Skocz do zawartości

NBA Playoffs 18/19 For Fun Typer! (4th Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz ostatni przypominam o możliwości głosowania na rundę Finałową w tegorocznym Typerze!

Na chwilę obecną widzę, że swoje głosy oddało 36 osób (z czego 2 głosy są zdublowane i będę to wyjaśniał w późniejszym terminie).

Oddawać swoje głosy możecie do dzisiejszej nocy z Czwartku na Piątek do godziny 3:00 czasu polskiego.

Jeżeli nie oddaliście jeszcze swojego głosu możecie to zrobić tutaj: https://forms.gle/xABGM7gT8gxR69Jd8

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do udziału! :)

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie na rundę finałową zakończyło się a tym samym ostatni Typer w tym sezonie i teraz wszystko pozostaje w rękach Raptors i Warriors.

W rundzie finałowej udział wzięło 41 osób za co bardzo wam dziękuje.

Szczegółowe głosy forumowiczy znajdziecie pod tym linkiem: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1anOSU5B6V6piXY3i-G1zn0CsV2H6GiHLddtq4jv22Kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz finałowy już za nami i chyba każdy przyzna, że był pełen wielkich, koszykarskich emocji!

Zdaje sobie sprawę, że atmosfera jeżeli chodzi o finały dopiero się rozgrzewa więc aby jeszcze podkręcić rywalizacje w Typerze podrzucam dane statystyczne dotyczące waszych głosów na rundę Finałową! :)

yf6T5Hx.png

Raptors vs Warriors:

  1. 2:4 - 39%
  2. 1:4 - 26,8%
  3. 4:2 - 19,5%
  4. 4:3 - 12,2%
  5. 3:4 - 2,4%

Jak widać dominacja Golden State Warriors nadal trwa i większość ludzi (bo aż blisko 60 procent respondentów) nie daje szans drużynie z Kanady. Dzisiejszy mecz udowodnił jednak, że tak na prawdę nie ma drużyny nie do zatrzymania i jestem pewien, że Raptors na tym 1W nie poprzestaną, bo od historycznego tytułu mistrza NBA dzielą ich jedynie (lub aż) 3 wygrane mecze. Dodatkowo drużyna z Toronto ma przewagę w postaci HCA co przy tak zaciętej finałowej serii może być naprawdę silnym atutem zważając na bardzo prawdopodobną możliwość wystąpienia w tej serii G7. A jak będzie dalej? To się okaże już niebawem, bo mistrza NBA poznamy najpóźniej w nocy z 16 na 17 Czerwca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Raven2156 napisał:

Jak widać dominacja Golden State Warriors nadal trwa i większość ludzi (bo aż blisko 60 procent respondentów) nie daje szans drużynie z Kanady:)

 

70 ;)

jak dla mnie najtrudniejsza seria do wytypowania w po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze dałem na raptors w 7, bo jakbym dał na Warriors to czołówki bym raczej nie dogonił, a jestem chyba blisko top10. Wiec po prostu zagłosowałem przeciw większości licząc, ze jesli się uda to większość z top10 dała na Warriors. 

 

Mam Warriors jako lekkich faworytów ale może faktycznie HCA wystarczy, jeżeli Warriors tego w 6 meczach nie skończą to nie będą już faworytem imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 

Ja szczerze dałem na raptors w 7, bo jakbym dał na Warriors to czołówki bym raczej nie dogonił, a jestem chyba blisko top10. Wiec po prostu zagłosowałem przeciw większości licząc, ze jesli się uda to większość z top10 dała na Warriors. 

 

Miałem bardzo podobny problem (chociaż w generalce jestem raczej w Top 10) ale rozwiązałem go inaczej. Dałem GSW in 6. Liczyłem/liczę na perfekcyjny wynik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cA4tGwG.png

Cześć wszystkim!

Wiem, że od zakończenia tegorocznych finałów NBA minęło kilka dni ale wierzę, że atmosfera wciąż jest gorąca i liczę, że choć część z was wyczekuje wyników tegorocznego For Fun Typera! :)

Jak każdego roku chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom! To dzięki wam ten Typer ma prawo istnieć i jego popularność na forum oraz zaangażowanie poszczególnych osób uświadamia, że chcecie brać w nim czynny udział i to jest naprawdę świetne!

