Skocz do zawartości

Wyjaśnienie


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

co mam ci napisac  + 1. ??? przeciez to oczywiste

 

ale wy zamiast wywierac na moderatorach wieksza presje aby wydzielali tematy wolicie wprowadzic jeszcze wieksza anarchie:

 

wywierać presję? od zawsze miałem cię za rozsądnego użytkownika, ale teraz muszę zapytać: skąd ty się urwałeś? jakiejś bojówki politycznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel forum wybiera takich współpracowników (modów) i zarządza nim (bezpośrednio lub za ich pośrednictwem) w taki sposób, jaki mu się podoba. Jeżeli użytkownikom forum to nie odpowiada - mają prawo z niego odejść, a zgodnie z RODO, poprosić (nakazać) o usunięcie wszystkich śladów swojej obecności. Mogą także założyć własne, alternatywne forum, którym będą zarządzać według własnego uznania.

 

Innymi słowy - moderator ustalił takie, a nie inne zasady (zakładam że za wiedzą właściciela forum?). Użytkownicy mogą sobie postękać i pokwękać, ale koniec końców albo się dostosują, albo odejdą.

 

Sprawa mogłaby wyglądać zupełnie inaczej, gdyby forum było płatne i każdy z użytkowników płaciłby abonament za możliwość korzystania z niego. Wtedy - o ile regulamin by na to oczywiście zezwalał, użytkownicy mogliby rościć sobie prawo do takich lub innych modyfikacji i zmian w jego funkcjonowaniu, w ramach opłaty za usługę. Jako że forum jest darmowe, obecność na nim dobrowolna i wolna od opłat - wszystkie żale / prośby i groźby są bezzasadne.

 

Dziękuję.

Edytowane przez Jeff Hanneman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Innymi słowy - moderator ustalił takie, a nie inne zasady (zakładam że za wiedzą właściciela forum?).

 

 

 

wątpię, raczej to zwykła samowolka modów (przecież to forum nawet nie ma regulaminu...). mogę się jednak mylić, więc proszę o zacytowanie tych zasad, abyśmy wiedzieli do czego się stosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię, raczej to zwykła samowolka modów (przecież to forum nawet nie ma regulaminu...). mogę się jednak mylić, więc proszę o zacytowanie tych zasad, abyśmy wiedzieli do czego się stosować.

 

http://www.e-nba.pl/topic/17-regulamin-forum-wa%C5%BCne/

 

ofc sporo punktów jest martwych (modzi wybierani przez głosowanie :) ) a kilka notorycznie łamanych (też przez modów - np ely3 przy tworzeniu swoich dziwnych nazw tematów w trakcie przerzucania 'off-topu' łamie np punkt 3 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e-nba.pl/topic/17-regulamin-forum-wa%C5%BCne/

 

ofc sporo punktów jest martwych (modzi wybierani przez głosowanie :smile: ) a kilka notorycznie łamanych (też przez modów - np ely3 przy tworzeniu swoich dziwnych nazw tematów w trakcie przerzucania 'off-topu' łamie np punkt 3 )

 

już pal licho, że nie widać tego na głównej stronie, ale 2004? to wtedy, gdy Kobe był jeszcze lepszy od LeBrona? przydałaby się aktualizacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely3 i reszta nie mają łatwo. Robota nie dość, że niewdzięczna, to jeszcze pretensje(często z dupy) ze wszystkich stron. Eh, powodzenia chłopaki :peaceful:

Dokładnie. Bardzo mi ich z tego powodu żal, dlatego z całego serca im życzę, by mogli siebie zrzucić to niewdzięczne brzemię jak najszybciej.

już pal licho, że nie widać tego na głównej stronie, ale 2004? to wtedy, gdy Kobe był jeszcze lepszy od LeBrona? przydałaby się aktualizacja. 

W sumie od razu czas na offtopa czy w 2004 z części sezonu2004/2005 Lebron już nie był lepszy? Kobe robił o 3,7 ppg lepiej, ale tracił aż o 1,5 piłki więcej i miał aż o 2,5 pkt procentowego gorszy TS.

Do tego to już był ten czas, kiedy Kobe opierdalał się w obronie.

Imho już wtedy nie był lepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

presje?

 

to dajesz, wyjeżdżaj z presją

prosze Cie, nie jestem zadnym forumowym hamingwayem aby walczyc o jakies moje skasowane wpisy

 

ale gdyby mi zalezalo dzialalbym wg zasady - w jednosci sila- pojecie totalnie obce na tym forum.

