Skocz do zawartości

MVP, MIP, DPOTY 2019


Eld

Głosowanko  

117 użytkowników zagłosowało

  1. 1. MVP

    • Giannis Antetokounmpo
      74
    • Paul George
      8
    • James Harden
      27
    • Joel Embiid
      4
    • Nikola Jokić
      1
    • Inny
      3
  2. 2. MIP

    • De'Aaron Fox
      6
    • Buddy Hield
      11
    • D'Angelo Russell
      18
    • Montrezl Harrell
      4
    • Pascal Siakam
      63
    • Tobias Harris
      1
    • John Collins
      0
    • Nikola Jokić
      0
    • Paul George
      5
    • Domantas Sabonis
      3
    • Nikola Vucević
      5
    • Russell Westbrook po all-star ( bo mogę i wuj :D )
      0
    • Inny
      1
  3. 3. DPOTY

    • Paul George
      59
    • Rudy Gobert
      19
    • Giannis Antetokounmpo
      25
    • Myles Turner
      5
    • Joel Embiid
      7
    • Inny
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Powinienem wrzucić gifa z Jokiciem, ale w tym jestem słaby. W temacie Denver być może jest jakaś przesada o graczach (jak w każdym temacie, ot efekt bycia fanem i oglądania jednej drużyny częściej niż pozostałych), ale to na pewno nie jest wiodący na forum temat względem przesady o "swoich" :tongue:

 

nie odpowiadaj mu na te jego żałosne smęty, sam się zaorał pisaniem o świetnym w obronie bricku i teraz szuka tematu zastępczego

 

nie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odpowiadaj mu na te jego żałosne smęty, sam się zaorał pisaniem o świetnym w obronie bricku i teraz szuka tematu zastępczego

 

nie warto

 

W jaki sposób się niby zaorałem? Słucham Miszczu?

 

A może lorak mnie zaorał linkiem z którego kompletnie nic nie wynika i nawet nie wiadomo co to i czyje to.

 

Ty LBS masz naprawdę jakiś problem. Ktoś się odniesie W JAKIKOLWIEK sposób do Denver Nuggets a pojawiasz się pierwszy. Weź chłopie wyluzuj. Albo nie. Rób co chcesz bo i tak zaraz napiszesz, że masz w dupie życiowe rady. Jesteś tak pospinany, że co raz bardziej żal się odzywać nawet w yebanych żartach na temat jedynego, słusznego kościoła w górach Nevady - Denver Nuggets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty LBS masz naprawdę jakiś problem. Ktoś się odniesie W JAKIKOLWIEK sposób do Denver Nuggets a pojawiasz się pierwszy. Weź chłopie wyluzuj. Albo nie. Rób co chcesz bo i tak zaraz napiszesz, że masz w dupie życiowe rady. Jesteś tak pospinany, że co raz bardziej żal się odzywać nawet w yebanych żartach na temat jedynego, słusznego kościoła w górach Nevady - Denver Nuggets.

 

giphy.gif

 

nie moja wina, że zostałeś zaorany, takie życie

 

nie spinaj się

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzam z ciekawości ten temat, bo nie czytałem, a tu 5 stron

nie czytałem wszystkich, bo mi się nie chciało, wchodzę na 4 stronę

myślę - coś ciekawego może, ale patrzę a tu Jokić, memy, pi****lenie o niczym

wypisuje się z tego tematu, dżizas fakin krajst 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom rozmów na forum leci w nastraszającym tempie. Ciężko znaleźć temat, gdzie jest coś ciekawego do poczytania.

Jest na to prosty patent - sam zacznij pisać i udowodnij, że można to robić lepiej(jak masz jakieś lepsze memy z Jokiciem to tym bardziej). To nie jest 6g, gdzie ktoś Ci zapewnia stałą porcje nniej lub bardziej merytorycznych tekstów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi się rozmawia z fanatykami. A niestety patrząc na niektóre komentarze jest tutaj takich pełno, nie można powiedzieć nic złego na danego gracza, drużynę, bo rozpęta się piekło forumowe na 5 stron. Niektórzy są tak ślepo zapatrzeni w swoje racje, że nie potrafią normalnie rozmawiać. Może w ten sposób leczą swoje kompleksy, nie wiem. Wiem natomiast, że do normalnej rozmowy potrzeba trochę dystansu do samego siebie, bo żargon skrótowy, rzucanie statystykami, obrażanie wzajemne i brak szacunku do innych temu nie służy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony mogę zapewnić, że już nie będę odpowiadał na zaczepki pewnej osoby, ewentualnie od czasu do czasu walnę stosownego gifa, niestety mam taką naturę, że ciężko mi sie powstrzymać od pyskówek, ale też z drugiej strony pamiętajcie, że marzec to już jest taki zwykle jałowy miesiąc, przyjdzie kwiecień i zacznie się robić ciekawiej, a tak to mamy żałobę w temacie Lakers, poszukiwania ely'go w temacie Jazz, aż finalnie najciekawszym tematem staje się to co powiedział Brick do randomowego Mormona, ciężko aby w takich okolicznościach ludziom chciało się pisać nie wiadomo jakie posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony mogę zapewnić, że już nie będę odpowiadał na zaczepki pewnej osoby

 

 

Napisz wprost, któż Cię tak zaczepia? Kto jest na tyle nikczemny by Cię prowokować? Któż stosuje socjotechniczne praktyki na Tobie i powoduje, że dostajesz rozstroju nerwowego, opryszki, wysypki, biegunki, która to popycha Cię do ostatecznej broni - gifów z Jokićem? I robi to wszystko przy użyciu tylko i wyłącznie forum! No dobry gość musi być, że tekst pisany powoduje u Ciebie taką reakcję. 

