Skocz do zawartości

WYBORY MODERATORÓW 2008 (wstęp)


KarSp

Rekomendowane odpowiedzi

czytając post Jmy przypomniała mi się historia tutunchamona, który chyba w swoim dziesiątym poście zadeklarował się wspaniałomyślnie, że może zostać moderatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post Jmy'ego mnie po prostu rozwalił. Powinniśmy Ci pomnik wystawić za zasługi na forum.

 

8. Kiedys byl taki temat, kiedy pisalismy co nam sie nie podoba na forum, co bysmy zmienili. Ja napisalem, ze nie cierpie jak ktos pisze wszytko w jednym ciagu. Jak zreszat kazdy z was wie i widzi, moje posty sa zawsze przejrzyste i pozbawione glupich lolow i usmieszkow.

Twoje posty to nic innego jak cytaty z jakiś serwisów, w Twoich postach nic przejrzystego nie zauważyłem, więc sory, ale Twoje argumenty są po prostu beznadziejne i mało zgodne z prawdą w moim przekonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napsiz Wróbel, co Ty wniosles na to forum, albo czym sie przyczyniles do jego rozwoju.

 

Ja to, ze obowiazki moderatora potrafilem w jakiejs malej czesci poniesc, w ogole moderatorem nie bedac i nie zamierzajac byc.

 

Cytaty z innych serwisow? Tego jeszcze nie bylo. Ktorych serwisow? Z jakiego serwisu ten post pobralem?

 

Ktore argumenty nie sa zgodne z prawda? Przeciez ani jednego cytatu nie przytoczyles. Znajdz podaj to podyskutujemy.

 

Wiesz o co chodzi w pisaniu przejrzyscie. Wytluamcze obrazkowo, bo widze ze pisemnie nie da rady:

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

i

 

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

 

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

 

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napsiz Wróbel, co Ty wniosles na to forum, albo czym sie przyczyniles do jego rozwoju.

albo ile razy miałeś bana, albo z iloma użytkownikami się pokłóciłeś, albo ilu użytkowników już nie może patrzeć na Twoje posty. wróbel, nie masz szans z Jmy, nawet nie próbuj.

Ja to, ze obowiazki moderatora potrafilem w jakiejs malej czesci poniesc, w ogole moderatorem nie bedac i nie zamierzajac byc.

to znaczy, że wchodziłeś w czyjeś kompetencje, a po co. nie potrzebujemy milicji obywatelskiej.

Cytaty z innych serwisow? Tego jeszcze nie bylo. Ktorych serwisow? Z jakiego serwisu ten post pobralem?

a owszem, było. daleko szukać nie musiałem:

viewtopic.php?f=5&t=3374&p=105221#p105221

viewtopic.php?f=5&t=3374&p=105106#p105106

viewtopic.php?f=5&t=3374&p=105026#p105026

viewtopic.php?p=103332#p103332

 

Wiesz o co chodzi w pisaniu przejrzyscie. Wytluamcze obrazkowo, bo widze ze pisemnie nie da rady:

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

i

 

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

 

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

 

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

chłopie masz talent do obrazków, Ty nie powinieneś startować na moda tylko do asp, marnujesz się tutaj.

teraz ja Ci powiem. 3 linijki oddzielone od następnych 3 linijek pustą linijką może i wyglądają fajniej, ale wcale niekoniecznie się je fajnie czyta. zależy od treści.

jak myślisz, dlaczego w gazetach nie robią pustych linijek? nie, nie dlatego, że ich nie pouczyłeś.

 

Ja nigdy nie widzailem Twojego postu w temacie, ktory zostal zalozony w jakims idiotycznym celu majaca na celu podsumowac prace autora czy tez wyslac do lektury regulaminu. Nie mowi, ze to cos wlasciwego, ale pokazuje po piersze aktywnosc (wczesniej tutaj juz wspomniana) Moje posty jak teraz o tym mysle w takich tematach byly czesto, na dlugo szybciej niz posty moderatorow je blokujace. A Ty travcka to czasem i na kilka tygodni znikasz z forum, nie wiem czy sledzisz czy nie sledzisz, ale postow nie piszesz. A tak przy okazji to mialbym propozycje, aby kazdy z kandydatow w dwoch trzech zdaniach napisal, dlaczego sadzi, ze jest on odpowiednia osoba na stanowisko moderatora.

jedno zdanie o czymś, a drugie o czym innym. masa błędów. tyle w temacie ładnego pisania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając post Jmy przypomniała mi się historia tutunchamona, który chyba w swoim dziesiątym poście zadeklarował się wspaniałomyślnie, że może zostać moderatorem.

