytownaie ponc tez jest juz w standardzie (nie wiem, jak w wersji mobilnej, przekonamy sie na wlasnej skorze).

 

Jak cos jeszcze bede informowac.

 

W kazdym razie, przygotujecie sie, ze forum ktoregos dnia bedzie nie dzialac.

 

Wiem, okres jest goracy tuz przed PO, ale taka chwila przerwy wszystkim dobrze zrobi ;)

EMOTIKONPACK!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na tę chwile robimy tak, że zaktualizujemy forum do najnowszej wersji, dajemy sobie miesiac czasu na przystosowanie, obczajenie co jest, a czego nam brakuje, zrobimy nową dyskusję i ustalimy co chcemy...

 

 

 

strzelę że aktualizacja do nowej wersji załatwi 90-95% requestów z tego wątku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystandaryzowane załączanie:

- zdjęć

- filmów

- tabel w xls

tak aby skalowało, bez konieczności bawienia się kodem.

 

Poza tym wtyczki Twitter czy Insta , może szerszy moduł do głosowania/ankietowania żeby działało na wzór Doodle .

 

Wersja mobilna? Dla mnie wystarczy tapatalk - byleby na bieżąco funkcjonalności się pokrywały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bedzie aktualizowane forum, widzialem, juz demo zaktulizowanego forum, jest miodzio, bedzie usmiech na ryju ;)

wersja mobilna cud malina, porostu dostosowuje sie normalne forum do komorki  i niczym sie nie rozni od normlanego forum funkcjonalnie.

 

Sa cytowania, ze zaznacza sie fragment postu i mozna go cytowac, mozna kilka tach cytatow walic itp. Sa @ z zaznaczaniem userow, wystarczy wpisac "@".

 

Sami zreszta potestujecie, pewnie lepiej ode mnie. Jedynie z emotek nie jestem zadowolony, ale podpytuje co i jak, zreszta top juz mniejszy problem...

 

Nie weim, jak dluga bedzie przerwa w forum, ale bedzie warto. Takze w razie czego cierpliwosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">These are the players with the best winning percentages in NBA history.<br><br>Most surprising name? <a href="https://t.co/nmWS2MWHyY">pic.twitter.com/nmWS2MWHyY</a></p>&mdash; HoopsHype (@hoopshype) <a href="https://twitter.com/hoopshype/status/1118515315212804096?ref_src=twsrc%5Etfw">April 17, 2019</a></blockquote>
<script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

 

dobra, a jak sie tłita wkleja?

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Julius napisał:

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">These are the players with the best winning percentages in NBA history.<br><br>Most surprising name? <a href="https://t.co/nmWS2MWHyY">pic.twitter.com/nmWS2MWHyY</a></p>&mdash; HoopsHype (@hoopshype) <a href="https://twitter.com/hoopshype/status/1118515315212804096?ref_src=twsrc%5Etfw">April 17, 2019</a></blockquote>
<script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

 

Wklej sam link do TT i postaw spację :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.