Skocz do zawartości

Trade deadline 2019


Eld

  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie trafi Anthony Davis?

    • Los Angeles Lakers
      42
    • Denver Nuggets
      2
    • Golden State Warriors
      2
    • Portland Trail Blazers
      3
    • Oklahoma City Thunder
      3
    • Los Angeles Clippers
      3
    • Toronto Raptors
      6
    • Philladelphia 76ers
      0
    • Chicago Bulls ( lol )
      5
    • Milwuakee Bucks
      1
    • Boston Celtics
      17
    • Inna drużyna
      6
  2. 2. Team Dallas, czy team Kincks po transferze Porziego? Kto lepiej na tym wyjdzie?

    • Dallas
      32
    • Knicks
      8


Rekomendowane odpowiedzi

A czym przejawia się takie zagrożenie? Jakieś informacje na ten temat były?

No właściciel wziął i umarł, trochę plotek było że żona woli się skupić na Saints niż Pels. W ile w tym prawdy nie wiadomo, ale to jest mimo wszystko small market, potrzebują gwiazdy. Bez takiej że sredniakami może być ciężko :)

Wszystko fajnie, ale Panowie, RW0 w Pels to sci-fi. To bezsensowna dyskusja. Jestem pewien, że w Oklahomie nawet o tym nie myślą. Swoją drogą Davis>Westbrook, ale nie ma na taki trade żadnych szans. Skupcie się na czymś realnym, bo tak będziecie sobie gdybać do deadline, a i tak nic z tego nie wyniknie. Btw podobno Pistons zainteresowani są Gasolem, wtf. :D

W sumie każdy od początku pisał że mało prawdopodobne.

Ale pogdybac można, efekt trade'u byłby rewelacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stracą na tym jeszcze więcej.

 

 

konkretnie co stracą? value RW jest stałe bo to człowiek highlight i z miejsca podbija wartość każdej drużyny

 

jak będzie miał focha to jego strata oni nie muszą go wysyłać następnego dnia tylko mogą czekać na najlepszą ofertę nawet kosztem wyników i tak idą w rebuilding

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że są na 3 miejscu nie znaczy że wygrają konferencje czy wejdą chociażby do wcf. I w tym problem.

Z AD z miejsca byliby największymi faworytami do pokonania gsw. A jeśli nie w tym sezonie to spokojnie się zgraja i powalcza za rok.

Za rok na pewno gsw choć trochę (a może i więcej niż trochę) się posypie.

A tu mając nadal trzon składu i dobierając kogoś na mle (chociażby Rondo?) maja paczkę taka że są głównymi faworytami.

 

O ile się nie mylę ani Schroeder ani Adams ani Roberson czy Grant nie mają końca kontraktu po sezonie.

 

Rozumiem i zgadzam się, że to mógłby być ciekawy deal dla OKC, ale wg mnie nie ma na taki ruch żadnych szans. Po prostu OKC nie odda Westbrooka. Jeszcze nie teraz.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie co stracą? value RW jest stałe bo to człowiek highlight i z miejsca podbija wartość każdej drużyny

 

jak będzie miał focha to jego strata oni nie muszą go wysyłać następnego dnia tylko mogą czekać na najlepszą ofertę nawet kosztem wyników i tak idą w rebuilding

Uważasz, że obrażony RW po wymianie i żądający kolejnej miałby taką samą wartość, jak w dniu pozyskania? Ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i zgadzam się, że to mógłby być ciekawy deal dla OKC, ale wg mnie nie ma na taki ruch żadnych szans. Po prostu OKC nie odda Westbrooka. Jeszcze nie teraz.

Zupełnie szczerze ja też nie wierzę :)

Po prostu chciałbym zobaczyć jakąś ciekawą drużynę która rzuca rękawice gsw i żeby nie bylo to Houston "rzucamy 80 trojek na mecz" Rockets i team Lebrona "zbudujcie mnie kolejna drużynę pode mnie" Jamesa ;)

Ale to najwidoczniej jednak za wiele i nie spełni się.

