Skocz do zawartości

Marcin Gortat - życie i twórczość


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdzenie, że ktoś zagrał słaby mecz nie jest hejtem i nijak nie upoważnia do takich wypowiedzi, a po małym researchu stwierdzam, że Gortat takimi tekstami rzuca często w takich sytuacjach.

 

Oczywiście internetowy hejt istnieje, ale nie bardzo wiem czy spotyka się z Nim Gortat, by łapać tak nerwowe reakcje bez powodu.

 

 

zauważ, że argument w tym stylu czasem wytacza się przeciw statystykom. "ci nerdzi nie grali nawet w collegu, więc co mogą wiedzieć o koszu!"

 

Co ty tu Lorak tworzysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie ludzie nie zachowują się jak internetowe wsiury w realnym życiu. 

Masz chyba dużą wiarę w ludzi bo przecież nawet w tym wątku ktoś jest dumny, że w pierwszym zdaniu poprosił Gortata o kilka dolarów na sztuczną pochwę

 

Jędrzejczak popełnił samobójstwo ( to a propos ,że nie popełniają niby z powodu hejtu) bo mieszkańcy Ostrowa ryli mu na aucie słowo Zdrajca, że go wyzywali na mieście plus oczywiście plucie w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrzejczak popełnił samobójstwo ( to a propos ,że nie popełniają niby z powodu hejtu) bo mieszkańcy Ostrowa ryli mu na aucie słowo Zdrajca, że go wyzywali na mieście plus oczywiście plucie w internecie

Ja pisalem o samobojstwie z powodu hejtu 'netowego' (nawet sprecyzowalem, ze chodzi o konto twitterowe) Ty dajesz kontrprzyklad z hejtu 'rilowego'.

 

Spoko.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalem o samobojstwie z powodu hejtu 'netowego' Ty dajesz kontrprzyklad z hejtu 'rilowego'.

 

Spoko.

Z powodu internetowego też bo ostatnim przyczynkiem była fala bluzgów przed meczem Rzeszowa w Ostrowie. Jego dobijało i to i to

 

Tak zeznawała żona i rodzina... No i kolejny raz coś słabo z doczytywaniem u Ciebie bo ja wyraźnie napisałęm ,że był i taki  i taki hejt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu internetowego też bo ostatnim przyczynkiem była fala bluzgów przed meczem Rzeszowa w Ostrowie. Jego dobijało i to i to

 

Tak zeznawała żona i rodzina... No i kolejny raz coś słabo z doczytywaniem u Ciebie bo ja wyraźnie napisałęm ,że był i taki i taki hejt

Doczytales o tym twitterze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rilowego netowego, myślałem że wrócił majonez a tu lipa ogólnie gońta się :P:) żeby mnie posta nie zlikwidowali to dodam jak zwykle merytorycznie wątpliwe stwierdzenie, że Gortat często się jak taki "wsiur" zachowuje więc może wie o czym mówi, plus co do hejtu to bez jaj, w sensie ten mayo vegański :P jak ci w codziennym jestestwie auto niszczą to wierzę że można się podłamać, a jak jesteś publiczną personą to wątpie żeby cię ruszał fakt że ten albo ten koleś pisze to albo to, jeszcze na jakichś forach, stronach z info wszelakimi, no chyba że ma się mentalność nastolatki epoki fb to może jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu Kurmański kolejny niestety samobójca podkreślał w wywiadach,że woli jeździć w Anglii czy Szwecji bo tam kibice nie bluzgają go po przegranym meczu a w Polsce spotyka się od razu z nienawiścią zarówno w internecie jak i na ulicach

 

Ludzie mają różną psychikę. Jedni sobie radzą dobrze, drudzy nerwowo a trzeci sie załamują. I nie ma co ich określać mianem nastolatki


Jedrzejak z tego co widze nie mial konta na twitterze i glownie udzielal sie na instagramie.

Ale to trzeba mieć konto na twitterze by go czytać i by być na nim bluzganym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to trzeba mieć konto na twitterze by go czytać i by być na nim bluzganym?

Doczytales post do ktorego piles? 'Hejt na swoim profilu twitterowym'.

 

Ciesze sie, ze dostrzegasz problem kiepskiego 'doczytywania' postow na ktore sie odpisuje, ale mam wrazenie ze powinienes w tym temacie zaczac od siebie (zeby zdobyc autorytet konieczny do sensownego pouczania innych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje myślałem ,że chodzi o bluzgi ogólnie . Niemniej dość wąsko postrzegasz świat internetowy jeśli ograniczasz bluzgi mogące doprowadzić do samobójstwa do bluzgów na własnym profilu internetowym

 

Jędrzejczak popełnił samobójstwo w znacznym stopniu poprzez internetowych trolli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje myślałem ,że chodzi o bluzgi ogólnie . Niemniej dość wąsko postrzegasz świat internetowy jeśli ograniczasz bluzgi mogące doprowadzić do samobójstwa do bluzgów na własnym profilu internetowym

 

Jędrzejczak popełnił samobójstwo w znacznym stopniu poprzez internetowych trolli

ahh to zawoalowane ad personam <3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzenie, że ktoś zagrał słaby mecz nie jest hejtem i nijak nie upoważnia do takich wypowiedzi, a po małym researchu stwierdzam, że Gortat takimi tekstami rzuca często w takich sytuacjach.

 

Gortat często gęsto był pierwszym , który nawet pod publiczkę potrafił się w pierś uderzyć mówiac ze zagrał gównianie itd.

 

Myśle że chodzi raczej o denne teksty w stylu ' Gortat się skończył ' Gortat jest słaby, 'Gortat był w lidze tylko dzięki Nashowi'  , czy jeszcze bardziej laickie i prostackie w stylu ' Gortat ty lamusie, Gortat jest słaby, czy Gortat został pojechany przez tego i tego. 

 

To musi byc wkurwiajace, jak po 15 latach zapierdalania ktoś ci robi pojazd za ostatnią akcję, czy mecz, sam będąc laikiem i czlowiekiem, ktory często nawet gały nie dotknął. Mysle ze to do takich sytuacji pije MG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby gdzie?

- jakos niedawno sam zwracales sie do mnie per troll (w nawiazaniu do forumowych glosowanek)

 

- jako osoba regularnie 'odwiedzajaca internety' musisz znac roznice miedzy internetowymi trollami a hejterami (o ile hejting moze sie pokrywac z trollingiem o tyle trolling ma znacznie wiekszy scope)

 

- piszesz, ze ludzie popelniaja samobojstwa w zwiazku z aktywnoscia trolli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.