Skocz do zawartości

NBA Playoffs 18/19 For Fun Typer! (4th Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Eld napisał:

Patrzę na bottom 10 i uwierzyć nie mogę. Moi idole tak cienko? Marcus, Alonzo, DNC, Julek, BaptizIa, Mirwir, Ignazz. Na czym wtopy?

Spurs z Nuggets typowałem, odpadli w G7 na czym straciłem też sporo kasy

Thunder z Blazers, no tu 90% poległo. Mimo wszystko szok.

Rockets z Warriors, życzeniowo, ale wierzyłem że są w stanie to zrobić

Nuggets z Blazers, Blazers zrobili to co nie udało się niestety Spurs.

Źle strzelałem w underdogi, a Blazers mnie co rundę pogrążali klepiąc faworytów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lorak napisał:

XD ty tak na serio? zdajesz sobie sprawę, że co roku z każdą rundą maleje liczba uczestników, mimo że publikowałeś tylko tabele za poszczególne rundy? poza tym skoro to "for fun typer", to na nikogo zbiorcze wyniki nie powinny mieć wpływu.

Lorak ale po co Ty to wrzuciłeś? Oprócz ciebie nikt nie chciał tych wyników zobaczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra posty z wynikami usunięte.

Proszę uszanować prośbę autora typera i ich nie publikować.

Jak ktoś chce wynik to tylko na PW. Lorak pewnie je udostępni.

 

I jeszcze jedno wszystkie posty z wynikami bedą usuwane jak je zauważe.

@kocan23 uważaj co piszesz bo skończe usuwać Twoje posty ze spamem i wycieczkami a dam bana.

 

Pozdro 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie @Dnc za ogarnięcie sprawy.

Wracając... Z racji, że było tu wiele dyskusji post z linkiem do głosowania mógł gdzieś zaginąć w akcji.

Korzystając z okazji przypominam wszystkim o głosowaniu na Rundę Finałów Konferencji.

Termin składania swoich "typów" na rundę Finałów Konferencji upływa dziś w nocy o godzinie 3:00 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz Finałów Konferencji pomiędzy Portland Trail Blazers vs Golden State Warriors.

Do końca głosowania zostało zatem jedynie nieco ponad 6 godzin dlatego zapraszam do głosowania wszystkie osoby które jeszcze tego nie zrobiły! :)

Oddawać swoje głosy możecie tutaj: https://forms.gle/s4BbAh5zA7Qwj1M36

Zapraszam i życzę powodzenia!

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Lorak ale po co Ty to wrzuciłeś? Oprócz ciebie nikt nie chciał tych wyników zobaczyć. 

wrzuciłem, bo byłem ciekaw tabeli ;] co najmniej jedna inna osoba również chciała i wydawało mi się, że tak jest ok - w typerach, które kiedyś organizowałem, wyniki ogólne były wrzucane co rundę i nikt nie narzekał, wręcz przeciwnie. nie sądziłem, że to będzie aż taki problem tutaj. no ale ludzie nie przestają zadziwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lorak napisał:

wrzuciłem, bo byłem ciekaw tabeli ;] co najmniej jedna inna osoba również chciała i wydawało mi się, że tak jest ok - w typerach, które kiedyś organizowałem, wyniki ogólne były wrzucane co rundę i nikt nie narzekał, wręcz przeciwnie. nie sądziłem, że to będzie aż taki problem tutaj. no ale ludzie nie przestają zadziwiać.

Karol. Masz bardzo słabe ostatnie godziny na forum. Daj spokój i nie tłumacz 

Godzinę temu, lorak napisał:

XD zdajesz sobie sprawę, że co roku z każdą rundą maleje liczba uczestników, mimo że publikowałeś tylko tabele za poszczególne rundy? poza tym skoro to "for fun typer", to na nikogo zbiorcze wyniki nie powinny mieć wpływu.

To jest twój najsłabszy wpis od dawna 

Nigdy Ciebie nie zaatakowałem przez te lata i dalej nie zamierzam ale nie rozumiem pobudek 

Xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie na Rundę Finałów Konferencji zakończyło się! :) 

W tym roku udział w niej wzięło 48 osób (wliczając dwóch „lekko spóźnialskich”).

Szczegółowa lista waszych głosów jest dostępna tutaj: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1smZTNNYa5zK7baViQQBDo4sfykxtXJ0N3IFkRZ0wAk0

Wieczorkiem wrzucę wykresy dotyczące waszych głosów i krótki opis serii. Muszę przyznać, że zapowiada się ciekawa końcówka sezonu!

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę, że w poprzednich rundach nie udało mi się opublikować podobnych wykresów ale niestety wszystko było spowodowane brakiem wystarczającej ilości wolnego czasu.

Ciesze się, że bierzecie tak czynny udział i, że popularność Typera rośnie co jest świetną wiadomością. Wielkie dzięki!

W ramach rekompensaty postanowiłem, że wrzucę tego typu wykresy z krótkim opisem (do których przyzwyczaiłem was w poprzednich edycjach Typera) chociaż na rundę Finałów Konferencji oraz na Finał.

Przechodząc do meritum - zapraszam do zapoznania się z wykresami i opisami serii w rundzie Finałów Konferencji! :)

khj2F40.png

Bucks vs Raptors:

  1. 4:2 - 39,6%
  2. 3:4 - 25%
  3. 2:4 - 12,7%
  4. 4:3 - 10,4%
  5. 4:1 - 8,3%

Głosy na tą serie były bardzo podzielone. Jest to jednoznaczne z tezą, że na forum istnieje zarówno dużo zwolenników Milwaukee jak i drużyny z Kanady. Sumując jednak głosy 37,7% ludzi gotowych było wybrać Raptors jako potencjalnych zwycięzców tej serii. Pozostała część z was nie daje szans ekipie Leonarda i tym samym wierzy, że zdolności Antka i jego kolegów wystarczą aby pokonać Toronto i awansować do wielkiego finału w którym po raz ostatni drużyna z Milwaukee znalazła się w 1974 roku za czasów świetnego Abdul-Jabbara przegrywając ostatecznie 4:3 z Boston Celtics. Wierzę, że oczy całego świata (jak i naszego forum) w większej części są zwrócone właśnie na tą serię, bo spoglądając na to co działo się w poprzednich rundach zapowiada się kilka godzin naprawdę świetnego basketu!

Warriors vs Trail Blazers:

  1. 4:1 - 58,3%
  2. 4:2 - 33,3%
  3. 4:0 - 6,3%
  4. 2:4 - 2,1%

Seria Golden State Warriors z Trail Blazers zgodnie z zapowiedziami zapowiada się niestety dużo gorzej aniżeli starcie z Rakietami z Houston. Patrząc na wasze głosy nie trudno zanotować, że większość z was nie daje żadnych szans drużynie Lillarda mimo ich świetnych występów w poprzednich rundach. Jedynie jedna osoba gotowa była oddać na nich swój głos i wielki szacun za wiarę! Mimo wszystko wygląda na to, że w wielkim finale znów będziemy mieli okazje oglądać Wojowników z Oakland. Po pierwszym meczu teza wydaje się być potwierdzona ale jak będzie w kolejnych meczach? Dowiemy się już niebawem!

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

image.png.ad3bad0a1f18818d4e38b96afe74e597.png

Nie ma co dłużej czekać. Skoro poznaliśmy już parę finałową to ruszamy z ostatnim już w tym roku głosowaniem, bo przed nami już tylko wielki finał! :D

Na ustach całego koszykarskiego świata będą jedynie 2 miasta - amerykańskie Oakland oraz kanadyjskie Toronto.

Po raz pierwszy w historii NBA szykuje się nam amerykańsko-kanadyjski finał a tym samym ekipa z Toronto po raz pierwszy awansowała do wielkiego finału mimo mega silnych w tym roku Bucks.

Zdaję sobie sprawę, że w przypadku mojego Typera finał to jedynie max 4 punkty do zdobycia (i ew. 4 punkty ujemne) aczkolwiek z doświadczenia wiem, że nawet połówki punktów były w stanie zadecydować o ostatecznej klasyfikacji stąd gorąco zachęcam wszystkich do głosowania już teraz!

Czas jest sporo a termin składania swoich typów na Wielki Finał upływa w nocy z Czwartku na Piątek, 30/31 Maja o godzinie 3:00 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz Finałowy pomiędzy Golden State Warriors vs Toronto Raptors.

