Skocz do zawartości

Trade deadline 2019


Eld

  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie trafi Anthony Davis?

    • Los Angeles Lakers
      42
    • Denver Nuggets
      2
    • Golden State Warriors
      2
    • Portland Trail Blazers
      3
    • Oklahoma City Thunder
      3
    • Los Angeles Clippers
      3
    • Toronto Raptors
      6
    • Philladelphia 76ers
      0
    • Chicago Bulls ( lol )
      5
    • Milwuakee Bucks
      1
    • Boston Celtics
      17
    • Inna drużyna
      6
  2. 2. Team Dallas, czy team Kincks po transferze Porziego? Kto lepiej na tym wyjdzie?

    • Dallas
      32
    • Knicks
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Mówi fan drużyny która miała 11 sezonów kandydata do miana GOAT a już na pewno top5 wszechczasów i raptem wyciągnęli z tego jeden tytuł.

 

Nie do końca tak jest, że to 'tylko' jeden tytuł. 

O supporcie LeBrona można by napisać książkę.

 

A o tym, co było tego przyczyną(np niektórzy twierdzą że LBJ to cancer) pewnie drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak jest, że to 'tylko' jeden tytuł.

O supporcie LeBrona można by napisać książkę.

 

A o tym, co było tego przyczyną(np niektórzy twierdzą że LBJ to cancer) pewnie drugą.

kurde proszę.

Ja kiedy słyszę frazę "support lebrona"

https://youtu.be/WWaLxFIVX1s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest pytanie na ile sobie ten support załatwiał. W latach 2014-18 to on dobierał zawodników. I miał "pecha" do GSW i ich rewolucji.

 

Pytanie, czy od przegranych finałów w 2007 również miał największy wpływ na dobór graczy. Tu czytałem sprzeczne opinie. Jedną, że Jamisony i Shaqi to była robota GM, a on nie miał nic do gadania. Druga, że przynajmniej wiedział o tych tradach.

 

Zresztą te drużyny w rs żarły, głównie na talencie Jamesa. W PO wychodził brak talentu i równowagi w zespole albo wiek jak u Shaqa, A tu znowu wracamy do pytania jaka drużyna jest najlepsza dla Jamesa. I tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje ,że te wszystkie "wycieki" mają jedno źródło i to nie tylko przy negocjacji trade Davisa do Lakers, ale tak samo przy PG13 FA rumors, Kawhi to Lakers trade. Wyraźnie jednej osobie się dupa nie domyka i puszcza bąki.Ledwo się oferta pojawia na stole "dobrze poinformowane źródła" relacjonują detale 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jest ta opcja, którą Windhorst podał o Pels i Lakers.

Pelicans według niego w ogóle nie brali LAL pod uwagę jak chodzi o sprzedaż Davisa i negocjowali w złej wierze, chcąc puszczać wszystko w eter, by ośmieszyć Johnsona. W zemście za tampering.

 

Johnsona przecież ośmieszać nie trzeba, a Pels mocno sobie grabią u agentów i innych GMów, interesujące.

Nie uważasz że to działa akurat w drugą stronę? Że reszta GMów ligi może być wk.wiona na ciągłe manipulacje ze strony LAL i różnych graczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko liga grubo zarabia na Lakers i może Jeanie zwołać zaraz zebranie i nie będzie dla przykładowych Pels wesoło ;)

 

No tak, wszak Lakersi nic nie zarabiają na lidze.

 

Megalomania kibiców Lakers nigdy nie przestanie mnie zadziwiać

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat cytuję jakiegoś typka, który z takim pomysłem wyskoczył na tt ;)

Niemniej choć lubię kiedy kolejne okazje udowadniają jakim głupim śmieszkiem jest Johnson to takie zachowanie z strony Pels się raczej w lidze nie zdarza (jeśli to prawda) i nie zdziwiłaby mnie ostra reakcja LAL wyżej, a owszem - mają zdecydowanie najwięcej do gadania w NBA jako organizacja.

NYK mają więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.