Skocz do zawartości

Marcin Gortat - życie i twórczość


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

LOL

 

fpisujcie miasta, ktore ktore sie obrazajo na gortiego za to co powiedziel XD

 

konczac gimnazjalny zargon

 

serio? jokic moze flopuje tyle samo co inni, natomiast gdy robi to gosc jego parametrow w starciu z mniejszymi wyglada to jak wyglada i bardziej zwraca sie na to uwage. mg bardzo dobrze powiedzial, bo powiedzial prawde. jokic przypomina mi w tym wzgledzie divaca, europejczyka z tej samej szkoly, choc divac byl juz w ogole przekotem w tej kwestii. niemniej wqrwiaja mnie te przyruchy, i gestykulacje jokica przy kazdym wiekszym kontakcie. mam w glowie od razu lebrona, ktory po kazdym mocniejszym faulu zbiera sie z parkietu 5minut i zachowuje jakby dostal KO od jakiegos typa.

 

cholernie jestem ciekaw gdzie trafi, byloby dobrze gdyby dostal szanse. na nastepnego polaka w nba poczekamy pewnie.... byc moze sie nie doczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bb2

 

nie oglądasz Jokicia widziałeś z kilka spotkań na tym sobie wyrabiasz opinie z dupy, tych przyruchów jest już bardzo mało, najczęściej można było to zaobserwować w dwóch poprzednich sezonach, a teraz jak ma niższego rywala, to po prostu go dyma i jest po sprawie

 

dlatego zajmij się swoim ogródkiem, masz chyba o czym pisać, a nie udawaj, że się orientujesz, bo nie wiesz nic i to widać już po pierwszym zdaniu

 

bez obrazy, albo z obrazą, jak tam wolisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyruch to on ma ale taki upychający dosyć dobrze robiący miejsce w ataku pod dziura poprzez co dużo ma miejsca na dobitkę

 

W obronie czasem tak się szarpie ale nie odpuszcza i traktuje to jako zaletę.

 

Jest jeszcze taki baryłkowaty ale to jest i tak nieszablonowo skuteczne.

 

Nie jest Muzina wiec nigdy nie będzie smooooth

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie się zgadzam.

 

Wycena Joka obecnie jest „ prawie” zawyżona

Wycena młodych Lakers jest „ prawie” trafiona

 

Masz racje

Chyba już wolę czytać temat Lakersow niz te ciagle pudrowanie lukrem Jokicia.

Brakuje Wam umiaru.

Gość nadal jest poza mainstreamem

 

Jak nie ma dnia to trzepnie biedne TD

A media i tak skupiają się nad TD Wesa z 39 rzutów

40 punktów pewnego złotego mlodziana to pewnie przebija wszystko.

Oglądajcie mecze a nie koszulki kto z jakiego klubu jest

Nba.com jest ....

https://m.youtube.com/watch?v=-HP1Cvjmdio

 

 

Ps. Ostatnia sekunda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wolę czytać temat Lakersow niz te ciagle pudrowanie lukrem Jokicia.

Brakuje Wam umiaru.

które pudrowanie? gdzie, w których tematach ostatnio było tyle Joka? proszę napisz, albo weź daj nas na ignore liste bo tych pretensji już się czytać nie da, zastanawiałem się już wcześniej o co Wam z tym chodzi, ale Was to po prostu nie interesuje, więc skoro wolicie czytać o Kuzmach i Hartach to droga wolna - a nam pozwólcie pisać o tym co nas jara

 

dyskusja nt. słów Janusza odbyła się już zaraz po fakcie, bb2 napisał wtedy dokładnie to samo, dokładnie tak samo go pocisnąłem, a teraz wraca z tym samym choć jak na dłoni widać, że kolega nie ogląda meczów żadnej innej drużyny poza LAL nie licząc pewnie jakiś szlagierów od czasu do czasu - i ja to rozumiem, mam tak samo i choć zdarza mi się coś tam napisać w temacie Lakers to zawsze staram się mieć jakąś podkładkę, choćby statystyki czy opinie mądrzejszych z twittera na przykład

 

jak Was tak dziwi moja zmiana postawy co do MG, to już nie moja brocha, od pierwszego posta tutaj piszę w tym samym stylu z taką samą dozą emocji, nie będę się zmieniał tylko po to aby jeden z drugim mógł czytać tylko to co lubi

 

fajnie, że w ogóle trzeba Wam to tłumaczyć

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek to "e-nba.pl at it's best"... Założony dla Marcina Gortata, już na trzeciej stronie przeszedł w ręce psychofana Jokica, który od tamtej pory całkowicie zdominował temat. Oczywiście nikt już nic nie pisze o MG, tylko mamy klasyczną pyskówkę na trzeciorzędny temat, czy Jokic jest flopperem czy nie, a jak nie, to czy od 12 miesięcy, czy może jednak 36?

 

BTW: gdyby Nuggets byli polskim klubem, LBS latałby po kraju z maczetą i szlachtował konkurencję, w stylu Wisła-Cracovia.

 

 

Boże człowieku, jak Cię coś boli to mi napisz na priv i przestań płodzić te swoje smuty, bo się tylko raz zarazem kompromitujesz

 

mam wyjebane na Twoje zdanie o mnie, zakoduj to sobie i odbij raz na zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu jest małostkowy. I sam to przyznaje. A skoro ciągle pisze, to niektórzy się czepiają małostkowości i ją komentują, a tamten się oburza.

 

Doczepienie się Gortata i zdegradowanie z kogoś kogo się szanuje na kogoś, kogo nie, za to że odważył się pocisnąć grubej bercie z Bałkanów to naprawdę abstrakcja, i jak widać nie tylko dla mnie. Ale spoko. Ludzie są różni. Każdy reaguje na coś innego. Ale wejście tutaj i mówienie, że ma się "Janusza" w dupie po Jokić-drama, a jednocześnie zamiast odpuścić to prowadzenie jakieś dziwnej krucjaty jest "specyficzne".

 

Polecam jeszcze kilka postów w stylu "mam wyjebane" i "nie kompromituj się". Każdy kolejny post właśnie jest kompromitowaniem, a jednocześnie dowodem, że "nie ma się wyjebane" :) A mi się to wesoło czyta w niedzielny wieczór i pewnie nie tylko mi ;)

 

Jak Jokić będzie miał takich wyznawców to za jakieś 2 miesiące z jego fana, to ja zdegraduję Jokera do poziomu Drummonda, jeśli chodzi o sympatię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.