Oddawać swoje głosy możecie tutaj: https://forms.gle/xABGM7gT8gxR69Jd8

Kto jest faworytem? Ciężko powiedzieć, bo zapowiada się naprawdę ciekawa seria a dodatkowo Raptors startują z HCA co zawsze jest mocną kartą przetargową.

Po raz ostatni w tym sezonie życzę powodzenia w głosowaniu! :)

image.png.42f3b15338a7feabf1dfa39e1922886b.png

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, lorak napisał:

nie mogę, bo nie chcę urazić uczuć Ravena.

Panie lorak zakończmy już ten temat, bo to już się delikatnie mówiąc nudne robi.

Wyniki końcowe (jak sama nazwa wskazuje) zostaną opublikowane na końcu i mówienie o moich "uczuciach" jest kompletnie zbędne. Po prostu sam pomysł mija się z moją wizją tego Typera i na tym pragnąłbym ten temat raz na zawsze zakończyć.

Wyniki rundy Finałów Konferencji podrzucę wieczorem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Raven2156 napisał:

mówienie o moich "uczuciach" jest kompletnie zbędne

nie jest zbędne, ponieważ sam je wcześniej dobitnie wyrażałeś i skoro Ptak pyta, to mu odpowiadam.

2 minuty temu, Raven2156 napisał:

Wyniki końcowe (jak sama nazwa wskazuje) zostaną opublikowane na końcu

kolega pytał o kompletne wyniki - jak się można domyślić "na tą porę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

nie jest zbędne, ponieważ sam je wcześniej dobitnie wyrażałeś i skoro Ptak pyta, to mu odpowiadam.

W takim razie ja również odpowiem.

Nie. Wyniki "na tą porę" nie ukażą się wcześniej a zostaną opublikowane finalnie dopiero po zakończeniu sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą podrzucam wyniki za rundę Finałów Konferencji!

Pierwotnie nie byłem skłonny ją wrzucić, bo maksymalna możliwa ilość punktów za tą rundę wynosiła jedynie 8 oczek.

Ostatecznie podliczyłem punkty  i podrzucam jedynie w postaci tabelki, bo na podium znalazłoby się aż 13 osób na 48 możliwych (co jest dość oczywiste przy tak małych widełkach punktowych).

No ale do rzeczy... Punktacja za tą rundę rozłożyła się następująco:

erExSac.png

xTMgG3u.png

Gratuluje wszystkim i mam nadzieję, że wynik tej rundy nie namieszał w waszej ogólnej klasyfikacji (tak jak stało się to chociażby w moim przypadku 😕).

Porażka Bucks spowodowała, że ponad połowa uczestników tej rundy zdobyła zerową lub ujemną liczbę punktów co tylko podtrzymuje tezę o nieprzewidywalności tego sportu a dobrze wiemy, że takie właśnie NBA kochamy najbardziej! :)

Dodatkowo przypominam, że do nocy z Czwartku na Piątek, 30/31 Maja do godziny 3:00 czasu polskiego możecie głosować na rundę Finałową!

Jeżeli nie oddaliście jeszcze swojego głosu możecie to zrobić tutaj: https://forms.gle/xABGM7gT8gxR69Jd8

Serdecznie wszystkich zapraszam, bo w ogólnej klasyfikacji każdy punkt jest ważny! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że trwa głosowanie na Finał w tegorocznym Typerze.

Jest to ostatnia szansa by w tym sezonie powalczyć o dodatkowe 4 punkty a z doświadczenia wiem, że w końcowej klasyfikacji potrafi być „ciasno” więc opuszczenie którejkolwiek z rund może w łatwy sposób utrudnić zajęcie czołowych lokat.

Obecnie w rundzie Finałowej udział wzięły jedynie 22 osoby a więc gorąco wszystkich zapraszam!

Oddawać swoje głosy możecie do nocy z Czwartku na Piątek, 30/31 Maja do godziny 3:00 czasu polskiego.

Jeżeli nie oddaliście jeszcze swojego głosu możecie to zrobić tutaj: https://forms.gle/xABGM7gT8gxR69Jd8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.