Edytowane przez Hombre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że obrażony RW po wymianie i żądający kolejnej miałby taką samą wartość, jak w dniu pozyskania? Ok.

a co po wymianie by mu nogę ujebało? gość jest marketingowo top5 graczem na świecie z kontraktem do 2023, a że łapie fochy? wszyscy o tym wiedzą, to nie jest żaden argument by nie żądać za niego normalnej ceny

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co po wymianie by mu nogę ujebało? gość jest marketingowo top5 graczem na świecie z kontraktem do 2023, a że łapie fochy? wszyscy o tym wiedzą, to nie jest żaden argument by nie żądać za niego normalnej ceny

Focha to on będzie miał kilka tygodni, potem zrobi absolutnie wszystko żeby okc pozalowalo swojej decyzji. Co byłoby z duża korzyścią dla Pels

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak argument w stylu: "no chyba ty" :grin:

kapitalny argument, w końcu wiadomo, że Jokić gra już 11 lat i grał już pół kariery z Durantem i kilka lat z Georgem

 

stawka o KFC też na poziomie - moje szczere uznanie

 

A dziękuję za uznanie co do wstawki. Uczę się od najlepszych a prym w tym wiodą kibice Denver Nuggets z Polski ;).

 

LBS - RW0 nie gra kilku lat z PG13 a dopiero dwa i to jeszcze nie całe. Durant zrobił kilka kup pod siebie w historii OKC, więc proszę o to nie winić w całości RW.

 

Eld ale bez złośliwości, póki co Denver jest na dobrej drodze żeby w tym sezonie powalczyć w PO, zespół dojrzał.

Powiedz tak zupełnie szczerze i obiektywnie. Nie wolałbys (hipotetycznie) AD zamiast RW0 w okc?

Bo chyba 9/10 ankietowanych odpowiedzoaloby że tak.

Westbrook mimo serca do gry i wszechstronnosci ma za dużo meczy na zasadzie fg 5/20 lub 6/25.

I to jest po prostu taki typ że jak się podgrzeje to czy ma Duranta czy PG13 obok będzie palowal hero ball i zepsuje kilka końcówek.

Tyle miał okazji to zmienić i nie zmienił do teraz. Wątpię żeby po 30 nasza go refleksja.

 

Niemniej jednak w takich Pels gdzie wszystko byłoby pod niego mógłby mieć kolejne sezony z td i dociagnac ich do Play Offs

 

Ja się tam z Denver nie śmieję i życzę im jak najlepiej. Jestem cichym fanem Jokića bo tylko tyle mi pozostaje bo ich bandwagon ma raptem trzy miejsca i niestety u nas na forum zostały już obsadzone, więc na zaproszenie nie liczę. 

 

Skoro ma być szczerze i bez złośliwości odpowiem, że nie wiem. Wiadomo, że Davis jest sporo młodszy, 7 footer który umie praktycznie wszystko na boisku to bardzo, ale to bardzo kusząca propozycja. Tyle tylko że mówię stanowcze nie jeśli miał by to być tylko jednoroczny rental. 

 

Dużo warunków musiało by się spełnić abym był w 100% na tak. PG13 musiał by to przyjąć bez szwanku. Davis musiał by złożyć obietnicę że przedłuży. Tyle tylko że on tego ostatniego nie zrobi, bo wciąż jest pod kontraktem a co w związku z tym - nie wolno mu z żadnym menago rozmawiać. 

 

9/10 mówi tak. Ja przez dwa powyższe dwa argumenty mówię nie i niech będzie że jestem w tych 1 na 10, bo taki ruch mógł by więcej szkód narobić niż korzyści dla OKC. RW0 by nie było, PG13 mógł by się mocno podkur*ić, Davis uciec za rok i z kim byśmy zostali? 

 

Naturalnie biorąc pod uwagę aspekt czysto sportowy, czyli tzw upgrade myślę że nie było by tutaj dyskusji. Natomiast co do metamorfozy Westbrooka - przyjdzie dzień gdzie przyjdzie niektórym zmienić stereotypy. Obejrzyjcie sobie kilka meczów proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Cie czytać stary :grin: Jedna z wielu sierot po Lebronie hejtująca ile wlezie. Na reddicie takich pełno, a wystarczy zrobić to co w 2010. Wypełnij zaznacz e) i po sprawie. Zmieni się narracja i to Kuzma będzie tym fajnym scorerem z ławki na 20 min, a nie Clarkson no i długoterminowo nie będzie tak bolało. Śmiało

 

https://i.imgur.com/HEUHHJR.jpg

 

 

edit. W ogóle jakie to jest uczucie jak twój ulubiony gracz przechodzi do zespołu, którego nienawidzisz ? Jak wygląda taki proces ? Naprawdę patowa sytuacja nad którą warto się zastanowić. Maciek kocha Messiego, ale Barcelona mu w sumie obojętna. Messi przechodzi do Realu. Co robi Maciek ?

 

 

https://streamable.com/w19c1

 

Tak co by zostać w temacie jak te klocki mogą się układać.

 chyba zbyt wiele sobie przypisujesz jako forumowy psycholog. Lebron to jest gracz 1 na generacje (a teraz to prawie "100 lat"), kibicuje Cavs a nie Lebronowi. w zyciu nie mialem jednego plakatu nikogo, ani tapety na telefonie : ) Lubie koszykowke jako sport - dobra wystarczy.

 

lepiej powiedz, jaka bedzie twoja reakcja na podmianke Walton -> Lue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam z Denver nie śmieję i życzę im jak najlepiej. Jestem cichym fanem Jokića bo tylko tyle mi pozostaje bo ich bandwagon ma raptem trzy miejsca i niestety u nas na forum zostały już obsadzone, więc na zaproszenie nie liczę.

 

Skoro ma być szczerze i bez złośliwości odpowiem, że nie wiem. Wiadomo, że Davis jest sporo młodszy, 7 footer który umie praktycznie wszystko na boisku to bardzo, ale to bardzo kusząca propozycja. Tyle tylko że mówię stanowcze nie jeśli miał by to być tylko jednoroczny rental.

 

Dużo warunków musiało by się spełnić abym był w 100% na tak. PG13 musiał by to przyjąć bez szwanku. Davis musiał by złożyć obietnicę że przedłuży. Tyle tylko że on tego ostatniego nie zrobi, bo wciąż jest pod kontraktem a co w związku z tym - nie wolno mu z żadnym menago rozmawiać.

 

9/10 mówi tak. Ja przez dwa powyższe dwa argumenty mówię nie i niech będzie że jestem w tych 1 na 10, bo taki ruch mógł by więcej szkód narobić niż korzyści dla OKC. RW0 by nie było, PG13 mógł by się mocno podkur*ić, Davis uciec za rok i z kim byśmy zostali?

 

Naturalnie biorąc pod uwagę aspekt czysto sportowy, czyli tzw upgrade myślę że nie było by tutaj dyskusji. Natomiast co do metamorfozy Westbrooka - przyjdzie dzień gdzie przyjdzie niektórym zmienić stereotypy. Obejrzyjcie sobie kilka meczów proszę.

To jest kwestia czy ktoś woli zaryzykować i zdobyć mistrza (przynajmniej realnie powalczyć) czy po prostu x lat być w czołówce z małymi szansami na coś więcej niż 2 runda /wcf.

Z 2 strony czemu AD miałby nie podpisać?

Jeśli chodzi o wygrywanie a nie grzanie dupy w LA to okc byłoby świetnym miejscem.

Nie musiałby nawet być 1 opcja, bo PG13 może nia być (w Pacers kilka lat był), mocny skład (1 sklad, ale chociażby Grant na ławce, którys z weteranow za minimum na pewno by się skusil) , hala pełna kibiców.

A ze OKC to nie LA? Coś za coś :)

Wg mnie przedłużenie AD to wcale nie taka bajka.

Z 2 strony byłoby to straszne k*restwo w stronę rw0, więc raczej nie przejdzie.

Chyba żeby GMem Thunder bylby Angie ;)

Edytowane przez Hombre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kwestia czy ktoś woli zaryzykować i zdobyć mistrza (przynajmniej realnie powalczyć) czy po prostu x lat być w czołówce z małymi szansami na coś więcej niż 2 runda /wcf.

Z 2 strony czemu AD miałby nie podpisać?

Jeśli chodzi o wygrywanie a nie grzanie dupy w LA to okc byłoby świetnym miejscem.

Nie musiałby nawet być 1 opcja, bo PG13 może nia być (w Pacers kilka lat był), mocny skład, hala pełna kibiców.

A ze OKC to nie LA? Coś za coś :smile:

Wg mnie przedłużenie AD to wcale nie taka bajka.

Z 2 strony byłoby to straszne k*restwo w stronę rw0, więc raczej nie przejdzie.

Chyba żeby GMem Thunder bym Angie ;)

 

Może i te argumenty są sensowne, ale nie ruszą RW0 i koniec kropka.

 

Poza tym i tak ten trejd by się nie spinał finansowo, bo Pelicany by musiały jeszcze coś dorzucić a jak by OKC wzięli Hilla przy okazji to kasuje konto, zakładam nowe, ustawiam na avatar Joka z colą i idę kibicować Nuggets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i te argumenty są sensowne, ale nie ruszą RW0 i koniec kropka.

 

Poza tym i tak ten trejd by się nie spinał finansowo, bo Pelicany by musiały jeszcze coś dorzucić a jak by OKC wzięli Hilla przy okazji to kasuje konto, zakładam nowe, ustawiam na avatar Joka z colą i idę kibicować Nuggets.

No tak jak pisałem, Hill do okc, Ferguson do Pels.

Inaczej się nie zepnie, Hill musi przyjść.

Ale z takim składem to on może być maskotka lub wsparciem obrony na kilka minut /mecz.

No nic, koniec marzeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak pisałem, Hill do okc, Ferguson do Pels.

Inaczej się nie zepnie, Hill musi przyjść.

Ale z takim składem to on może być maskotka lub wsparciem obrony na kilka minut /mecz.

No nic, koniec marzeń ;)

 

Yyyy nie nie i jeszcze raz nie. Davis nie jest warty przejęcia tego kasztana i to jeszcze dodatkowo kosztem Fergusona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wart i to zdecydowanie. Westbrook nigdy się nie zmieni, a Davis dałby nową jakość, a że poleciałby też Ferguson? Who cares :rugby:

Aż ciary przechodzą jak wyobrazi się defensywe w składzie Roberson-PG13-AD-Adams :)

Yyyy nie nie i jeszcze raz nie. Davis nie jest warty przejęcia tego kasztana i to jeszcze dodatkowo kosztem Fergusona...

Ewentualnie może spieloby się z Diallo bo różnica bardzo nieduża Edytowane przez Hombre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam z Denver nie śmieję i życzę im jak najlepiej. Jestem cichym fanem Jokića bo tylko tyle mi pozostaje bo ich bandwagon ma raptem trzy miejsca i niestety u nas na forum zostały już obsadzone, więc na zaproszenie nie liczę.

 

Bractwo Jokicowcow zwolalo Konklawe i uznalo ze mozesz ubiegac sie o miejsce po uprzednim przejsciu inicjacji.

 

Pierwsze zadanie inicjacyjne to ustawic sobie Murraya na awatar i spamowac januarego PMami piszac ze Ingram to kasztan.

 

A tak, zeby nie bylo 100% offtopa to oddanie RW byloby slabe. Troche wspolczuje fanom OKC takiego lidera (sam jako osoba wzgledem OKC neutralna mam do niego maniakalno-depresyjny stosunek :) ), ale nawet bedac imho trzecim najlepszym graczem (Adams <3) to dalej OKC to jego team i widac ze liderem (tak od strony szatnii) jest swietnym. Za duze ryzyko, ze mimo duuuzej poprawy sportowej cos by tam moglo sie zepsuc od srodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.