Skocz do zawartości

MVP, MIP, DPOTY 2019


Eld

Głosowanko  

117 użytkowników zagłosowało

  1. 1. MVP

    • Giannis Antetokounmpo
      74
    • Paul George
      8
    • James Harden
      27
    • Joel Embiid
      4
    • Nikola Jokić
      1
    • Inny
      3
  2. 2. MIP

    • De'Aaron Fox
      6
    • Buddy Hield
      11
    • D'Angelo Russell
      18
    • Montrezl Harrell
      4
    • Pascal Siakam
      63
    • Tobias Harris
      1
    • John Collins
      0
    • Nikola Jokić
      0
    • Paul George
      5
    • Domantas Sabonis
      3
    • Nikola Vucević
      5
    • Russell Westbrook po all-star ( bo mogę i wuj :D )
      0
    • Inny
      1
  3. 3. DPOTY

    • Paul George
      59
    • Rudy Gobert
      19
    • Giannis Antetokounmpo
      25
    • Myles Turner
      5
    • Joel Embiid
      7
    • Inny
      2


Rekomendowane odpowiedzi

albo chociaż niech da najnowsze predykcje na 3seed Jazz, przecież tak krzywdzeni byli ;]

 

ps. a to już wyprzedził Lebrona? <shocker>

Twoje odpowiedzi są tyle warte co Twoje opowieści o topowej obronie Denver czyli niewiele Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście naprawdę zabawni w tym swoim zaślepieniu

Rozumiem, ze MVP trackery z BB-Ref czy NBA.com tez układają zaślepieni fani Denver?

 

A co do topowej obrony Denver to przez sporo czasu było top3. Teraz jest 11, z mała strata do siódmych Raptors, wiec nie jest to jakieś wybitnie dalekie od prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje odpowiedzi są tyle warte co Twoje opowieści o topowej obronie Denver czyli niewiele

 

bardzo mi miło, usłyszeć coś takiego z Twoich ust to w zasadzie jak komplement, różnica polega na tym, że ja nie chowam głowy w piasek po kompromitujących porażkach, ale jak się nagadało pierdół, to może być potem trudno, zwłaszcza gdy robi się za eksperta, mogę to zrozumieć nawet

 

nikt nie mówił o topowej obronie, tylko o obonie w top10, ale co tam

Jesteście naprawdę zabawni w tym swoim zaślepieniu

 

polecamy się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie sprawdzasz. Na oficjalne są na 11 z ratingiem gorszym o 0.2 od Magic i 76ers.

NBA. Com akurat źle liczy posiadania ich wyniki ortg i defrtg są nieprawidłowe wiec tam może byli na 10. Na innych stronach od dawna są 11-12 obrona a w tym roku 15-16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bbref są 12ci, ale serio tam sam takie małe różnice, że nie ma co się przejmować, nie ma to żadnego znaczenia, bo argument, który wysnuł ely nigdy nie padł

 

Po co paliwo dajesz?

 

Ja bym chciał wiedzieć skąd oburzenie o Joka w top-5 mvp race (gdzie akurat bbref i nba.com są zgodne!) a teraz ely3 może sobie rozkminiać semantykę słówka 'top' (które, jak piszesz, nigdy nie padło).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co paliwo dajesz?

 

Ja bym chciał wiedzieć skąd oburzenie o Joka w top-5 mvp race (gdzie akurat bbref i nba.com są zgodne!) a teraz ely3 może sobie rozkminiać semantykę słówka 'top' (które, jak piszesz, nigdy nie padło).

 

 

no wiesz jak to jest, wczoraj sobie obiecałem, że nie będę się już podpalał, ale jak człek czyta coś takiego bez żadnych argumentacji (takie józkowe "bo tak sądzę i c***) to się jednak coś tam w człowieku łamie...i nagle są 3 posty pod rząd od Kitowców, a na koniec dnia za wszystko i tak dostaje się tylko mi :P

 

lepiej żeby Gruby nie dał ciała w PO, bo będzie ciężko się przyzwyczaić do nowej rzeczywistości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze MVP trackery z BB-Ref czy NBA.com tez układają zaślepieni fani Denver?

.

nie o to chodzi

Po prostu śmieszy mnie że nikomu nie pozwalacie mieć swojego zdania

Ely ma go poza top3 a wam odpierdala

Jakaś żenująca krucjata wiecznie odlewanych Nuggets bo im na razie wyszedł jeden sezon

 

Ja bym jokica dał w top5 mvp bo zasługuje ale nie mam problemu kiedy ktoś ma inny ranking

 

Wy od razu atakujecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi

Po prostu śmieszy mnie że nikomu nie pozwalacie mieć swojego zdania

Ely ma go poza top3 a wam odpierdala

Jakaś żenująca krucjata wiecznie odlewanych Nuggets bo im na razie wyszedł jeden sezon

 

Ja bym jokica dał w top5 mvp bo zasługuje ale nie mam problemu kiedy ktoś ma inny ranking

 

Wy od razu atakujecie

 

1 - ely3 pisał o top5 (ale czaję, że sam sobie musisz tworzyć narrację o zaślepieńcach jokiciowcach, żeby mieć z czym walczyć)

2 - ely3 sam przyjął postawę atakującą ("co tu się wyprawia"  - ale jasne to jokiciowcy zabraniają własnego zdania!)

3 - skierowanie do najbardziej popularnych stron (jako kontrargument na "co tu się wyprawia") to odpierdalanie?

 

No ale niech Ci będzie. Łap: DO ATAKU!!! JEB JEB JEB!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym chciał jakoś szczególnie deprecjonować zasługi Jokica, ale nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie został umieszczony w rankingu przed kimś z trójki: Harden, Giannis, George (w dowolnej kolejności) :smile:

 

A u kogo został? Chyba, że chodzi o ranking bb-ref?

Jeśli tak to najłatwiej sprawdzić: https://www.basketball-reference.com/friv/mvp.html

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi

Po prostu śmieszy mnie że nikomu nie pozwalacie mieć swojego zdania

 

Właściwie to tutaj bardziej ely3 wyszedł na buca, megalomana co to jego zdanie jest najważniejsze i trochę jakby wyśmiał opinie innych już na dzień dobry. Toteż dobrze, że za całokształt wypowiedzi trochę fani Nuggets Jokica utarli mu nosa ;)

 

 

Zaskakujące, jak nagle pojawiło się tych fanów PG już z czasów Pacers... 

 

Ale mnie to chyba pamiętasz? ;) Zresztą broniłem go po poprzednim sezonie, gdy zaczęły padać jakieś irracjonalne teorie, że Paul George był wytworem systemu Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze z tym Jokiem tak jak kiedys z Lewandowskim, w wyscigu o zlota pilke czy jakiegos tam francuskiego buta - no niby jest w czubie ale jedynka to to nigdy nie bedzie ?

Ja tam od jakichs 3 lat pisze, ze Giannis bedzie krolem rozumow (najlepszy gracz) a Jok krolem serc (najbardziej fun2watch gracz), wiec ciezko sie nie zgodzic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.