Skocz do zawartości
rw30

Marcin Gortat - życie i twórczość

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

To bedzie epicki odcinek. Aż sam mam ochotę zadzwonić i zapytać czemu taki patriota jak on skończył tak szybko karierę w reprezentacji :D 

To akurat było patriotyczne. Kadra lepiej grała bez niego 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, danny napisał:

Nie wiem czy pamięć Gortatowi mu szwankuje czy to celowy zabieg i przeinacza sobie rzeczywistość, żeby lepiej wypaść – jak np. pamiętne bycie top 5 centrów. W pewnym momencie rozmowy Gortat wspomina, że po słabym meczu fan mu napisał na Twitterze, że on i Markieff Morris słabo zagrali, na co on odpowiedział, że jego mama była słaba, za co później otrzymał karę od ligi. Otóż nie do końca, kara była ale za floppowanie.

Gortat przeinaczający fakty & stawiający siebie bardzo wysoko to standard..... ale to podobnie jak wielu innych zawodników. Nie przejmowałbym się tym.

Ja pracuję zawodowo 13 lat, pracowałem w kilku krajach, dla wielu firm i też mi się czasem chrzani co gdzie komu, ale jak siedzisz w TV / radiu to nie będziesz aaaa to chyyyba wtedy było, tak im się zdaje, a może nie? czekaj, niech pomyślę

Btw nie wiem czy słyszeliście jak w paru wywiadach mówił "gdy ja gram, cały kraj patrzy, 40mln ludzi mnie ogląda", to jest brecht nad berchty.

P.S. mimo wszystko uważam, że jest całkiem ok ambasadorem (?) koszykówki w Polsce. A takiej kariery Polaka w NBA możemy nie mieć jeszcze ładnych paredziesiąt lat, love it or hate it 

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Janusz jak byl dzbanem tak jest a w lidze trzymal go i dostal sie tam dzieki mobilnosci duzej jak na wysokiego, ciezkiej pracy kazdy to wie

ale o tych instagramerkach to dobrze powiedzial, jak padl fejsbuk, insta, whatsapp ostatnio to pierwsze co pomyslalem to fajnie jakby to potrwalo bardzo dlugo i za swiecenie dupa nie byloby juz trzepania kapuchy, udawania influencerow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, matek napisał:

ABC dobra grypa

grypa nie grypa, jeśli na insta nie świeciła tyłkiem czy tam czołem czy czymkolwiek za pieniądze, to warto było o tym wspomnieć, co Hammer zrobił, i za to szacun dla niego. Rozmowa nie była o tym kto jest jaki w związku i ile razy z kim tylko o promowaniu się na insta.

No ale skoro zeszło na popularne choroby, to warto zauważyć, że Hammer też do świętoszków nie należał.

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.10.2021 o 14:07, LeweBiodroSmoka napisał:

ktoś z Warszafki był lub zamierza to sprawdzić?

@julekstep @ignazz @mac ?

Ja na pewno, bo tam pracuję (w sensie nie na wystawie, ale na terenie Konesera) ;)

Podobno były jakieś wałki, typu autografy graczy na nieoryginalnych koszulkach, kopia pucharu Larry'ego O'Briena (oryginał był tylko kilka dni po otwarciu), ale pewnie i tak warto zajrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny program o tym i o nba w canal leci. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, ignazz napisał:

Fajny program o tym i o nba w canal leci. 

Rozmowa z Koszarkiem super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W którymś już miejscu czytam/słyszę o tych influencerkach z Instagrama. Zastanawiam się jednak ile faktycznie osób (kobiet) jest w stanie żyć z tego na w miarę dobrym poziomie w Polsce. Jaki to jest rząd wielkości? Kilkanaście tysięcy? Kilkadziesiąt? Można to jakoś oszacować? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Artlan napisał:

W którymś już miejscu czytam/słyszę o tych influencerkach z Instagrama. Zastanawiam się jednak ile faktycznie osób (kobiet) jest w stanie żyć z tego na w miarę dobrym poziomie w Polsce. Jaki to jest rząd wielkości? Kilkanaście tysięcy? Kilkadziesiąt? Można to jakoś oszacować? 

kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt, a niektóre to kilkaset. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Artlan napisał:

A jak myślisz kto miał więcej widzów, Alicja Bachleda Curuś czy Lisa Ann ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale Lisa Ann to chyba nie ten rodzaj kobiet o który chodziło MG. 