 

Pozwolisz, że spróbuję zgadnąć? 

 

 

 

photo-3872.jpg?_r=1530643166

 

 

 

Nie no. Nie Gary Payton. On był mistrzem we wkurzaniu ludzi dookoła, trash talkingu ale może osoba która posługuje się jego obliczem jako avatarem? No ale coś mi tu nie gra, bo on podaje się trochę też za fana Denver Nuggets więc poniekąd winno Wam być po drodze. Joke resistance=0, mimo że materiał ( Jokić ) do tego zacny. Wszak któż go tak nie nazwał jak jeden z kibiców Denver Nuggets? Nie czujesz się ostatnimi czasy jak całe forum kontra Ty? Jeśli choć trochę tak, to pora na przerwę. Tym bardziej, że nie tylko ja zwracam na pewne rzeczy Tobie uwagę.

 

Pyskówki rzeczesz? Przytoczę tylko te cieplutkie, średnio miłe.

 

Jest na to prosty patent - sam zacznij pisać i udowodnij, że można to robić lepiej(jak masz jakieś lepsze memy z Jokiciem to tym bardziej). To nie jest 6g, gdzie ktoś Ci zapewnia stałą porcje nniej lub bardziej merytorycznych tekstów.

 

Czy trzeba było? Pewnie trzeba by było gdyby Wróbel, który jest jednym z najstarszych użytkowników tego forum, który zarejestrował się ( w 2004 roku, sic! ) długo przed tym zanim Ty się pewnie dowiedziałeś o tym, iż jest coś takiego jak e-nba ( a może też długo przed tym zanim się dowiedziałeś że wiedzę o NBA można czerpać z innych źródeł niż strony 265-268 w telegazecie? ) odniósł się personalnie do Ciebie. Oczywiście tak nie było, ale okazji nie można było przepuścić.

 

nie odpowiadaj mu na te jego żałosne smęty, sam się zaorał pisaniem o świetnym w obronie bricku i teraz szuka tematu zastępczego

 

nie warto

 

Żałosne smęty? I kto tu prowokuje? Wpadłeś w nie swoją rozmowę i wio. Jednemu pisze: "nie mów mi co mam robić", a drugiemu pisze co ma robić.

 

[to powinien być gif z Jokićem walącym facepalma ale bardziej to już wkurza niż bawi]

 

W jaki sposób się niby zaorałem? Słucham Miszczu?

 

Czekam na trzy rzeczy:

 

1. Odpowiedź na powyższe pytanie, gdzie od wczoraj zdążyłeś zapewne już parę godzin przesiedzieć na forum a odpowiedzi nadal brak.

2. Skomentowania mojego postu odpowiednim gifem z Jokićem. Wszak poziom i tradycję trzeba trzymać.

3. Napisania mi jeszcze raz, abym Ci nie pisał jak masz żyć i co masz robić bo chyba do mnie jeszcze nie dotarło.

 

Pozdrawiam ( oh tak, to zawsze w taki zajebisty sposób kończy stanowczo każdą przepychankę na forum )

 

Z poważaniem ( mimo wszystko i bez uszczypliwości )

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Eld przestań już bawić się w psychoanalityka, szkoda na to Twojego czasu

 

i tak to ostatni post na który odpowiadam, mam swoje zdanie nt. tego co ostatnio robisz, ale nie będę juź tego ciągnął, zajmę się tym co jest dla mnie najważniejsze, a jak Tobie tak zależy aby w co drugim poście pisać te głupie żarciki, to droga wolna, przemyślałem sobie to i nie warto się angażować, im bardziej się starałem do Ciebie dotrzeć tym gorszy skutek to dawało, nie jesteś też dla mnie nikim ważnym abym musiał się Ciebie słuchać, nie muszą mnie też śmieszyć dowcipy, że Jokić 10 lat temu to nie wiedział jak cola smakuje - wybacz

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalatwcie to jak mezczyzni....dajcie se po ignorze! :grin:

 

Ja tego nie zrobię na pewno bo mimo, że żarty moje mu nie wchodzo, to lubię go czytywać.

 

A poza tym nie można być tak nieczułym jak sugerujesz na ludzką wrażliwość! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyofftopuje

Jak dla mnie:

MVP - Paul George ( zarówno Harden jak i Grek zasługują na nagrodę natomiast wiekszą sympatią darzę George'a i to w sumie już od czasów pacers. Tuż za nimi Jokic. 2 seed na przejebanym zachodzie, lider drużyny - szanuję i tak jak kiedyś pisałem w jakimś temacie cieszę się że w tym roku uda się Denver powalczyć w PO)

MIP - Siakam. Kibicuję Raptors na wschodzie i cieszą mnie jego postępy, a także to jak wiele wnosi do drużyny.

DPOTY - znowu Paul George

Kołcz - Gregg Popovich

6th man - nie wiem. Niech będzie Darek Ròża za to że powtórzył sztuczkę sprzed prawie dwóch tysięcy lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.