Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Forum zostało zaktualizowane. Kwestia nowych wdrożeń producenta/twórcy oprogramowania. Ostatnia aktualizacja miała miejsce ponad 2 lata temu, także może początkowo coś drażnić, jak to zawsze. Jednak wszystkie zmiany powinny być na lepsze. 

Jakbyście mieli uwagi, albo jakies propozycje to piszcie tutaj, mam czas na zgłaszanie uwag przez parę dni, jakby coś nie działało... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, karl napisał(a):

Zgadza się. Trudno w nie kliknac. Ponadto, brak paska na dole ekranu którym mogłeś przejść od razu do góry. 
Poza tym jest świeżo i miło dla oka. 

Z tym przewijaniem zgłosiłem, powinni to ustawić. Z powiadomieniami to patrze na tel, jest spoko, a jak było wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Borys napisał(a):

Daj screena, będzie łatwiej mi zgłosić, u mnie wygląda ok, a mam mały ekran s10e.

chodzi o wersje na PC, nie mobilną

lbs.png

 

dodatkowo nie wiem czy jest możliwe aby były widoczne też punkty reputacji zamiast np. liczby postów? zawsze tak było zresztą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Borys napisał(a):

Z tym przewijaniem zgłosiłem, powinni to ustawić. Z powiadomieniami to patrze na tel, jest spoko, a jak było wcześniej?

Właśnie zostało to dodane. Dzięki.  
 

@Borys a jest szansa na przedłużenie akcji czyszczenia magazynów o kolejny miesiąc? W tym już nie mam hajsu, a głupio byłoby nie skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karl napisał(a):

Właśnie zostało to dodane. Dzięki.  
 

@Borys a jest szansa na przedłużenie akcji czyszczenia magazynów o kolejny miesiąc? W tym już nie mam hajsu, a głupio byłoby nie skorzystać.

Niestety regulamin jest nie ugięty, do końca miesiąca to do końca miesiąca, inni użytkownicy mogliby się czuć nie w porządku ;)

Godzinę temu, fluber napisał(a):

@Borys to jest baaaardzo problematyczne

Wutłumaczcie mi bardziej o co chodzi, bo mi to wyskakuje podobnie, a jak klikne na zewnatrz okienka to sie wylacza. Czy ma działać jako inaczej? Jakby bylo mniejsze to by sie napisy nie miescily. Chyba, że czegoś nie czaję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Borys napisał(a):

Niestety regulamin jest nie ugięty, do końca miesiąca to do końca miesiąca, inni użytkownicy mogliby się czuć nie w porządku ;)

Wutłumaczcie mi bardziej o co chodzi, bo mi to wyskakuje podobnie, a jak klikne na zewnatrz okienka to sie wylacza. Czy ma działać jako inaczej? Jakby bylo mniejsze to by sie napisy nie miescily. Chyba, że czegoś nie czaję...

Chodzi o to że x zasłania ikonę powiadomień przez co bardzo trudno je odczytać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.