Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

 

Podbijam mocno. 

Trzy zmiany, jakich bym oczekiwał.

 

1) Zminana emotek - te co teraz są może z 15 lat temu by przeszły, no ale umówmy się, tak jak napisał Julius, nie da się jakoś siebie zobrazować nawet.

2) System cytowania. Przy większej ilości cytatów ciągle mi się to cytowanie crushuje, oczekiwałbym poprawy.

Oprócz tego, na elektrodzie na przykłąd jest coś takiego jak "cytowanie dynamiczne", czyli użytkownik zaznacza fragment, klika przycisk i mu tylko ten fragment ląduje w okienku posta. Bardzo praktyczna rzecz, nie wiem czy możliwa w tej wersji forum.

3) BRAK zmian w wersji mobilnej. Nie lubię żadnych appek typu Taptalk, uważam, że są niewygodne, a wersja mobilna tego forum umożliwia bardzo komfortowe przeglądanie bez tych apek i oferuje wszystko czego potrzeba.

 

Pzdr.

W obecnej wersji mobilnej nie ma np. tak przydatnej funkcjonalności jak wielokrotnego cytowania i nie chcesz w niej zmian mimo tego co piszesz w punkcie 2? Albo nie wkurza cię przykładowo, że nie możesz skoczyć do wybranej czy nawet ostatniej strony tylko trzeba przejść przez wszystkie nieprzeczytane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsza wersja mobilna.

 

Polecam Tapatalka. Korzystam kilka lat i nigdy mnie nie zawiódł (no prawie nigdy). Wszystko przejrzyście się skaluje i wyglada świetnie.

 

Sporo użytkowników forum z niego korzystam więc z czystym sumieniem polecam.

 

P.S. I jest wielce pożądany „dark mode”. :)

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej wersji mobilnej nie ma np. tak przydatnej funkcjonalności jak wielokrotnego cytowania i nie chcesz w niej zmian mimo tego co piszesz w punkcie 2? Albo nie wkurza cię przykładowo, że nie możesz skoczyć do wybranej czy nawet ostatniej strony tylko trzeba przejść przez wszystkie nieprzeczytane?

Po prostu mam niższe wymagania do wersji mobilnej niż do normalnej wersji forum i zależy mi tylko na podstawowych funkcjach i szybkości przeglądania, wczytywań itd. Acz rozumiem, że ktoś może oczekiwać od niej więcej funkcjonalności, przy czym od tego są te taptalki, jak napisał kolega wyżej.

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że za chwil kilka rusza zakładanie tematów na PO, a co za tym idzie dołączanie do nich ankiet, to można też coś zrobić, aby po oddaniu głosu w ankiecie nie wyświetlało nam tematu jako "nieprzeczytanego" tylko z powodu, że inne osoby też oddały swój głos :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiedzcie, czy o coś takiego chodzi, jak w linku powyzej z Tweeterem?

 

Myślę, że na chwilę obecną zrobimy tak, że najpierw zaktualizujemy forum do najnowszej wersji i wtedy będzie czarno na białym co jest, a czego nie ma. I w praniu wyjdzie na nowo, co byłoby dobrze dograć. Oczywiście o te @ i # od razu wypytam.

 

firma i tak liczy za aktualizacji osobno, a pozniej za modyfikacje osobno, takze zrobię najpierw aktualizacji, a pozniej damy np. miesiac na przystosowanie się do nowego forum, żeby w praniu wyszło jakie dodatkowe funkcje byłyby potrzebne, żeby niepotrzebnie nie przepłacać, albo żeby nie robić 2 razy jednej rzeczy.

 

 

Jedno wiem odrazu, że żadnych downvote itp. nie będę wprowadzać. Służy to tylko i wyłącznie hate'owaniu, także nic dobrego nie daje. Nie bez powodów sam facebook nigdy nie wprowadzał nic takiego i pewnie nie wprowadzi. Ja jestem podobnego zdanie, dla dobra ogolu nie powinno sie dawac takiej mozliwosci. Lepiej polowac na like'a pozytecznymi postami, niz szukac postow do "minusowania". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, czy o coś takiego chodzi, jak w linku powyzej z Tweeterem?

 

 

dla mnie to wystarczające. Byleby bezproblemowo dało sie wstawiać twitty. W takiej czy innej formie bez znaczenia. Poprzeglądałem sobie to testowanie na forum, mam nadzieje ze filmy z YT już na naszym nowym forum nie będa aż tak duże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno wiem odrazu, że żadnych downvote itp. nie będę wprowadzać. Służy to tylko i wyłącznie hate'owaniu, także nic dobrego nie daje. Nie bez powodów sam facebook nigdy nie wprowadzał nic takiego i pewnie nie wprowadzi. Ja jestem podobnego zdanie, dla dobra ogolu nie powinno sie dawac takiej mozliwosci. Lepiej polowac na like'a pozytecznymi postami, niz szukac postow do "minusowania". :smile:

a na youtubie są łapki w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0. Twitter

 

1. Oznaczanie @ byłoby spoko, bo cytowanie niby działa, ale to trochę droga na około

2. Ciemny motyw 

3. Osobny dział na beGM żeby się tematy nie zaczęły kiedyś mieszać z pojedynczymi zabawami 

4. Uwstecznienie licznika postów z działu ATF

 

 

 

PS Mobilna wersja jest prosta i dzięki temu zajebista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze mieć możliwość dawać dziennie tyle polubień, co inni użytkownicy. Chyba 10? Byłoby ok, chociaż aż tak często z tego przycisku nie korzystam, ale 3 na dobę to jakieś przegięcie w złą stronę u mnie.

to Ci zostało z supermoda? skąd pomysł na taki limit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie z innej bańki:

 

nad zdjęciem sa roznego rodzaju opisy usera "rookie" "hall of fame" mozna sobie cos takiemu samemu poustawiac? bo widzialem niektorzy maja jakis kapłanow z kosciola czy inne bzdury.

 

Ja mam Role Player, chcialbym np. Role Model

poszukaj pola "tytuł" w opcjach profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nie ma sensu dodawać opcji "minusowania" postów. Generalnie opcję lajkowania też bym zlikwidował. Z własnego doświadczenia wiem, że obie te opcje powodują to, że mniej osób w temacie pisze - bo nie czują potrzeby wyrażenia swojego zdania, gdyż ktoś już podobne wyraził (i mogą tylko polubić) po drugie powoduje to radykalizację dyskusji. Z biegiem czasu zaczyna się polowanie na głosy - co zawsze sprzyja biegunowości. 

 

Generalnie - forum jest ok. Niewiele bym zmieniał. Wersja nocna - fajna sprawa. A co więcej ?

 

W sumie może tylko ten twitter jak się chłopaki upierają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.