Skocz do zawartości

WYBORY MODERATORÓW 2008 (wstęp)


KarSp

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to już czas na kolejne wybory. ;) Masz szansę albo dalej siedzieć na stołku albo w końcu się dobić i poczuć czym jest prawdziwa władza. ;) Każdy może być jak Jarek K, tropić, śledzić afery, karać złych, znaleźć układ, bronić słabszych, być przedstawicielem dobrego/szlachetnego ludu wsród zepsutych elit i oligarchii.

 

Wybory podobnie jak rok temu dotyczą oczywiście dwóch działow które uznaje się za najważniejsze czyli NBA i INNE. Od razu zastrzegam że nie ma czegoś takiego jak start tylko do jednej kategorii, każdy kto się decyduje niech ma świadomość że startuje zarówno do jednejjak i do drugiej. Wiadomo jednak że głosujący mogą tak wskazać by byli to osoby zaglądające do obu działow albo trzech z jednego a dwóch z drugiego. Pełna swoboda, demokracja, wolna amerykanka etc. ;) Wybieramy 5 szczęśliwców.

 

Głosowanie wygląda tradycyjnie a więc cytat z Szaka

Glosowanie będzie wyglądało w ten sposób, ze każdy wyborca wskaże 5 ksyw, którym według kolejności zostanie przyporządkowane odpowiednio 5, 4, 3, 2 i 1 punkt. Najlepsza piątka zostanie modami. Jeśli będzie remis, to decyduje ilość wskazań na pierwszym miejscu. Glosować mogą tylko forumowicze, którzy zarejestrowali sie na forum pół roku temu lub dawniej. Drugim warunkiem jest posiadanie na koncie przynajmniej 50 postów.

Potem jeszcze przed samym głosowaniem wyróżniające się osoby dostaną dyspensę, czyli możliwość głosowania mimo niespelnienia któregoś z warunków.

Załóżmy również że kandydować może każdy mający te 50 postów i conajmniej półroczny staż, a jeżeli znajdą się chętni mimo tego to Grono Moderatorskie w krótkim czasie rozsądzi o przyjęciu/odrzuceniu kandydatury.

 

Na zgłoszenia czekam/czekamy w tym temacie powiedzmy do środy 4 czerwca. Ew. kilka dni dłużej, ale jeszcze w trakcie Finałów chciałbym zacząć głosowanie. ;)

 

 

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA!!!

Zdecydowali się..

1. pitti_8

...

...

 

I taka prosba, każdy następny mógłby kopiować listę i dodawać swoje nazwisko, byłoby przejrzyście :)

 

Odpadam, daję szansę młodszym. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad 5 lat, czyli od momentu powstania forum (jeszcze za czasów xcomu) zawsze byłem modem. Czy to jako redaktor, czy po wprowadzeniu głosowań - wybranym przez Was. Bardzo dziękuje za całe zaufanie i głosy na mnie, to dla mnie dużo znaczy i czuję się naprawdę do doceniany i czuję, że mój pogląd na to, jak te forum powinno wyglądać, ma wielu zwolenników. A praca przynosiła efekty. Jednocześnie nie wyobrażam sobie sytuacji, gdybym modem nie był, gdybym nie miał przy postach ikonki do edycji, przenoszenia, usuwania :twisted: itp...

 

Ale jednak... Kapituluję. Już więcej nie będę kandydował na stanowisko moda.

 

Po części wiąże się to z tym, że od jakiegoś czasu ograniczam czas spędzany przed komputerem, jak zauważyliście mniej mnie na forum, nie udzielam sie w dyskusjach o NBA nie licząc Sixers. I w tym roku po raz pierwszy czułem, ze z obowiązków moda nie wywiązywałem sie tak, jak powinienem. Po drugie, nie będę ukrywał, że ważniejsze i ma ścisły związek z wcześniejszym powodem, od jakiegoś czasu nie jestem zachwycony kierunkiem w jakim zmierza to forum i ogólnie cała e-nba. Jak wyglądają rozmowy na forum, atmosfera i wiele innych rzeczy. Nie chcę sie rozpisywać i nikogo winić, powiem tylko tyle, że forum wciąż dla mnie wiele znaczy i jestem z nim "emocjonalnie" związany, ale to już nie jest to i po prostu nie chce mi sie w tym uczestniczyć jako mod... Dlatego niech pałeczkę przejmie ktoś inny i życzę mu powodzenia.

 

Widzę tylko trzy odpowiednie osoby na to stanowisko, mam nadzieję, że zgłoszą swoją kandydaturę, bo jeśli nie to raczej głosować nie będę. Nie będę wymieniał nicków, napiszę tylko mały apel do Szaka, Maxeca i Grega00 o mobilizację :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to mnie zmusi do czestszego pisania. Fakt, ze pisze malo, nie oznacza ze na forum jestem rzadko, choc tak naprawde realnie to dopiero od 10 czerwca bede na stałe w Lublinie.

 

Więc, zgłaszam sie.

 

 

Zdecydowali się..

1. pitti_8

2. Szak

3. antek

...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na forum jestem już ponad 2 lata, odwiedzam prawie codziennie, piszę dosyć dużo zarówno w dziale NBA jak i "Inne", orientuje się w sprawach forum i myślę, że dam radę. :wink:

 

Także też zgłaszam się do wyborów.

 

 

Zdecydowali się..

1. pitti_8

2. Szak

3. antek

4. Graboś

...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. pitti_8

2. Szak

3. antek

4. Graboś

5. Van

6. Wróbel

7. travcka

8. Jmy

 

Forum ze mna i travcka jako kandydatow na moderatowrow zmierza w idealnym kierunku. Zeby moje zeszloroczne (czy kiedy to te ostatnie glosowanie bylo) marzenie sie spelnilo potrzebuje na tej liscie jeszcze jednego nicka: kore. Apeluje o moblilizacje.