W Polsce może 20 influenserek żyje z tego na odpowiednim poziomie. Podobnie z jutuberami. 

p.s. żaden film z Lise Ann nie miał oglądalności na poziomie 6000000

Edytowane przez ptak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, ptak napisał:

Ale Lisa Ann to chyba nie ten rodzaj kobiet o który chodziło MG. 

W Polsce może 20 influenserek żyje z tego na odpowiednim poziomie. Podobnie z jutuberami. 

To co to znaczy na odpowiednim poziomie. Bo smiem twierdzić ze duuuzo więcej niż 20 youtuberów w Polsce żyje z tej kasy…

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

To co to znaczy na odpowiednim poziomie. Bo smiem twierdzić ze duuuzo więcej niż 20 youtuberów w Polsce żyje z tej kasy…

luzno, na samym fame mma juz sie pewnie ze 40 przewinelo - a to tylko czubek gory lodowej

tu liczby pewnie ida w setki, jak nie tysiace (ogol ludkow zyjacych z social mediow)

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.10.2021 o 23:29, Eliasz napisał:

kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt, a niektóre to kilkaset. 

Nie chodziło mi o zarobki tylko o liczbę osób z tego żyjących w Polsce. 

22 godziny temu, Sebastian napisał:

A jak myślisz kto miał więcej widzów, Alicja Bachleda Curuś czy Lisa Ann ?

Alicję w samym ,,Panu Tadku'' widziało ponad 6 mln widzów. Ale ona nie jest gwiazdą Insta z tego co wiem, więc to nie jej dotyczyło moje pytanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Taki który ma 350000 oglądających (liczy się liczba wyświetleń) zarabia 13-15000. Dla mnie przyzwoity poziom to jest około 10000. Bo wtedy możesz mieć lans, odłożyć, zainwestować (to ostatnie to wymaga trochę więcej kasy) bo jak zarabiasz 5000 a większość wydajesz na bieżąco to nic specjalnego. Zobacz po gwiazdach sportu. Ilu z nich zbankrutowało? A taki jutuber też wiecznie nie będzie "gwiazdą" bo oni najczęściej na młodych widzach nabijają staty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, ptak napisał:

Taki który ma 350000 oglądających (liczy się liczba wyświetleń) zarabia 13-15000. Dla mnie przyzwoity poziom to jest około 10000. Bo wtedy możesz mieć lans, odłożyć, zainwestować (to ostatnie to wymaga trochę więcej kasy) bo jak zarabiasz 5000 a większość wydajesz na bieżąco to nic specjalnego. Zobacz po gwiazdach sportu. Ilu z nich zbankrutowało? A taki jutuber też wiecznie nie będzie "gwiazdą" bo oni najczęściej na młodych widzach nabijają staty.

Taki przez świat na fazie nie wyciąga pewnie więcej niż 10-15k miesięcznie i wydaje wszystko na dalsze podroze pewnie z tego co go oglądam... Ale żyje swoimi marzeniami i robi to co chciał robić w życiu, ma na jedzenie… takich jak on co sobie żyją z youtube i może się jakos super nie dorobią ale robią co kochają w życiu zamiast pracować na fabryce jest sporo pewnie…

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio oglądałem podróż po USA polskiego yutubera "Vlog Casha", gość z samego patronita wyciąga obecnie ponad 20000 PLN, a do tego dochodzą reklamy z youtuba i inne. Tak w ogóle to polecam ten jego kanał bo naprawdę fajnie się to ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi