Skocz do zawartości

jak POP kombinuje by trafić na Warriors - teorie spiskowe LBS


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdolę - twierdzisz, że wolał Rockets od Jazz albo Blazers?

gdybym wiedział co wolał to bym od razu powiedział, mówiąc, że na bank tak było ;]

 

faktem jest, że w lidze, gdzie byle gówno team jest w stanie zrobić run 15-0 w 3-4minuty, takie zachowanie mi się nie podoba, by nie powiedzieć dosadniej, a to był ostatni mecz sezonu i skoro wygrana dawała mu lepsze rozstawienie to o czym ta gadka w ogóle?

 

wymianę DeRozana za KL i Greena w pierwszym lepszym momencie też można łatwo uzasadnić, tylko dlatego, że to Popovich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym wiedział co wolał to bym od razu powiedział, mówiąc, że na bank tak było ;]

 

faktem jest, że w lidze, gdzie byle gówno team jest w stanie zrobić run 15-0 w 3-4minuty, takie zachowanie mi się nie podoba, by nie powiedzieć dosadniej, a to był ostatni mecz sezonu i skoro wygrana dawała mu lepsze rozstawienie to o czym ta gadka w ogóle?

 

wymianę DeRozana za KL i Greena w pierwszym lepszym momencie też można łatwo uzasadnić, tylko dlatego, że to Popovich?

To w końcu kombinował, by specjalnie przegrać czy nie?

 

no jak dla Cie odpuszczenie w połowie 3q ostatniego meczu nie jest kombinowaniem, to chyba mamy inne spojrzenie na sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież napisałem potem, że bardziej mnie irytuje samo odpuszczenie takiego meczu - rozwiązań było sporo, ale najważniejsze dla dobra Spurs było wygrać ten mecz(i tu masz racje), mógł sobie dać szansę, a nie jak zwykle pokazywać całemu światu, że to on ustala warunki gry, wbrew wszystkim i wszystkiemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dla odmiany obejrzyj sobie w końcu ten mecz i zrozum ,że Pop się poddał bo w tym meczu NOP było lepsze, szybsze i nie było szans by to odrobili.

Więc uznał ,że skoro sprawa przegrana to nie chce ryzykowac kontuzji skoro i tak już nie ma szans na jedyny optymalny dla Spurs wariant

 

Ale Spurs się starali ten mecz wygrac tylko po prostu nie byli w stanie

A ty 3 strony chrzanisz o meczu, którego nie widziałeś bo wolisz wierzyć swojego instyktowi

 

No cóż nie pierwszy i nie ostatni raz on Ciebie nie zawiódł. Tam nie było żadnej teorii spiskowej po prostu NOP było lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dla odmiany obejrzyj sobie w końcu ten mecz i zrozum ,że Pop się poddał bo w tym meczu NOP było lepsze, szybsze i nie było szans by to odrobili.

Więc uznał ,że skoro sprawa przegrana to nie chce ryzykowac kontuzji skoro i tak już nie ma szans na jedyny optymalny dla Spurs wariant

 

Ale Spurs się starali ten mecz wygrac tylko po prostu nie byli w stanie

A ty 3 strony chrzanisz o meczu, którego nie widziałeś bo wolisz wierzyć swojego instyktowi

 

No cóż nie pierwszy i nie ostatni raz on Ciebie nie zawiódł. Tam nie było żadnej teorii spiskowej po prostu NOP było lepsze

ktoś ostatnio wdupił przewagę -28 mecz Clippersów tylko nie pamiętam kto był kto, Nuggets skończyli 4 kwarte 35-15 i ten mecz obejrzałem i powiem Ci, że za nic byś nie uwierzył po 3 kwartach, że się coś może stać, a jednak się stało

 

a nie mieliśmy na ławce w opinii niemal wszystkich trenera goata, i ok, możesz sobie pisać, że nie dało się wygrać, ale ja czegoś takiego nie toleruje - a Ty jak chcesz, tylko nie chciałbym z Tobą raczej nic oglądać

 

edit: o Nuggets chodzi i o mecz z Grizz na wyjeździe

 

ps. żenujące wydzielenie tego, poraz kolejny udowadniasz, żeś prosty chłop

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odpowiedz mi jak często dochodzi do takich powrotów?

 

A druga odpowiedź -- dlaczego Popovich by chciał mieć Warriors na dzień dobry? To był jego cel

 

Bo albo piszesz głupoty albo wierzysz ,że celem Popa było granie w pierwszej rundzie z Golden,. To proste pytanie - Wierzysz,ze taki był cel Popa? Bo taki był efekt tej porażki. Jeszcze nie widziałem by Popovich kombinował by trafić na trudniejszego rywala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odpowiedz mi jak często dochodzi do takich powrotów?

 

A druga odpowiedź -- dlaczego Popovich by chciał mieć Warriors na dzień dobry? To był jego cel

 

Bo albo piszesz głupoty albo wierzysz ,że celem Popa było granie w pierwszej rundzie z Golden,. To proste pytanie - Wierzysz,ze taki był cel Popa? Bo taki był efekt tej porażki. Jeszcze nie widziałem by Popovich kombinował by trafić na trudniejszego rywala

na nic Ci już nie odpowiem, poraz kolejny wpadasz tylko po to by zrobić ze mnie głupka, wszystko napisałem RappaRowi, ale jesteś zbyt bystry by to dostrzec Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nic Ci już nie odpowiem, poraz kolejny wpadasz tylko po to by zrobić ze mnie głupka, wszystko napisałem RappaRowi, ale jesteś zbyt bystry by to dostrzec

Daj już spokój bo tylko się kompromitujesz.

 

Pelicans byli dużo lepsi i Spurs nie miało szans. Poza tym prawie do końca walczyli wtedy o te PO i jak już mieli je pewne zabrakło motywacji o walkę o wygraną z tak grającymi Pels.

 

Nie pamiętam możliwych kombinacji, ale jeśli zwycięstwo z Pelicans dawało Spurs uniknięcie Houston i Golden, to na pewno Popovich przynajmniej spróbował tego uniknąć i dlatego wystawił najsilniejszy skład. Nie dali rady, trudno z takimi Pelicans wtedy wiele ekip przegrywało.

 

A miałem już nadzieję na eot z Twojej strony, kilka postów temu. :offended:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.