 

"Moja jest tylko racja i to swieta racja. Bo nawet jak jest twoja to moja jest mojsza niz twojsza, ze wlasnie moja racja jest racja najmojsza! "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem trochę wywołany do tablicy przez Monty'ego, więc piszę, jemu a i ewentualnie innym w odpowiedzi.

Już w którejś z dyskusji odesłałem do powyżej wypowiedzi Monty'ego :roll: Mimo, że jeszcze niedawno się nad kandydowaniem na moda zastanawiałem, ale właściwie napisał on dokładnie to, co od jakiegoś czasu i mnie nurtuje. Dotyczy to zarówno czasu, aktywności jak i pewnych uwag o charakterze generalny. Dlatego też po prostu dam sobie luz... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie widzailem Twojego postu w temacie, ktory zostal zalozony w jakims idiotycznym celu majaca na celu podsumowac prace autora czy tez wyslac do lektury regulaminu. Nie mowi, ze to cos wlasciwego, ale pokazuje po piersze aktywnosc (wczesniej tutaj juz wspomniana) Moje posty jak teraz o tym mysle w takich tematach byly czesto, na dlugo szybciej niz posty moderatorow je blokujace. A Ty travcka to czasem i na kilka tygodni znikasz z forum, nie wiem czy sledzisz czy nie sledzisz, ale postow nie piszesz. A tak przy okazji to mialbym propozycje, aby kazdy z kandydatow w dwoch trzech zdaniach napisal, dlaczego sadzi, ze jest on odpowiednia osoba na stanowisko moderatora.

 

"You can be anything you want to be"

 

I mu sie moderatorem zachcialo byc

edit:

 

Okey wiec, bo jak mnie loqsh przedstawia w takim swietle jakobym mial byc najmniejszym i najslabszym kandydatem na pozycje moderatora moze pregladnaiemy backround? Ze mna to troche jak z Kobe Bryantem, mozesz goscia nie lubic, ale nie mozna zaprzeczyc tego czego dokonal/robi. I za to sie mu szacunek nalezy.

 

1. Wiec po pierwsze. Zakladdanie tematow. Niektore tematy musza byc zalozone i male ma znaczenie kto to robi. Ale nie wszytkie. A to szczegolnie odnosi sie do dzailu inne, ale nie tylko. Mozna zalozyc temat i moze on nie przejsc dwoch pierszych podstron. Mozna zalozyc temat zeby go po prostu zalozyc. Ale dopiero po podstronach i odslonach okaze sie czy jest ciekawy. Wiec przegladnijmy moje. Jak powiedzialem, tematy, ktore musza byc zalozone (rywalizacje w playoffs sie nie licza)

 

2. NBA Regular Season 2007/2008 oraz NBA przez net by Jmy. Wielu osoba sie przydalo, wiele bylo podziekowan i napewno nie musialem tego robic. Jakie byly moje intencje? Proponuje wrocic do tamtego teamtu i sie przekonac.

 

3. 2007/08 Typowanie meczy XXXI (-4.04.2008) - KONIEC RS!! w ktorym podczas nieobecnosci moderatora i osoby odpowiedzialnej za to Mich@lika, podliczylem koncowe punkty ktore wylonily finalistow playoffs. Nie musialem tego robic, nikt mnie o to nie prosil.

 

4. Z mojej i nicjatywy i powstal teamat Prawo jazdy czyli zart i kpina... Ktory jest zreszat tematem moim pod nickiem Fartmana. Dyskusja sie toczyla gdzie indziej, wiec dalem propozycje, a wlasciwie wprowadzilem ja w czyn i tak temat powstal.

 

5. Poza tym Sen..., Koszykowka, ale w praktyce... , NBA jersey's i inne... , Borat, Ali G i ten trzeci , Wow... to teamty mojego autorstwa z dzialu Inne. Niektore z nich nie sa popularne ale wszytkie zalozone w celu dobrym. Nie ma balaganu, wszytko jest posegregowane.

 

6. W dziale NBA: Kobe czy Michael... , Tatuaże... , Race to the MVP... , NBA Playoff Bracket , 50W i poza, czyli najmocniejsze PO wszech czasow? itd... Czego to wszytko dowodzi? Mysle, ze miedzy innymi aktywnosci. Pomysly tez nie najgorsze.

 

7. Wiec tak jak mowie, nie jestem takim zlym czlowiekiem, jakiego mnie przedstawiacie. Te wszytkie rzeczy robilem po co? Zeby zostac moderatorem (lol) Nawet bym tutaj jednego posta nie napisal, gdyby nie travcka.

 

8. Kiedys byl taki temat, kiedy pisalismy co nam sie nie podoba na forum, co bysmy zmienili. Ja napisalem, ze nie cierpie jak ktos pisze wszytko w jednym ciagu. Jak zreszat kazdy z was wie i widzi, moje posty sa zawsze przejrzyste i pozbawione glupich lolow i usmieszkow.

 

Nie pisze wszytkiego w jednym ciagu ale oddzielam powiedzmy danym akapitem, czy zagadneiniem, ktore poruszam w danej kolumnie. A co wazniejsze po moim apelu, zauwazylem, ze niektorzy zaczeli pisac staranniej i tekst dzielic na akapity. Wiec zasluge zwrocenia uwagi przypisuje rowniez sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużam czas zgłaszania się do soboty 07.06.2008 do godz. 23:59. I jest to ostateczny i nieodwołalny termin, potem już nie będzie żadnych promocji. Robię to tylko dlatego że ostatnio jest tu ruch, coraz więcej osób się zgłasza i może ktoś się jeszcze namyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.