Skocz do zawartości

Trade deadline 2019


Eld

  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie trafi Anthony Davis?

    • Los Angeles Lakers
      42
    • Denver Nuggets
      2
    • Golden State Warriors
      2
    • Portland Trail Blazers
      3
    • Oklahoma City Thunder
      3
    • Los Angeles Clippers
      3
    • Toronto Raptors
      6
    • Philladelphia 76ers
      0
    • Chicago Bulls ( lol )
      5
    • Milwuakee Bucks
      1
    • Boston Celtics
      17
    • Inna drużyna
      6
  2. 2. Team Dallas, czy team Kincks po transferze Porziego? Kto lepiej na tym wyjdzie?

    • Dallas
      32
    • Knicks
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Oddanie kilku przeciętniaków za TOP5 ligi to głupota?

Tak, oddanie takiego pakietu w tym momencie to byłaby wielka głupota.

Gdyby dojście Davisa dawało realne szanse na mistrzostwo jeszcze w tym sezonie to co innego ale wszyscy wiemy że to niemożliwe.

 

Jak to napisał January, Demps powinien to brać i uciekać.

Na szczęście dla LAL chyba tego nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że gracze rozpieszczają wynikami to jeszcze zarząd Bucks zarzuca takimi fajnymi trejdami. Koniec końców wychodzi na to, że wymieniliśmy dwóch gości z poza rotacji (Maker+Smith) za fajnego gracza na ławkę i który świetnie fituje się z Giannisem. Mam nadzieję, że Miro pomoże obudzić się Ilyasovie, który jest jedynym (razem z Hillem) gościem który gra poniżej oczekiwań. Szkoda jedynie aż 4 (!) 2nd rounderów. W tym roku będzie to numer 58-60, ale nie wiadomo jak będzie w przyszłości. Z drugiej strony jakie to jednak ma znaczenie skoro w tym momencie na papierze już absolutnie niczym nie ustępujemy reszcie Wschodu i w połączeniu z obecnym bilansem, to Bucks są głównym faworytem do wygrania Konferencji i zagrania w finale. Jestem na TAK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że oddanie Ennisa oznacza podpisanie House'a, wtedy ocenilbym ten TD jako świetny że strony Rockets

Oddali Ennisa, Stauskasa i Baldwina i chyba nie przyjęli nikogo w zamian.

 

House chciał tylko rocznej umowy, a Rockets chcieli z nim podpisać 3 lata. Myślisz, że coś się teraz w tej kwestii zmieniło? House, dopóki grał, był świetny.

Ciekawe czy właśnie tak Nik Stauskas wyobrażał sobie swoją karierę w NBA...? POR - CLE - HOU - IND w 3 dni? A karuzela wciąż się kręci...

 

EDIT: IND właśnie ogłosiła, że go zwolni. Niesamowita historia...

Miejmy nadzieję, że nie musiał podróżować w ciągu tych 3 dni między tymi miastami, bo z takiego Portland do Cleveland kawałeczek jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że gracze rozpieszczają wynikami to jeszcze zarząd Bucks zarzuca takimi fajnymi trejdami. Koniec końców wychodzi na to, że wymieniliśmy dwóch gości z poza rotacji (Maker+Smith) za fajnego gracza na ławkę i który świetnie fituje się z Giannisem. Mam nadzieję, że Miro pomoże obudzić się Ilyasovie, który jest jedynym (razem z Hillem) gościem który gra poniżej oczekiwań. Szkoda jedynie aż 4 (!) 2nd rounderów. W tym roku będzie to numer 58-60, ale nie wiadomo jak będzie w przyszłości. Z drugiej strony jakie to jednak ma znaczenie skoro w tym momencie na papierze już absolutnie niczym nie ustępujemy reszcie Wschodu i w połączeniu z obecnym bilansem, to Bucks są głównym faworytem do wygrania Konferencji i zagrania w finale. Jestem na TAK!

Poczekam na komentarze jak Mirotic zacznie rzucać pull-zupy przez ręce w 5-7 sekundzie akcji.

 

W jakich go widzisz lineupach? Z Giannis na C i mniejszych minutach Brook Lopeza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nik Stauskas...

 

Miejmy nadzieję, że nie musiał podróżować w ciągu tych 3 dni między tymi miastami, bo z takiego Portland do Cleveland kawałeczek jest:)

 

No niestety musiał i to zrobił...

 

Edytowane przez Jeff Hanneman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed Trade Deadline największe wzmocnienie składu  Brooklyn Nets  :nevreness:                                                                                                       Caris Levert will be availible tomorrow vs Bulls                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na komentarze jak Mirotic zacznie rzucać pull-zupy przez ręce w 5-7 sekundzie akcji.

 

W jakich go widzisz lineupach? Z Giannis na C i mniejszych minutach Brook Lopeza?

 

Po 1 i najważniejsze - gorszy niż Thon nie będzie.

 

Po 2 - pullupy przez ręce pewnie się zdarzą, ale ten sezon pokazuje, że wszyscy gracze są podporządkowani systemowi Buda. Khris za Kidda też uwielbiał mid range shoty przez ręce, ale w tym sezonie wyraźnie je ograniczył. Bledsoe w tamtym sezonie również w mid range szalał, zaś w tym unika pół-dystansu jak ognia i gra chyba swój najlepszy sezon w karierze. Mirotic podporządkuje się systemowi i jestem tego niemal pewien. Coś mu się czasem odpali, ale według mnie będą to zjawiska na tyle marginalne, że mało kto będzie zwracał na to uwagę. Poza tym Bucks grają w tym sezonie tak szybko, że zdarzały się nie raz już takie rzuty w 5-7 sekundzie akcji. 

 

Co do lineupów w jakim go widzę - to powiem szczerze, że nie mam pojęcia jak go Bud ustawi. Gdyby zależało ode mnie to starałbym się grać nim głównie z Giannisem (Z Grekiem na C i Miroticem na PF) i unikania gry z Ersanem. Gdy Henson odszedł to Lopez został jedynym centrem w Milwaukee, przez to ostatnio można było zaobserwować jakieś kosmiczne piątki z DJ Wilsonem czy Turkiem na 5, ale najlepsze jest to, że mimo że to wygląda komicznie to jakoś to działa i Bucks wciąż gnoją (niemal) każdego. Także w tej kwestii mam zaufanie do Buda, że ten znajdzie jakoś dla niego miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddali Ennisa, Stauskasa i Baldwina i chyba nie przyjęli nikogo w zamian.

 

House chciał tylko rocznej umowy, a Rockets chcieli z nim podpisać 3 lata. Myślisz, że coś się teraz w tej kwestii zmieniło? House, dopóki grał, był świetny.

Miejmy nadzieję, że nie musiał podróżować w ciągu tych 3 dni między tymi miastami, bo z takiego Portland do Cleveland kawałeczek jest:)

poszli mu na reke w Houston i oddali do Pacers, a Pacers powiedzieli, siedz chlopie w Cleveland bo cie waivujemy. ale szacunek za mecz z LAL w tym roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Wojnarowski] Memphis has traded Garrett Temple and JaMychal Green to the Clippers for Avery Bradley, league sources tell ESPN.

 

LOL Docowi Bradleya zabrali 

Nareszcie, Bradley w tym sezonie jest beznadziejny, jeden z najgorszych starterów w lidze.

 

Jednoroczne umowy za jednoroczną umowę, ale Temple powinien być chyba bardziej przydatny, fajny roles.

 

[Wojnarowski] Toronto is nearing an agreement to land Marc Gasol, league sources tell ESPN.
 
uaa ciekawe za co

 

A przecież miał iść do Charlotte:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.