 

bo traktujesz to tak lekkomyslnie, przeciez to powazna decyzja, podejrzewam ze trzeba do tego napewno ze 137 stron Biblii przeczytac, przy czym dodatkowo przysiegnac ze nie piles alkoholu wczoraj, przedwczoraj a ze i napewno nie bedziesz go pil w dniach pracy moderatora. Jako doswiadczenie w CV mozesz podac jeszcze, ze owego doswiadczenia w niektorych sprawach nie masz i meskiego wianuszka przed slubem nie oddasz, ze piszesz w wielu tematach i wtedy moze nadasz sie na moda. No chyba ze znikasz z forum na kilka tygodni...badz uzywasz prezerwatyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Jmy ja nigdy nie wchodziłem w drogę innym moderatorom (w przeciwieństwie do Ciebie) i nie szukałem na siłę akceptacji ani pochwał. Ty najwyraźniej masz kompleksy i czujesz się niedowartościowany przez społeczeństwo.

 

Ja nigdy nie widzailem Twojego postu w temacie, ktory zostal zalozony w jakims idiotycznym celu majaca na celu podsumowac prace autora czy tez wyslac do lektury regulaminu. Nie mowi, ze to cos wlasciwego, ale pokazuje po piersze aktywnosc (wczesniej tutaj juz wspomniana) Moje posty jak teraz o tym mysle w takich tematach byly czesto, na dlugo szybciej niz posty moderatorow je blokujace. A Ty travcka to czasem i na kilka tygodni znikasz z forum, nie wiem czy sledzisz czy nie sledzisz, ale postow nie piszesz. A tak przy okazji to mialbym propozycje, aby kazdy z kandydatow w dwoch trzech zdaniach napisal, dlaczego sadzi, ze jest on odpowiednia osoba na stanowisko moderatora.

Skoro Twój post pojawia się wcześniej niż moderatorów to uważasz, że nadajesz się na moderatora ?? Świetny argument, powodzenia w wyborach. Prawdziwy moderator wykonuje swoją pracę "w ciszy". Nie potrzebuje się pokazywać wszystkim i liczyć na nagrodę.

 

W temacie, który wymaga interwencji moda byś pewnie napisał: " EDIT by MOD Jmy, widzicie to ja zauważyłem, bo nie spałem w nocy i czekałem aż się pojawi głupi temat, może jakaś pochwała na to co ? No dlaczego nikt nie komentuje mojej świetnej roboty ?? "

 

Nie zdziwiłbym się jakby takie coś miało miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joseph: widzisz Jmy Wróbel wniósł w to forum więcej niz niejeden user mający teraz po ponad 1000 postów. xcom i poczatki e-nba. To między innymi on ciagnął to forum

I tyle w tym temacie

 

Nareszcie sie czegos nowego dowiedzialem.

 

 

loqsh: albo ile razy miałeś bana

 

Jeden raz.

 

albo z iloma użytkownikami się pokłóciłeś

 

Z wieloma.

 

albo ilu użytkowników już nie może patrzeć na Twoje posty

 

Ty mi powiedz. Najlepiej sporzadz liste.

 

wróbel, nie masz szans z Jmy, nawet nie próbuj.

 

Nawet gdybym na moderatora zostal wybrany, lub dostal jakies glosy, to prawdopodobnie bym z niej zrezygnowal. Pisze prawdopodobnie bo zawsze jest szansa, ze ktos taki jak travcka zostanie wybrany.

 

to znaczy, że wchodziłeś w czyjeś kompetencje, a po co. nie potrzebujemy milicji obywatelskiej.

 

Solidarnosc w latach 80 tez wchodzila w kompetencje komunistow, i wyszlo na to, ze zyjemy teraz w "teoretycznie" wolnym kraju. Jesli ktos sie z kompetencji nie wywiazuje, zawsze bedzie ktos kto zadaniu podola. A przeciez chodzi o szybkosc reagowania.

 

a owszem, było. daleko szukać nie musiałem:

 

Zartujesz sobie ze mnie. Pierwsze trzy linki sa z tematu o transferach. Wszytkie zawieraja cytaty zawodnikow majacych zwiazek z artykulem. Co ty chcesz, zebym Ci to na polski tlumaczyl?

 

teraz ja Ci powiem. 3 linijki oddzielone od następnych 3 linijek pustą linijką może i wyglądają fajniej, ale wcale niekoniecznie się je fajnie czyta. zależy od treści.

jak myślisz, dlaczego w gazetach nie robią pustych linijek? nie, nie dlatego, że ich nie pouczyłeś.

 

A myslisz dlaczego w gazecie pomiedzy tekstem masz wstawione zdjecia. A w niektorych brukowcach zdjecie na zdjeciu i prawie zero tekstu?

 

jedno zdanie o czymś, a drugie o czym innym. masa błędów. tyle w temacie ładnego pisania.

 

Chodzi bardziej o estetyke a nie o bledy. Bo przykladowe pisanie bez polskich znakow jest bledem, a co za tym idzie prawie kazde moje slowo.

 

travcka: bo traktujesz to tak lekkomyslnie, przeciez to powazna decyzja, podejrzewam ze trzeba do tego napewno ze 137 stron Biblii przeczytac

 

Czytanie Bibli jest czyms zlym widze, skoro z tego kpisz.

 

przy czym dodatkowo przysiegnac ze nie piles alkoholu wczoraj, przedwczoraj a ze i napewno nie bedziesz go pil w dniach pracy moderatora

 

Nie mam jeszcze 21 lat i picie alkoholu w kraju w ktorym mieszkam przed ukonczeniem tego wieku jest nielegalne. Wiec staram sie nie lamac prawa.

 

Jako doswiadczenie w CV mozesz podac jeszcze, ze owego doswiadczenia w niektorych sprawach nie masz i meskiego wianuszka przed slubem nie oddasz, ze piszesz w wielu tematach i wtedy moze nadasz sie na moda

 

Ty naprawde starsza sie usilnie, zeby twoje posty byly zabawne, a skutek jak zwykle odwrotny.

 

No chyba ze znikasz z forum na kilka tygodni...badz uzywasz prezerwatyw

 

Mam sie juz teraz smiac, czy masz jeszcze kilka zartow w zanadrzu.

 

Wróbel : Widzisz Jmy ja nigdy nie wchodziłem w drogę innym moderatorom (w przeciwieństwie do Ciebie) i nie szukałem na siłę akceptacji ani pochwał. Ty najwyraźniej masz kompleksy i czujesz się niedowartościowany przez społeczeństwo.

 

Ja bym bardziej powiedzal, ze oni w moja droge wchodzili. Akceptacji i pochwal nie potrzebuje. To co na forum zrobilem ( o czym pisalem, zrobilem owszem dla dobra ogolnego ale rowniez dla siebie. I lubie porzadek przede wszytkim, czyli posty nadajace sie do danego tematu winny tam sie znajdowac, nawet jesli taki teamt jeszcze nie istnieje)

 

Wierz mi, ze czuje sie dowartosciowany (szczegolnie przez ludzi z ktorymi pracuje, skad niby proponowali awans) a jesli ty mowisz, o dowrtosciowaniu przez ludzi na forum, czy w internecie, to naprawde mam to za nic. W przeciwnym razie, nigdy nie napisalbym, ze nie lubie (kiedys lakers, kobego) a ostatnio utahh jazz. Pomysl nad tym.

 

Skoro Twój post pojawia się wcześniej niż moderatorów to uważasz, że nadajesz się na moderatora ?? Świetny argument, powodzenia w wyborach. Prawdziwy moderator wykonuje swoją pracę "w ciszy". Nie potrzebuje się pokazywać wszystkim i liczyć na nagrodę.

 

Nie uwazam, ze jestem bardziej aktywny niz moderator, ktory tam powinien byc przede mna. O jakiej ciszy ty mowisz?

 

W temacie, który wymaga interwencji moda byś pewnie napisał: " EDIT by MOD Jmy, widzicie to ja zauważyłem, bo nie spałem w nocy i czekałem aż się pojawi głupi temat, może jakaś pochwała na to co ? No dlaczego nikt nie komentuje mojej świetnej roboty ?? "

 

Nie.

 

Nie zdziwiłbym się jakby takie coś miało miejsce.

 

I sie nie zdziwisz, bo nigdy miejsca miec nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano, przy goleniu (zaraz po napisaniu mojego wcześniejszego posta) pomyślałem sobie, że jmy i tak po ewentualnym wybraniu go z funkcji zrezygnuje, albo napisze o tym wcześniej. jak już sam napisał, chodzi mu w życiu o rywalizację. nam jednak na forum nie chodzi o rywalizację i takie głupoty, tylko o wybór moda.

 

loqsh: albo ile razy miałeś bana

Jeden raz.

albo z iloma użytkownikami się pokłóciłeś

Z wieloma.

albo ilu użytkowników już nie może patrzeć na Twoje posty

Ty mi powiedz. Najlepiej sporzadz liste.[/quote:fzaosk9h]listy nie musimy robić, nikomu mówić nie będę, bo wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja. jesteś osobą bardzo niewygodną, konfliktową i maksymalnie nieprzewidywalną. wielokrotnie próbowałem zwalczyć w sobie niechęć do Ciebie, bo na zlocie wydałeś mi się w porządku facetem, ale niestety - nie udaje mi się to, w czym Twoja ogromna zasługa. podejrzewam, że podobne odczucia mają inni forumowicze.

czy dalej jesteś dobrym kandydatem na moderatora?

 

Nawet gdybym na moderatora zostal wybrany, lub dostal jakies glosy, to prawdopodobnie bym z niej zrezygnowal. Pisze prawdopodobnie bo zawsze jest szansa, ze ktos taki jak travcka zostanie wybrany.

przypomina mi to zachowanie dziecka, które płacze, bo chce dostać zabawkę. żeby była jasność: nie chce zabawki, chce ją mieć, bo inne dziecko taką ma.

 

to znaczy, że wchodziłeś w czyjeś kompetencje, a po co. nie potrzebujemy milicji obywatelskiej.

 

Solidarnosc w latach 80 tez wchodzila w kompetencje komunistow, i wyszlo na to, ze zyjemy teraz w "teoretycznie" wolnym kraju. Jesli ktos sie z kompetencji nie wywiazuje, zawsze bedzie ktos kto zadaniu podola. A przeciez chodzi o szybkosc reagowania.

Ty nie żyjesz w tym kraju, to po pierwsze.

po drugie, gdyby teraz neonaziści czy co tam doszli do władzy, w jak wolnym kraju żylibyśmy? a przecież oni też powoli wchodzą w kompetencje różnych służb, czy to w Polsce, czy to Niemczech (tam zupełnie legalnie).

poza tym ja miałem wrażenie, że nie chodziło Ci o szybkość reagowania, tylko o coś zupełnie innego.

 

a owszem, było. daleko szukać nie musiałem:

Zartujesz sobie ze mnie. Pierwsze trzy linki sa z tematu o transferach. Wszytkie zawieraja cytaty zawodnikow majacych zwiazek z artykulem. Co ty chcesz, zebym Ci to na polski tlumaczyl?

chyba ja Ci muszę moje posty tłumaczyć na obrazkowy, bo czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoim wielkim atutem. może spróbujemy zainscenizować dialog.

- twoje posty to cytaty

- jakie cytaty, skąd? pierwsze słyszę

- proszę, oto przykłady

- co ty mi tu dajesz, przecież to są cytaty.

 

teraz ja Ci powiem. 3 linijki oddzielone od następnych 3 linijek pustą linijką może i wyglądają fajniej, ale wcale niekoniecznie się je fajnie czyta. zależy od treści.

jak myślisz, dlaczego w gazetach nie robią pustych linijek? nie, nie dlatego, że ich nie pouczyłeś.

A myslisz dlaczego w gazecie pomiedzy tekstem masz wstawione zdjecia. A w niektorych brukowcach zdjecie na zdjeciu i prawie zero tekstu?

jeśli brukowce kupujesz, żeby poczytać to cóż, winszować to mało. jeśli jednak kiedyś w ręce wpadnie Ci prasa nie bulwarowa to zobaczysz o czym mówię.

poza tym, choćbyś swojego posta podzielił, poskładał, pokolorował i wyróżnił odpowiednie słowa, sprawdził poprawność słów i nie popełnił ani jednego błędu, a na to wszystko dał gołą murzyńską babę z wielką dupą i usuniętym w photoshopie cellulitem, to jeśli w poście tym będzie brakować ładu, sensu i składu to wracać się do niego nie będzie chciało.

swoją drogą, taki jesteś światły, oczytany i mądry doradca, a na moją radę o zmniejszeniu zdjęcia odpowiedziałeś jakimś głupim tekstem o monitorze.

 

jedno zdanie o czymś, a drugie o czym innym. masa błędów. tyle w temacie ładnego pisania.

Chodzi bardziej o estetyke a nie o bledy. Bo przykladowe pisanie bez polskich znakow jest bledem, a co za tym idzie prawie kazde moje slowo.

wbrew pozorom nie chodziło mi o brak polskich znaków. a estetyka to nie wszystko, w przeciwnym wypadku dostaniemy za duży stanik: przerost formy nad treścią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loqsh: dzisiaj rano, przy goleniu (zaraz po napisaniu mojego wcześniejszego posta) pomyślałem sobie, że jmy i tak po ewentualnym wybraniu go z funkcji zrezygnuje, albo napisze o tym wcześniej. jak już sam napisał, chodzi mu w życiu o rywalizację. nam jednak na forum nie chodzi o rywalizację i takie głupoty, tylko o wybór moda.

 

Nam czy Tobie? Przyrownujesz rywalizacje do "takich tam glupot" Gdyby nie ona caly sport bylby pozbawiony sensu. A zycie naprawde nudne.

 

jesteś osobą bardzo niewygodną, konfliktową i maksymalnie nieprzewidywalną.

 

Nareszcie ktos otwarcie pisze, wbrew pozorom bardzo to doceniam.

 

wielokrotnie próbowałem zwalczyć w sobie niechęć do Ciebie, bo na zlocie wydałeś mi się w porządku facetem,

 

Nie jestes pierwsza osoba, ktora to pisze

 

ale niestety - nie udaje mi się to, w czym Twoja ogromna zasługa. podejrzewam, że podobne odczucia mają inni forumowicze.

 

Ja jako osoba od tamtego czasu sie duzo nie zmienilem. Moje poglady osobiste rowniez. Jedyne co sie zmienilo to moje miejsce zamieszkania. Tutaj dotykamy sie swery psychologicznej, w ktorej czlowiek oddzialywuje inaczej przebywajac wsrod innych ludziu oraz inaczej przebywajac w odosobnieniu sam na sam ze swoimi przemysleniami. Gdybysmy sie teraz spotkali to mialbys doczynienia z tym samym czlowiekiem z ktorym miales 2 lata temu.

 

A tutaj na forum masz do czynienia rowniez z czlowiekiem, z ktorym miales do czynienia nawet przed naszym pierwszym spotkaniem na zlocie. Nie kazdy posiada talent ekspresywnosci wyrazonej w kontakcie z innymi osobami. Ale jesli bysmy usiedli i zaczeli rozmawiac na powaznie i na powazne tematy wierz mi, ze uslyszalbys ode mnie dokladnie to co czytasz w moich postach.

 

czy dalej jesteś dobrym kandydatem na moderatora?

 

Powiedzmy, ze zostalbym moderatorem. Jakim moderatorem w Twoim przekonaiu bylbym. Wady, jakies zalety? Przedstaw mi swoj obraz.

 

przypomina mi to zachowanie dziecka, które płacze, bo chce dostać zabawkę. żeby była jasność: nie chce zabawki, chce ją mieć, bo inne dziecko taką ma.

 

Nie o to chodzi.

 

Ty nie żyjesz w tym kraju, to po pierwsze.

 

Wiec nie moge pisac o Solidarnosci, komunizmie w latach 80 i wolnosci w Polsce?

 

po drugie, gdyby teraz neonaziści czy co tam doszli do władzy, w jak wolnym kraju żylibyśmy? a przecież oni też powoli wchodzą w kompetencje różnych służb, czy to w Polsce, czy to Niemczech (tam zupełnie legalnie).

poza tym ja miałem wrażenie, że nie chodziło Ci o szybkość reagowania, tylko o coś zupełnie innego.

 

Zeby ktos doszedl do wladzy to najpierw musi zostac wybrany przez spoleczenstwo. Na tym polega wolnosc kraju w ktorym zyjesz. Wlasnie, o to mi chodzilo a nie o to, zeby mi ktos pomnik stawial. Zreszta ja bym prawdopodobnie o tym wszytkim nigdy nie wspomnial gdyby nie ta dyskusja tutaj.

 

chyba ja Ci muszę moje posty tłumaczyć na obrazkowy, bo czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoim wielkim atutem. może spróbujemy zainscenizować dialog.

- twoje posty to cytaty

- jakie cytaty, skąd? pierwsze słyszę

- proszę, oto przykłady

- co ty mi tu dajesz, przecież to są cytaty.

 

Zostalo mi zarzucone cos takiego: Twoje posty to nic innego jak cytaty z jakiś serwisów, Nie powiedzial, wiekszosc, kilka ale TWOJE POSTY. Ja mam za zle to, a Ty oczywiscie o czyms calkowicie innym. Przeciez dobrze rozumiesz, a i tak idziesz z interpretacja w inna strone. Dlaczego?

 

jeśli brukowce kupujesz, żeby poczytać to cóż, winszować to mało. jeśli jednak kiedyś w ręce wpadnie Ci prasa nie bulwarowa to zobaczysz o czym mówię.

 

Nie kupuje, podalem przyklad. Ale wiele ciemnoty w Polsce je czyta.

 

poza tym, choćbyś swojego posta podzielił, poskładał, pokolorował i wyróżnił odpowiednie słowa, sprawdził poprawność słów i nie popełnił ani jednego błędu, a na to wszystko dał gołą murzyńską babę z wielką dupą i usuniętym w photoshopie cellulitem,

 

Widze, ze mojego posta o photoshopie czytales.

 

to jeśli w poście tym będzie brakować ładu, sensu i składu to wracać się do niego nie będzie chciało.

swoją drogą, taki jesteś światły, oczytany i mądry doradca, a na moją radę o zmniejszeniu zdjęcia odpowiedziałeś jakimś głupim tekstem o monitorze.

 

Nawet madry oczytany i swiatly doradca moze i bedzie popelnia bledy. A mi daleko od takiego. A tekst o tym zdjeciu to bardziej napisalem, zeby zlosliwie odpowiedziec, a nie madrze.

 

wbrew pozorom nie chodziło mi o brak polskich znaków. a estetyka to nie wszystko, w przeciwnym wypadku dostaniemy za duży stanik: przerost formy nad treścią.

 

To ulubiony tekst moich polonistek na moich wypracowaniach w Liceum a takze w gimnazjum i o ile dobrze pamietam w podstawowce. Nie zmienia to faktu, ze dobra ocene za caloksztaut potrafilem uzyskac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to prowadzenie debaty przedwyborczej? :P

Panowie to nie czas i nie miejsce. Mysle, ze ameryki nie odkryje, jesli napiszę, ze Jmy wielkich szans nie ma, ale liczy sie fakt ze sie zgłosił. Chce niech sporóbuje. ja otwarcie mogę napisac, że na mój głos liczyc nie ma co, zreszta on to wie, ale po cholere zaraz tu jechac i robić niepotrzebny offtop?

Głosy zweryfikują jak wielu ludzi i kogo widzi na stanowisku moda. Ja swoją zelazną 5tkę mam, licze ze pozostali dwaj z tej piatki sie zgłoszą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się długo nad tym zastanawiałem. Bo generalnie nie pisze teraz dużo, ale na forum jestem conajmniej dwa razy dziennie i obycie mam. Więc się zgłosze. Od tak, nigdy moderatorem nie byłem a sporo tu czasu jestem, więc pomyslałem sobie, że może warto spróbowac, bo niekiedy na forum jest smietnik aż miło (vide Bakson i posty dwudziesto-literowe).

 

1. pitti_8

2. Szak

3. antek

4. Graboś

5. Van

6. Wróbel

7. travcka

8. Jmy

9. loqsh1

10. kfadrat

11. Kily

12. master

 

Ale płakać nie będe jak moje kandydatura nie przejdzie :) Bo pewnie i są użytkownicy, którym się bardziej nalezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Master!

 

Niepotrzebna skromność :wink:

Z twoją szybkością reakcji, wnikliwością ale i skrupulatością no i poczuciem humoru na poziomie jak dla mnie jesteś idealnym kandydatem.

 

2. Jmy!

 

Niestety nie rozumiem twojej postawy: startujesz ale nie chcesz zostać Mo? wielokrotnie powtarzam, że dobrze ze są odmienne zdania w dyskusjach ale stopien prowokacyjności niestety zbyt wysoku aby być w big5. na to stanowisko potrzeba bardziej zimnokrwistej persony bo idą nowe czasy tzn. forum niestety ostatnio ewoluuje w strone pyskuwek i obniżenia poziomu merytorycznego i jeśli ktos nas nie weżmie za dupę to bedzie jeszcze gorzej!

a wkładu twojego nie trzeba przypominać bo na pewno dodajesz kolorytu forum, i dobrze!

 

3. Josephnba!

 

topik chyba odpowiedni aby uprawiać kiełbasę wyborczą? może ktoś coś zacznie obiecywać? a kiedy jest zmiana kadencji? na zlocie?

 

 

i tu mała uwaga, niestety niewielu z Nas udało mi się poznać osobiście więc moje oceny wynikają tylko z aktywności topikowej więc mam trudniejsze zadanie ale w głosowaniu oczywiście wezmę udział!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.