W tym roku udział wzięło aż 83 osoby co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem i tym samym bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom!

Tegoroczne Playoffs jak każdego roku bywały nieprzewidywalne i wiele serii potrafiło zaskoczyć. Zapewne chcecie się dowiedzieć kto miał najlepszego "nosa" do typów na forum w tym roku przechodząc więc do sedna. We wszystkich rundach do zdobycia było maksymalnie 60 punktów i o końcowych wynikach potrafiły zdecydować pojedyncze punkty. Rywalizacja pomiędzy poszczególnymi użytkownikami była zacięta, a możliwość konkurowania ze znajomymi dodawała dodatkowego "smaczku".

Ostatecznie wyniki NBA Playoffs 18/19 For Fun Typera wyglądają następująco:

sbbBR3O.png

Y1ShuYx.png

fOQUR7N.png

Przy tak dużej ilości uczestników jasnym było, że wielu użytkowników zdobędzie identyczną ilość punktów i tym samym uplasuje się na tej samej pozycji.

Najciekawsze i tym samym najważniejsze jest jednak finałowe podium! W tegorocznym Typerze forumowi medaliści to:

aYjgG4F.png

Serdecznie gratuluje zarówno wygranym jak i wszystkim którzy wzięli udział. Bez was ten Typer nie miałby prawa istnieć stąd wielkie dzięki za współpracę! Zdaje sobie sprawę, że powtarzam to każdego roku ale powiem również w tym - jesteście wielcy! Cała społeczność forum E-NBA.pl wykazując wolę walki i zaangażowanie w ten projekt daje mi wiarę w to, że to co robię sprawia nie tylko mi ale i innym dużo frajdy i liczę, że tak właśnie było! :)

No... To to by było na tyle jeśli chodzi o ten rok. Już teraz gorąco zapraszam was na przyszłoroczny NBA Playoffs 19/20 For Fun Typer który również z wielką przyjemnością zorganizuje i poprowadzę! :)

Do usłyszenia za rok!

"Raven out"

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2019 o 10:58, dannygd napisał:

Mi też zakładając brak Duranta, ale niestety założyłem że zagra od 2 meczu...😁

No niestety szkoda Duranta kontuzji , ale prawda taka ,że nie był gotowy ,żeby grać w Game 5 i oni nie powinni go puścić... Teraz 1 rok przerwy... Thompsona też szkoda , ale cóż Green nie zrobił tego celowo tylko starał się bronić piłkę bo słyszałem wiele opinii ,że Green zrobił to celowo co jest kurde głupotą.... Chciał zablokować Thompsona... W każdym razie wygrała moim zdaniem lepsza drużyna  i myślę ,że za rok będą tylko mocniejsi bo moim zdaniem Siakam się rozwinie ławka rezerwowych się rozwinie Kawhi będzie lepszy bo to 1 sezon po kontuzji i więcej gry ze sobą będą mieli i lepiej się będą rozumieć , liczę na ciekawy sezon następny :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: ogromne dzięki za zabawę i organizację całego przedsięwzięcia! 

Po drugie: dałbym sobie brodę na zero ogolić, że brałem udział w każdym głosowaniu na każdą rundę PO. Jeżeli nie sprawi Ci to kłopotu, to mógłbyś zerknąć jeszcze raz? Wolę być szczery nawet kosztem utraty #1 lub nawet wypadnięcia poza podium ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Przemek_Orliński napisał:

Po pierwsze: ogromne dzięki za zabawę i organizację całego przedsięwzięcia! 

Po drugie: dałbym sobie brodę na zero ogolić, że brałem udział w każdym głosowaniu na każdą rundę PO. Jeżeli nie sprawi Ci to kłopotu, to mógłbyś zerknąć jeszcze raz? Wolę być szczery nawet kosztem utraty #1 lub nawet wypadnięcia poza podium ;) 

Już sprawdzone.

Jednak wziąłeś udział ale w tabelce zostawiłem puste pole, bo Twój wynik za rundę Finałów konferencji wyniósł 0 punktów co oznacza, że oba mecze wzajemnie się zneutralizowały.

Co oznacza, że Twój końcowy wynik jest jak najbardziej poprawny i zwycięstwo jest zasłużone. :)

1 minutę temu, ignazz napisał:

A za brak typów jest zero czy minus 

Zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.