Skocz do zawartości

Marcin Gortat - życie i twórczość


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

qrwa poczytajcie siebie samych siebie

troche wyolbrzymione reakcje

chwile wczesniej, w tweecie mg pogratulowal chlopakom wygranej

nie wiem gdzie wy tu widzicie zazdrosc etc. napisal prawde, te wyrzuty chinczykow... takie jak nasze kiedys. frajerstwo, na duzych imprezach nie powinno miec miejsca, nie wiem gdzie tu umniejszanie. tzn tak moze zostac odebrane ale bez jaj

choc.....

twitt ponita dosc mocny, wiec byc moze o czyms tam nie wiemy i byc moze na linii MG - chlopaki cos jest

nie robilbym z tego widel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

Akcja o której wspomina Gortat nie była spowodowana głupim błędem Chińczyków rodem z podstawówki, ale dobrą obroną Polaków. Więc takie pi****lenie o tym, że oddali im ten mecz jest podwójnie słabe, jeżeli wcześniej/później gratulował im wygranej. 

Albo tłamsisz ból dupy w sobie i piszesz tylko pozytywnie aby rozpropagować sukces rodaków/albo nie piszesz nic, albo masz podstawę do tego żeby coś skrytykować. Taki wpis jest niepotrzebny, zwłaszcza że wcześniej mówił o prawdopodobnej porażce z Chinami i teraz ten twitt wygląda jak dupochron na te właśnie słowa. 

my tu gadu gadu a mnie syn pyta gdzie jerseya Ponitki kupic - poradzcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2019 o 20:23, badboys2 napisał:

qrwa poczytajcie siebie samych siebie

troche wyolbrzymione reakcje

chwile wczesniej, w tweecie mg pogratulowal chlopakom wygranej

nie wiem gdzie wy tu widzicie zazdrosc etc. napisal prawde, te wyrzuty chinczykow... takie jak nasze kiedys. frajerstwo, na duzych imprezach nie powinno miec miejsca, nie wiem gdzie tu umniejszanie. tzn tak moze zostac odebrane ale bez jaj

choc.....

twitt ponita dosc mocny, wiec byc moze o czyms tam nie wiemy i byc moze na linii MG - chlopaki cos jest

nie robilbym z tego widel...

nikt nie robi widel ani sie nie bulwersuje, bo to nie pierwszy raz sloma z butow Gortatowi wychodzi wiec zadna nowosc ani szok. Rowniez sloma z butow pod wzgledem analizy gry, bo gdyby nie drukowanie sedziow to Polacy wcale by nie potrzebowali zacietej koncowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ból dupy, bo z nim, top5 centrów NBA kadra grała padake, a tutaj bez najlepszego zawodnika (Lampe) daje rade. 

Niech zrobi sobie kolejna fotkę że stołem wielkanocnym, powie, że Polacy jadący do USA powinni mu dziękować za przetarcie szlaków i zniesienie wiz, ale nich na temat kadry zamilknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ptak napisał:

Ma ból dupy, bo z nim, top5 centrów NBA kadra grała padake, a tutaj bez najlepszego zawodnika (Lampe) daje rade. 

Niech zrobi sobie kolejna fotkę że stołem wielkanocnym, powie, że Polacy jadący do USA powinni mu dziękować za przetarcie szlaków i zniesienie wiz, ale nich na temat kadry zamilknie.

błagam, wszystko tylko nie wyolbrzymiajcie tego Gortata do jakiegos statusu c*** wie jakiego

top5 centrow :D litosci

 

 

co do jego komentarza, to ciesze sie bardzo ze to sie stalo, dupa go strasznie boli i pokazal poraz kolejny ze jest miałkim człowieczkiem.

wiadomo ze to jest najslabsza grupa, ale i tak wielkie brawa, bo to przeciez nie oni sobie wybierali przeciwnikow - takich maja, z takimi wygrywaja i moze zlapia wiatr w zagle i jeszcze kawal dobrej koszykowki zagraja

czy uwazam ze maja podjazd do kogos pokroju Serbii? oczywiscie ze nie, ale jeszcze moga ugryzc kilka druzyn

ogolnie fajnie, bardzo fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Eliasz napisał:

@zalias Ale to przecież Gortat mówił, że był w pewnym momencie top 5 na swojej pozycji 

 

wystarczy prześledzić jego twittera z ostatnich dni to można się załamać. facet o takiej pozycji mógłby stać się żywą legendą a  przypomina faceta z ulicy , który pierdoli głupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Koelner napisał:

wystarczy prześledzić jego twittera z ostatnich dni to można się załamać. facet o takiej pozycji mógłby stać się żywą legendą a  przypomina faceta z ulicy , który pierdoli głupoty

A na jakiej zasadzie od zawodowego sportowca oczekujesz, że będzie intelektualistą ? W zasadzie skąd Ci przychodzi do głowy, że ktoś kto pół życia spędził z kolegami z blokowiska a drugie pól z kolegami z murzyńskich gett będzie błyszczał inteligencją  ? Masz zbyt wysokie oczekiwania, pieniądze nie wychowują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety personalizowanych koszulek kadry nie ma

lada dzien bedzie dostawa pustych koszulek kadry na sklepie koszykarza

namierzylem firme, ktora obsluguje pzkosz, wiec jesli beda w stanie wykonac takie same nadruki dam znac

 

w kwestii gortata nie chce sie juz wypowiadac, bo mam calkowicie odmienne zdanie. gosc mowiac o szansach na wygrana z chinami mial na mysli, ze to gospodarze i sedziowie beda duzo robili, by ich przeciagnac, i tak bylo. na papierze chinczycy rowniez lepiej prezentowali sie od polski, wiec to byly chlodne prognozy kalkulacje a nie hejt w strone kadry.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sebastian napisał:

A na jakiej zasadzie od zawodowego sportowca oczekujesz, że będzie intelektualistą ? W zasadzie skąd Ci przychodzi do głowy, że ktoś kto pół życia spędził z kolegami z blokowiska a drugie pól z kolegami z murzyńskich gett będzie błyszczał inteligencją  ? Masz zbyt wysokie oczekiwania, pieniądze nie wychowują. 

Może po tym, że w pierwszej połowie kariery Marcin błyszczał w wywiadach i praktycznie nic nie można mu było zarzucić. Różnica pomiędzy tymi dwoma okresami jest kolosalna, a wszystko zaczęło się nniej więcej od ME we Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Sebastian napisał:

A na jakiej zasadzie od zawodowego sportowca oczekujesz, że będzie intelektualistą ? W zasadzie skąd Ci przychodzi do głowy, że ktoś kto pół życia spędził z kolegami z blokowiska a drugie pól z kolegami z murzyńskich gett będzie błyszczał inteligencją  ? Masz zbyt wysokie oczekiwania, pieniądze nie wychowują. 

inteligencja jest przydatna i nic nie ma do wychowania.

nie mam wysokich wobec niego oczekiwań ale nawet Ci przytoczeni przez Ciebie murzyni z gett potrafią się wypowiadać przynajmniej "neutralnie" w mediach, Gortatowi najprościej w świecie odpierdala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.