Skocz do zawartości

MVP, MIP, DPOTY 2019


Eld

Głosowanko  

117 użytkowników zagłosowało

  1. 1. MVP

    • Giannis Antetokounmpo
      74
    • Paul George
      8
    • James Harden
      27
    • Joel Embiid
      4
    • Nikola Jokić
      1
    • Inny
      3
  2. 2. MIP

    • De'Aaron Fox
      6
    • Buddy Hield
      11
    • D'Angelo Russell
      18
    • Montrezl Harrell
      4
    • Pascal Siakam
      63
    • Tobias Harris
      1
    • John Collins
      0
    • Nikola Jokić
      0
    • Paul George
      5
    • Domantas Sabonis
      3
    • Nikola Vucević
      5
    • Russell Westbrook po all-star ( bo mogę i wuj :D )
      0
    • Inny
      1
  3. 3. DPOTY

    • Paul George
      59
    • Rudy Gobert
      19
    • Giannis Antetokounmpo
      25
    • Myles Turner
      5
    • Joel Embiid
      7
    • Inny
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Przyofftopuje

Jak dla mnie:

MVP - Paul George ( zarówno Harden jak i Grek zasługują na nagrodę natomiast wiekszą sympatią darzę George'a i to w sumie już od czasów pacers. Tuż za nimi Jokic. 2 seed na przejebanym zachodzie, lider drużyny - szanuję i tak jak kiedyś pisałem w jakimś temacie cieszę się że w tym roku uda się Denver powalczyć w PO)

MIP - Siakam. Kibicuję Raptors na wschodzie i cieszą mnie jego postępy, a także to jak wiele wnosi do drużyny.

DPOTY - znowu Paul George

Kołcz - Gregg Popovich

6th man - nie wiem. Niech będzie Darek Ròża za to że powtórzył sztuczkę sprzed prawie dwóch tysięcy lat.

 

Chwała Ci za jak i za "offtop" tak i za takie nominacje.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co takiego wybitnego w tym sezonie zrobił Pop, ze COTY?

Robi wynik pomimo

 

 

 

Dostał strzała w plecy od Leonarda

Gra bez PG

Kontuzje rozmontowały mu rotacje

Odkrył na nowo gaye

Odkrył White

Rozgrywa Bertansa na top efektywności

dDR pokochał jak swojego

Pewnie dojedzie bez stopera 3D SF do PO

 

I puknie jakieś Denver w 1R na dokładkę ;)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzje miał tez Malone w Denver.

 

Leonarda w zeszłym sezonie praktycznie nie miał, a teraz dostał DeRozana, wiec względem poprzedniego sezonu to nie jest osłabienie.

 

Nie mówię, ze to nie robi wrażenie, ale do COTY daleko. Tu miałbym Doca dużo wyzej z zespołów, które o HCA nie walczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzje miał tez Malone w Denver.

 

Leonarda w zeszłym sezonie praktycznie nie miał, a teraz dostał DeRozana, wiec względem poprzedniego sezonu to nie jest osłabienie.

 

Nie mówię, ze to nie robi wrażenie, ale do COTY daleko. Tu miałbym Doca dużo wyzej z zespołów, które o HCA nie walczą.

Moglem dać jeszcze Mcmillana ale mimo wszystko wybrałem popa. Ale jak słusznie zauważyłeś "tu miałbyś Doca wyżej" ... No widzisz ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Ignazzowi chodziło o to, że Pop pomimo ogromnych braków, grania archaicznymi zawodnikami (DDR i LMA) i kontuzji wciąż robi dobry wynik na mocno ściśniętym zachodzie. Być może nie jest to top 5 kandydatów do COTY (Malone, Bud, ten z Sac, Rivers, McMillan), to zasługuje na uwzględnienie w tej dyskusji. Malone ma jednakowoż lepszą ekipę i świetny centerpiece. Oczywiście w niczym mu nie umiejszam - w końcu Denver ułożył elegancko i z kiepskiej defensywy zrobił swego czasu bardzo dobrą (topka ligi to była o ile się nie mylę), fajnie zarządza rotacją, ofensywa miodna itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DDR i Aldridge? Dwóch all-starów?

 

Przy całym uwielbieniu dla Gallo, chyba jednak nie ten poziom.

Gallo jest lepszy od LMA, a Williams ZDECYDOWANIE lepszy od DDR. 

Plus LAC w TD oddali najlepszego zawodnika, a spore minuty grają rookie Shai i Shamet.

Już chyba poruszałem ten temat, ale dla mnie Harris nie był najlepszym zawodnikiem.

Plus w SAS trzecie minuty gra Bryn Forbes(kto to k**** jest?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem wpisu.

 

Pop ma co ma i rozumiem ze teraz doceniacie White czy innego Forbesa ale on praktycznie wszystkuch robi lepszych na parkiecie.

 

To taki LBJ w garniturze ;))))))))

Miał zlepek graczy dobrych średnich i tragicznych a mimo to zrobił z nich zespół

I to z wynikami bo @ gdyby nie te dziwne porażki z bulls i nyk ...”

A to oceniamy u trenera

 

Co robi z zespołem

Dobrze... trenuje to co ma

No i ja akurat go na coty nie dawałem

 

Sprawdźcie mój wpus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieżko uwierzyć co tu się dzieje

 

Ale naprawdę ktoś na poważnie rozpatruje Russella na MIP?

 

Facet miał fantastyczny jeden miesiąc styczeń. W lutym już był przeciętny bo 26 pk na 22 rzutach to słabo i na dodatek zespół był z nim na minusie. Ale w marcu już jest tragicznie słaby

 

Siakam rzeczywiście mocno poprawił statystyki ale on gra aż 12 minut na mecz więcej niż rok temu. To chyba nie dziwota, że mu poszło w góre

 

Tak samo Jokic wTOP5 dyskusji o MVP? Co on tam robi ? To nie ten poziom

 

 

MVP - Giannis - jest świetny po obu stronach parkietu i ma najlepszy bilans.. Jeden George jest blisko niego

 

Debiutant roku -  Luca i to mimo tego że ostatnio cyferki pewnie są lepsze dla Trae ale posypuje głowe popiołem. Young wygląda lepiej niż myślałem choć poczekam do czasu aż Hawks zacznie być brane przez rywali na powaznie i zaczną obrony być ustawiane pod Trae

 

DPOY - George naprawdę gra świetny sezon w obronie. Zamyka swoich rywali. Nadrabia błędy popełniane przez guardów ( bo na obwodzie Thunder nie ma dobrych obrońców)

 

6th man - tu mam dylemat pomiędzy Rose a Lou... Derrick ma świetne statystyki za ten sezon. Ba on nawet lepiej rzuca z dystansu niż Lou i również wygrał kilka meczów dla Minnesoty . 

 

MIP - tu chyba rzeczywiście Vucevic najlepiej pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.