 

wywierać presję? od zawsze miałem cię za rozsądnego użytkownika, ale teraz muszę zapytać: skąd ty się urwałeś? jakiejś bojówki politycznej?

dlaczego w swojej wypowiedzi skupiasz sie na mnie i na formie stylistycznej mojego wpisu ???????  najpierws mi schlebiasz aby po sekundzie robic ze mnie debila (btw. mam gleboko w dupie twoja opinie o moejej osobie) doskonale zrozumiales meritum a jednak w nieudolny sposob probujesz smieszkowac ze mnie, i nie, nie miales mnie za rozsadnego uzytkownika poniewaz po moim jednym nierozsadnym wg ciebie wpisie nie probowalbys robic ze mnie wariata. ale jak wspomnialem wczesniej juz wiesz gdzie to mam (pozdro LBS)

Czepiajac sie zwrotu - wywierac presje - kompromitujesz tylko i wylacznie siebie.  odpowiadajac na pytanie : tam skad sie urwalem uzywamy - wywierac presje - w wielu aspektach zycia  np. mama wywwierala na mnie presje abym lepiej sie uczyl nic nie pamietam o zadnych bojowkach. natomiast dostrzegam ze w lublinie - wywierac presje- kojarzone jest najpierw z jakimis bojowkami politycznym . to nawet ciekawa kwestia bede wdziczny jeli to wyjasnisz  skad akurat takie pierwsze skojarzenie???

 

btw. mozesz dojebac pelne combo i znalezc jeszcze jakies bledy ortograficzne . bedzie pelne fatality.

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro :)

 

wiesz w jakiej kupie siła skoro kompketnie nikt nie reaguje na podstawowe sygestie a spraw jest kilka

 

- danie uprawnień adminstratora komukolwiek, kto bedzie mógł szybko reagować na podstawowe potrzeby forumowiczów tj.

 

tworzenie nowych działów, przyznawanie rang moda od ręki, zmienianie nicków i pewnie wiele innych, których nawet supermod nie może robić, a o których nie pamiętam

 

- dodanie wtyczki do twittów (to już ponad dwa lata Orzeł ;))

 

- stworzenie nowego regulaminu, który będzie dostosowany do dzisiejszych standardów i w którym nie bedzie podpunktów do których nikt się nigdy nie stosuje

 

- rozpisanie nowych wyborów modow na działy NBA oraz Inne, z normalnym przejrzystym głosowaniem z odpowiednim do tego tematem

 

- naprawienie błędów jak trudności z wrzucaniem filmów z yt pod cytatami i kilka innych z ktorymi każdy z nas się codziennie zmaga

 

- i najważniejsze, otwarcie się administracji w tym modów na ludzi bez docinek pouczania i dziwnych sugestii, modzi są dla userów a nie na odwrót, przestać udawać, ze offtopy czy wspominki o beClown są tak istotne bo ni c***a nie so

 

- wywalić ely'go*

 

dziękuje za uwagę

 

*no co, musialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do usuwania postów itd. Czy nie będzie łatwiej dla wszystkich jak się założy temat OFFTOP i tam się przerzuci dyskusję? Tworzycie problemy niepotrzebnie, według mnie. Moderatorzy niekiedy lecą w chooja, ale i użytkownicy święci nie są. A taki dział OFFTOP załatwi sprawę i problem sam się rozwiąże. Just sayin'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do usuwania postów itd. Czy nie będzie łatwiej dla wszystkich jak się założy temat OFFTOP i tam się przerzuci dyskusję? Tworzycie problemy niepotrzebnie, według mnie. Moderatorzy niekiedy lecą w chooja, ale i użytkownicy święci nie są. A taki dział OFFTOP załatwi sprawę i problem sam się rozwiąże. Just sayin'

Pomyślmy, jak moglibyśmy to nazwać. Może random shit?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w random shit są te posty? No chyba nie, ale szczerze mówiąc, to nie mój problem. Jedynie zasugerowałem jakieś rozwiązanie choć domyślam się, że z góry skazane na niepowodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 ostatnio do łapu- capu są wrzucone chamskie i obraźliwe teksty np słynne ataki pg13 na Baptizie za każdym razem były cytowane. Nie mam pojęcia co może w tym smieszyc ale od dziś jak ktoś wrzuci taki tekst to dostanie 1 dobowy zakaz pisania. PG 13 za każdym razem dostał bana za te wpisy a było dwóch co notorycznie je cytowało w łapu capu

 

 

wyjaśniam, bo to do mnie:

* po pierwsze, gość się autentycznie starał dopiec rozmówcy, co, biorąc pod uwagę że wydawał się być dorośle dorosły i rzecz się dzieje w internecie, a źródłem flame'u była dyskusja o jakichś predatorach i obcych,  śmieszyło mnie

*po drugie, on w ogóle, gdy się z kimś nie zgadzał, dostawał nagle i z niczego małpiego rozumu i lżył rozmówcę (też mi się zdarzyło z nim dyskutować), a to mnie  śmieszy gdy ni z tego ni z owego gość wyjeżdża w spokojnej rozmowie z kur*ami i ch*jami

*po trzecie, sam Baptizia się z tego śmiał pisząc, że całe te ataki są akurat skierowane ku jego ręce, bo akurat kobiety nie miał

 

all in all, zasługiwało to wg. mnie na łapu capu. Nie rozumiałem i nie rozumiem ciągle Twojego bulwersowania się o to, ale spoko, nie musimy się przecież zgadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.