Skocz do zawartości

Dziękuję


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Tu trafiłeś. Nie zalapalem się na coś takiego jsk Gimnazjum.

 

Mogę napisać wprost. Nigdy nie skończyłem Gimnazjum sukcesem.

Jestem gorszy od lekarza?

Nie, ale mógłbyś przestać wkurwiać ludzi pisaniem na poziomie analfabety, bo Ci już z pół forum zwróciło uwagę na to.

Nie wiem, czy wiesz, ale poprawność formy jest pewną oznaką szacunku dla odbiorcy. Ponadto Ciebie naprawdę się nie da czytać, kiedy wchodzisz w swój tryb enter i spacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zostałem wczoraj obrażony wiec nie wiem Ronnie czy mnie właśnie nie pocisnoles ;)

By Matek ale to był wir dyskusji o kakers to rozumiem

Nie no miałem na myśli ludzi pokroju DaFlouu w ostatnim zdaniu, ale wcześniej z wyzywaniem ludzi od idiotów piłem do wczorajszego posta matka oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja antypatia do ely3 wybiega poza ramy forum, nie dziwię się, ze tutaj jest szanowany bo tutaj świeci kulturką

 

niech zabierze się do tego jak powinien a nikt nie będzie miał pretensji, poza RappaRem oczywiście ;)

a co ma sie twoja antypatia do jego pracy jako moderatora?

i co ma sie prywatnie ely w stosunkach z Tobą do pracy jako moderator?

Wyjaśnij mi to proszę

Bo to ze elyemy jeden kloc z tego forum na kazdym kroku ciśnie a ely go pieknie olewa to jest poziom jakiego oczekuję

Albo to ze ty po nim jedziesz a on mimo to nigdy niezgodnie z regulaminem Cie nie ukarał to jest właśnie poziom jakiego oczekuję

 

W byłej pracy miałem konflikt z toksycznym szefem, nic naplułem mu w twarz, choć powinienem. Odszedłem i prywatnie później mu wygarnąłęm i powiedziałem co o nim myślę

Jako pracownik zachowałem wszelkie normy wymagane na linii szef- podwładny

Jako osoba prywatna powiedziałem mu że jest zakompleksioną gnidą która jedyną przyjemność w pracy czerpie z upokarzania innych

Czujesz różnicę?

 

Pisanie "mam gdzieś jak się z tym czujesz" albo jesteś debilem to nie jest poziom jakiego oczekuję

 

Matek bez urazy, bo jako user jesteś wg mnie top5 tego forum

Jako moderator ostatnie pół roku ssałeś

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja antypatia do ely3 wybiega poza ramy forum, nie dziwię się, ze tutaj jest szanowany bo tutaj świeci kulturką

 

niech zabierze się do tego jak powinien a nikt nie będzie miał pretensji, poza RappaRem oczywiście ;)

To co w koncu ely3(mod) robi nie tak jak powinien? (ok raz kasowal czesc dyskusji w ktorej wypadl glupio :), raczej niepecjalnie straszna rzecz imho)

 

Macie jazde straszna z Rapparem a jako powody takiego a nie innego stosunku podajecie:

 

a) jakas dzialalnosc poza-forumowa

B) jakies wyimaginowane rzeczy, ktore dzialy sie pod jego nieobecnosc

 

Pisze to z perspektywy osoby nie dazacej specjalnym uczuciem ely'ego3(usera).

 

* ofc ely3 nie wyzywa nikogo wprost od idiotow (jak matek), ale potrafi robic podobnego poziomu pasywno-agresywne wstawki - tylko chyba nikt nie oczekuje od moda bycia robotem, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tak powinien właśnie wyglądać i zachowywać się moderator, a nie jak Matek wyzywający od debili i wydający się w pyskówki z ludźmi na poziomie gimnazjum jak DaFloou.

Stary, krótko - nie mierz innych swoją miarą, bo tak siebie nie naprawisz.

Pozdrówki.

To tym bardziej powinno Cie cieszyc, ze robi za darmo jako mod :D

Mistrz! :D Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dokładając do tego stałe koszty Borysa opłat za domenę i gotowość serweru uważam ze bardzo classy jest chociaż korzystania z dobrodziejstw sklepu internetowego naszego forum.

 

Nikt nikogo nie zmusza do niczego oczywiście ale kupno przez niego książki o baskecie piłki butów czy plecaka raz na 5 lat nikogo nie zrobi bankrutem a jest to fair.

 

Tyle różnych głupot się kupuje a pod ręka taka opcja „ uregulowania” dobrowolnej opłaty na rzecz Forum.

 

Tym bardziej ze można podpytać o zniżkę lub radę.

 

Dwustronne koszulki treningowe spalding attack polecam bo ekipa z Torunia gra w nich z 2 lata już

Widze więcej towaru ostatnio i pare przecen

sklepkoszykarski.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot cały poziom forum. Moderator podziękował za współpracę, pożegnał się, zrezygnował, a tu zaczęła się pyskówka, nabijanie licznika bezsensownymi postami, po prostu nic tylko płakać nad takim poziomem. I to wszystko ciągle od tych samych ludzi, którzy lubią innym wytykać, ale sami nie świecą przykładem porządnego pisania lub merytorycznym poziomem wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek robił mega robotę, cóż gorsze dni ma każdy, może ostatnio trafiały sie nieco cześciej ale to nie zmienia mega wkładu Matka w forum.

 

Jeśli pozostali modzi potrzebują liczebnego i czasowego wsparcia to jestem do dyspozycji.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisas to jest naprawdę ciekawe. Nie cierpi mnie człowiek, którego na oczy nie widziałem i to właśnie za sprawy pozaforumowe

 

Szkoda ,że Matek zrezygnował ale rozumiem poniekąd jego decyzje.. Ja tam mam szacunek za to co robił. I za to ,że kiedyś w rozmowie zaproponował mi bym mu pomógł w moderowaniu choć też go na oczy nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.