Skocz do zawartości

Dziękuję


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilku/kilkunastu userów, których kojarzę jeszcze z czasów basketu, Matka robotę i wkład doceniam, choć moim zdaniem ostatnio zdarzały się wypowiedzi, które modom się zdarzać nie powinny. Dzięki za wszystko, powodzenia w czymkolwiek, co będziesz robił/planował, wszystkiego dobrego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek, dziękuje za ogrompracy włożónej w forum, nikt nigdy nikomu nie dogodzi, dla mnie jesteś najbardziej zasłużonym modem ever w historii forum. Wiem ile pracy i serca włożyleś w moderowanie. Niektórym się wydaje, że bycie modem to wcisniecie od czasu do czasu, przycisku usun lub danie ostrzezenia.

 

Rzeczywistosc jest zupelnie inna,ale nie mam zamiaru pisac rozprawk, zeby ludzi uswiadamiac w tym temacie.

 

 

Druga sprawa, to ze nie widac mnie na forum to zupelnie nie swiadczy, ze mnie tu nie ma. Moze zaskocze Wasz zdradzajac moj maly sekret, moja poranna wizyta na tronie zaczyna sie od wejscia na realgm/szybkie sprawdzenie wynikow nba/ a pozniej czytanie forum :smile:

 

Robie to z komorki nie bedac zalogowanym. Nie czytam wszystkie dzialy, nie czytam dzialu Inne, takze moge nie wiedziec jakie pyskowki zachodza miedzy uzytkownikami...ale to bylo i bedzie zawsze, choc nigdy nie bede tego tolerowac. To jednak nie czytajac wszystkich tametow zawsze i wszedzie, nie moglbyl byc obiektywny w dawaniu ostrzezen... Tymbardziej tutaj trzeba docenic modow, bo oni chca nie chca, to powinni czytac wszystkie tematy i wszystkie wypociny na forum.

 

Mozna kogos nie dażyć sympatia, ale przykre dla mnie jest to, gdzie w temacie z podziekowaniem od matka, niektórzy nie potrafią napisać zwykłego dziękuję, a zamiast tego wdaja się z kolejne pyskówki czy piszą jakies obrazliwe sformułowania. 

 

Josephnba dał porównanie ze swoim szefem, jako pracownik zachował wszelkie normy, a prywatnie wygarnął mu co czuł.

 

Zrozumcie, że forum to trochę takie miejsce "pracy",ponieważ to jest miejsce publiczne, wszyscy tutaj powinniśmy zachować kulturę osobistą i szacunek dla drugiej osoby, nawet jak sie z kims nie zgadzamy. A jak ktoś chce prywatnie napisać co o kimś myśli, to do tego są wiadomości prywatne.

 

Na zlot mam zamiar się wybrać, jednak u mnie nie nie da się powiedzieć na 100%, bo jak dzieciaki sie rozchoruja to niekiedy jestem uziemiony, ale postaram sie z calych sil byc na zlozie.

 

Kończąc, jeszcze raz chciałem podziękować matkowi za kawał dobrej roboty na przestrzeni całego funkcjonowania. Dla mnie w prywatnych zapytaniach z jego strony odnosnie modowania... zawsze widac bylo pelen profesjonalizm i czesto byl bliski tego co ja osobiscie bym zrobil. Nie musialem go sprawdzac, kontrolowac, bo wiedzialem, ze zrobi dobrze, a raczej wybierze najmniejsze zlo. Poniewaz trzeba sobie uswiadomic, ze w dzialaniach moda, to sie wlasnie wybiera najmniejsze zlo, bo zawsze ktos bedzie niezadowolony.

 

Matek nei zwracaj uwage, na docinki... odpoczywaj teraz od modowania, kto wie, moze kiedys bedzie chcial znowu to robic, Wrocisz jak stary dobry coach i poprowadzisz, znowu team do mistrzostwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.