Skocz do zawartości

Marcin Gortat - życie i twórczość


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Sebastianie, ale my tu zastanawiamy się jakie środki psychoaktywne spowodowały u Marcina Janusza werbalizację stanowska, iż był TOP5 centrów w NBA?

To, że zrobił niesamowitą karierę, zarobił z samych kontraktów w NBA niewyobrażalne pieniądze jest oczywiste i chwała mu za to i, jak mi się wydaje, nikt mu tego nie chcę odebrać. 

Wbrew temu co piszesz aktywna kariera koszykarska nie eliminuje możliwości robienia własnych biznesów. By daleko nie szukać, Lewy czyni tak od lat. I nie musi czynić tego osobiście (bo po co i jak miałby to robić inwestując np. w startupy?). 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, mialem spytac - moze ktos z was pracuje w jakims kreowaniu wizerunku i innych tego typu sprawach, i czy moze w wywiadach wali sie takie rzeczy jak Gortat zeby podniesc popularnosc / 'linkowalność' etc?

wiem ze sportowcy majo mega przerośnięte ego, a chyba zwłaszcza w ameryce, ale niektóre rzeczy co Gortat mówi to czasem się zastanawiam czy to aby na pewno poważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top5 centrow, ktorzy skorzystali z gry z Nashem. 

Top5 centrow, ktorzy nie nauczyli sie podstaw nowoczesnej gry w kosza i zostali zweryfikowani brutalnie jak przyszla pora.

Ale do top5 centrow w historii kraju pewno sie lapie.

Zawsze cos.

A na powaznie coraz bardziej widac, w jakie konfubulacje popada. To zaczyna ociekac o mitomanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, GlenRice napisał:

Dziwi mnie taki hejt na Gortata w tym wątku. 

Wskażcie mi choć 3 innych zawodników, którzy będąc wybierani z tak dalekim numerem w drafcie utrzymali się na takim poziomie tyle lat co Marcin w NBA?

Millsap, Marc Gasol, Manu

Jeszcze szybki edit bo mnie zjadą zaraz. Poniższy Pan też dość nisko poszedł.

dn_jokeswjoker_override.0.jpg

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, GlenRice napisał:

Dziwi mnie taki hejt na Gortata w tym wątku. 

Wskażcie mi choć 3 innych zawodników, którzy będąc wybierani z tak dalekim numerem w drafcie utrzymali się na takim poziomie tyle lat co Marcin w NBA?

Jaki hejt ? Trzeźwa ocena sytuacji. Marcin w wywiadach brzmi tak jakby był polskim Jabbarem, a fani NBA śledzili tylko na telegazecie. Nigdy nawet nie był blisko TOP5 centrów w NBA. Jakby Biyombo powiedział, że jest topowym centrem w lidze to też by mu się dostało na kongijskim e-nbiej.cg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ttr napisał:

Jaki hejt ? Trzeźwa ocena sytuacji. Marcin w wywiadach brzmi tak jakby był polskim Jabbarem, a fani NBA śledzili tylko na telegazecie. Nigdy nawet nie był blisko TOP5 centrów w NBA. Jakby Biyombo powiedział, że jest topowym centrem w lidze to też by mu się dostało na kongijskim e-nbiej.cg

Ja tam myślę że w przypadku zarówno Biyombo jak i Gortata mamy do czynienia z top 5 odpowiednio Kongijskich i Polskich centrów w NBA.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 17.07.2019 o 19:57, Eld napisał:

Millsap, Marc Gasol, Manu

 

Z tej trójki tylko Manu.

Kurt Rambis i Isaiah Thomas byli wybrani z niższymi pickami niż 57. Gortata ale co to za argument, wybicie się z dalekiego picku w drafcie nie czyni mokrych snów Gortata o byciu top 5 centrów mniej mokrymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy okazało się, że Los Angeles Lakers biorą Dwighta Howarda i już nie będą robić podchodów pod Marcina Gortata, pojawiło się to przykre ukłucie w brzuchu, zwyczajowo określane zazdrością? 

MARCIN GORTAT: Raczej westchnienie ulgi i zadowolenie, że nadal mam wakacje.

https://sport.onet.pl/koszykowka/mistrzostwa-swiata-w-koszykowce-mezczyzn-2019/reprezentacja-polski/marcin-gortat-dwie-wygrane-to-nasz-obowiazek/01wtmt0

No to jaja w majonezie w opór, Marcin mówi jak pogodzony z emeryturą.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krzemo napisał:

Czy gdy okazało się, że Los Angeles Lakers biorą Dwighta Howarda i już nie będą robić podchodów pod Marcina Gortata, pojawiło się to przykre ukłucie w brzuchu, zwyczajowo określane zazdrością? 

MARCIN GORTAT: Raczej westchnienie ulgi i zadowolenie, że nadal mam wakacje.

https://sport.onet.pl/koszykowka/mistrzostwa-swiata-w-koszykowce-mezczyzn-2019/reprezentacja-polski/marcin-gortat-dwie-wygrane-to-nasz-obowiazek/01wtmt0

No to jaja w majonezie w opór, Marcin mówi jak pogodzony z emeryturą.

 

ale to chyba nikogo nie zaskoczylo, jesli prawda byly te oferty od Raptors i Bucks na wiosne, to on juz od dobrych paru miesiecy jest pogodzony z emeryturo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Hahah ta gratuluje im, pewnie nie może przełknąć, że bez niego w kadrze Polska ma już dwa zwycięstwa.

Jeb*ć tego buca.

właśnie nie wiem czy już jestem przewrażliwiony ale po meczu z Wenezuelą wyglądał na ... zazdrosnego. dla każdego koszykarza, sportowca grać na mś to mega wyróżnienie oraz prestiż, jego to ominęło i wydaje mi się ze jest mu źle z tym

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.