Skocz do zawartości

Marcin Gortat - życie i twórczość


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkałem dzisiaj Marcina w Łodzi i korzystając z okazji zapytałem o buyout oraz rozmowy z klubami. Powiedział, że było zainteresowanie Bucks, ale on się nie zgodził. Zapytałem więc dlaczego, czy sądzi, że w playoffs się spalą. Odpowiedział, że no mistrzostwa to oni nie wygrają (wow wow) więc naprawdę tu był prosty wybór między pierścieniem (Warriors) a wakacjami już od marca. W sumie to nie wiem, z jednej strony się dziwię, z drugiej nie.

buahahahahahahahhaa

 

prosze powiedz ze to nie na powaznie?hahaha

 

przeciez to jeszcze lepsze niz to jak powiedzial ze w kadrze to on osiagnal juz wszystko hahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Gortata miałbym przygotowaną jedną wersję dla takich zaczepiających na ulicy, bo wiadomo, że zaraz taki kolo przekaże to dalej całemu światu przez neta.

 

No tak, przecież zmarnowałem tyle jego i swojego czasu na fotkę, dodałem ten breaking news na twitterze i facebooku oznaczając wszelkiego rodzaju przeglądy, wupe i inne badziewia ;) Właściwie mógł mnie olać i nie mówić nic tylko rzucić jakieś teksty typu "były oferty od klubów, z żadnym się nie dogadałem" i "czas pokaże". Wrzuciłem to tylko tu, bo to chyba jedyne miejsce w internecie gdzie faktycznie kogoś może zainteresować, że była oferta z Bucks, a nie że polak rodak gortat matko boska!

 

 

Wolałbym grać z Giannisem i liczyć na upset z Warriors niż rozbijać się po Łodzi ;)

 

Też bym wolał. Niestety zostaje mi tylko to drugie, chociaż nie w stylowej 911. W każdym razie moja reakcja była taka sama, że to przecież tylko sport i jakaś kontuzja może wiele zmienić, a przecież Bucks mają szanse na finały ligi, a to już bycie lepszym od 28 drużyn i jakby nie patrzeć wielkie osiągnięcie. Tej części właśnie nie rozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy musi być Vince Carterem i umrzeć na boisku. Marcin ma 35 lat jest na progu zakończenia kariery zarobił przez ten czas kilkadziesiąt baniek i z tego punktu widzenia tułanie się gdzieś na koniec po NBA za vet minimum po to żeby grzać ławę bez dużych szans na pierścionek jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie żebym czytał w myślach albo znał Gortata, tylko tak sobie strzelę) 

 

 

dla mnie to gadanie 'była oferta z Bucks, ale Bucks to nie Warriors, więc nie jadę tam' brzmi jak 'ja już się swoje nagrałem, mam wyjebane' (czyli tak, myślę że wcale żadne Milwaukee nie dzwoniło).

No serio, to Milwaukee to jest naprawdę zayebisty zespół w marcu 2019, wygląda na to że, może dużo się nie pogra ale w PO się będzie można pokazać spokojnie do końca maja a może i w czerwcu, a jakby się Gorti pokazał w  miarę nieźle to i za rok można by gdzieś podpisać.

 

Więc jakby była oferta, to nie wzięcie jej jest dla mnie mega dziwne / podejrzane.  Dlatego myślę że wcale żadnej oferty nie było, tak tylko opowiada, a naprawdę myśli to co kolega nade mną napisał, czyli 'swoje się nagrałem, kilka baniek zarobiłem, kthxbai' . I spoko, ma do tego pełne prawo. 

 

kthxbai.jpg

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były oferty z Bucks Raps i Pacers - potwierdzone info, które się samo z czasem uwiarygodniło

 

Janusz zasugerował, że chce do GSW bo jest w świetnej formie, a że Ci nie czuli się w obowiązku nagradzać tak wielkiej kariery wielkiego Polaka, to po miesiącu wrzucił jajka z majonezem

 

szkoda, że wcześniej mamił ludzi na tt, że sprawa jest "rozwojowa", choć ten kto znał te przecieki wiedział, że od dawna jest po frytach

 

z mojej strony mam niemałą satysfakcję, że tak to się skończyło, nie zasłużył sobie na pierścionek za free swoim ostatnim postępowaniem (chodzi o kadrę i wpisy na tt)

 

bywaj Janusz, puść sobie hlsa dunka nad Mahnimim, jak Cię będzie na kibel po jajkach pędzić

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to prawdziwa prawda, no to po prostu odpuścił

"raczej" prawda, wiem to z drugiej ręki trzeciej nogi, ale same main źródło raczej wiarygodne

 

odpuścił, ale skończył jako trash by zrobić miejsce dla Złotych Rąc Zubaca, biorąc pod uwagę jego wypowiedzi, ego i te oferty, to koniec jest dość żałosny, można było chyba lepiej

 

no ale cóż, typek odpłynął już dawno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, dojeb mu jescze parę razy, na pewno tobie się zrobi lepiej a jemu przykro

no na pewno, bo Marcinek może dopi*****ić każdemu, ale już Marcinkowi nikt bo przecież miliony zarobił

 

mówię swój punkt widzenia, nie musi on być popularny, nie dbam o to

 

natomiast Ty możesz sobie wydziarać rogatkę na Bałutach jak czujesz taką potrzebę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat jechanie po Gortacie jest raczej popularne.

dał ku temu powody, pomyśl o tym jak będziemy odpadać z grupy śmiechu przez brak klasowego klocka

 

jeśli ktoś uważa, że wolałbym aby było tak jak teraz, i co chwilę zaliczać fajespalma po kolejnych doniesieniach, to nic z tym nie zrobie, byłem kibicem Marcina od samego początku był dla mnie wzorem, ale stał się karykaturą, nie muszą temu przyklaskiwać, zresztą wydaje mi się, że jeśli z tymi ofertami to rzeczywiście prawda, to zawiódł by znacznie więcej osób niż kilku randomów z mało znanego forum, bo ta historia się zwyczajnie nie mieści w głowie, jak dla mnie nie ma co tu usprawiedliwiać, ale jak ktoś uważa inaczej, to jego prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Więc jakby była oferta, to nie wzięcie jej jest dla mnie mega dziwne / podejrzane. 

zwlaszcza ze tak na prawde mogl sie pokazac w po a potem jak to w rs w nba mozna pograc pare miesiecy wyjebac jaja nie byc w formie i najwyzej cie gdzies wyjebia w trejdzie gdzie potem cie zwolnia a 20 mln za 3 letni kontrakt bedzie wyplacony

 

#edek curry #bynum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.