Skocz do zawartości
rw30

Marcin Gortat - życie i twórczość

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Sebastianie, ale my tu zastanawiamy się jakie środki psychoaktywne spowodowały u Marcina Janusza werbalizację stanowska, iż był TOP5 centrów w NBA?

To, że zrobił niesamowitą karierę, zarobił z samych kontraktów w NBA niewyobrażalne pieniądze jest oczywiste i chwała mu za to i, jak mi się wydaje, nikt mu tego nie chcę odebrać. 

Wbrew temu co piszesz aktywna kariera koszykarska nie eliminuje możliwości robienia własnych biznesów. By daleko nie szukać, Lewy czyni tak od lat. I nie musi czynić tego osobiście (bo po co i jak miałby to robić inwestując np. w startupy?). 

Edytowane przez Lu-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wlasnie, mialem spytac - moze ktos z was pracuje w jakims kreowaniu wizerunku i innych tego typu sprawach, i czy moze w wywiadach wali sie takie rzeczy jak Gortat zeby podniesc popularnosc / 'linkowalność' etc?

wiem ze sportowcy majo mega przerośnięte ego, a chyba zwłaszcza w ameryce, ale niektóre rzeczy co Gortat mówi to czasem się zastanawiam czy to aby na pewno poważnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jemu chyba chodziło o TOP5 jeśli chodzi o postawione zasłony wtedy wszystko się zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Top5 centrow, ktorzy skorzystali z gry z Nashem. 

Top5 centrow, ktorzy nie nauczyli sie podstaw nowoczesnej gry w kosza i zostali zweryfikowani brutalnie jak przyszla pora.

Ale do top5 centrow w historii kraju pewno sie lapie.

Zawsze cos.

A na powaznie coraz bardziej widac, w jakie konfubulacje popada. To zaczyna ociekac o mitomanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwi mnie taki hejt na Gortata w tym wątku. 

Wskażcie mi choć 3 innych zawodników, którzy będąc wybierani z tak dalekim numerem w drafcie utrzymali się na takim poziomie tyle lat co Marcin w NBA?

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
15 minut temu, GlenRice napisał:

Wskażcie mi choć 3 innych zawodników, którzy będąc wybierani z tak dalekim numerem w drafcie utrzymali się na takim poziomie tyle lat co Marcin w NBA?

Millsap, Marc Gasol, Manu

Jeszcze szybki edit bo mnie zjadą zaraz. Poniższy Pan też dość nisko poszedł.

dn_jokeswjoker_override.0.jpg

Edytowane przez Eld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, GlenRice napisał:

Jaki hejt ? Trzeźwa ocena sytuacji. Marcin w wywiadach brzmi tak jakby był polskim Jabbarem, a fani NBA śledzili tylko na telegazecie. Nigdy nawet nie był blisko TOP5 centrów w NBA. Jakby Biyombo powiedział, że jest topowym centrem w lidze to też by mu się dostało na kongijskim e-nbiej.cg

• Like 1
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
19 minut temu, ttr napisał:

Jaki hejt ? Trzeźwa ocena sytuacji. Marcin w wywiadach brzmi tak jakby był polskim Jabbarem, a fani NBA śledzili tylko na telegazecie. Nigdy nawet nie był blisko TOP5 centrów w NBA. Jakby Biyombo powiedział, że jest topowym centrem w lidze to też by mu się dostało na kongijskim e-nbiej.cg

Ja tam myślę że w przypadku zarówno Biyombo jak i Gortata mamy do czynienia z top 5 odpowiednio Kongijskich i Polskich centrów w NBA.

Edytowane przez marceli73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi