Skocz do zawartości

Trade deadline 2019


Eld

  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie trafi Anthony Davis?

    • Los Angeles Lakers
      42
    • Denver Nuggets
      2
    • Golden State Warriors
      2
    • Portland Trail Blazers
      3
    • Oklahoma City Thunder
      3
    • Los Angeles Clippers
      3
    • Toronto Raptors
      6
    • Philladelphia 76ers
      0
    • Chicago Bulls ( lol )
      5
    • Milwuakee Bucks
      1
    • Boston Celtics
      17
    • Inna drużyna
      6
  2. 2. Team Dallas, czy team Kincks po transferze Porziego? Kto lepiej na tym wyjdzie?

    • Dallas
      32
    • Knicks
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Celtics nie szorowali dna ligi? :D

 

jeden z najbardziej ordynarnych tanków jaki ta liga kiedykolwiek widziała

 

nie wiem o co chodzi ze zdrowiem Jazz

 

i z przepłacaniem przez Wizarda, co to ma do rzeczy w kontekście budowania teamu poprzez draft?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics nie szorowali dna ligi? :grin:

 

jeden z najbardziej ordynarnych tanków jaki ta liga kiedykolwiek widziała

 

nie wiem o co chodzi ze zdrowiem Jazz

 

i z przepłacaniem przez Wizarda, co to ma do rzeczy w kontekście budowania teamu poprzez draft?

To nie chodzi ze drużyny nie powinny budować przez draft  ale o to że nie powinny bezczelnie przegrywać i kolekcjonować wysokie picki. A potem płacić trzem zawodnikom cały salary cup. 

A jakie niby Celci mieli SWOJE wybory w drafcie w ostatnich latach w pierwszej 10. 2015 - nr6 (Smart), 2016 nr 3 (Brown (z Brooklyn) nr 16 z Dallas. Swoj 23. 2017 nr 3 Tatum z Sac przez Phily + kilka innych niższych z handlu. 

 

Gdzie tutaj bezczelny k.. tank widzisz? 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezczelny tank uprawiali Sixers. Celtics dosyć szybko wygrzebali się z bagna.

Ba, oni tylko raz nie weszli do PO od kiedy pozyskali Allena i Garnetta, czyli od 11 lat. C'MON.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli piszesz o pierwszym sezonie pod wodzą Stevensa, to mieli bilans 25-57.

Jak na ówczesny roster nie było tak źle. Jak to się ma do 10-72 Sixers czy 17-65 Lakers?

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o drugą część sezonu, co ja Ci będę tłumaczył jak ty na bilanse patrzysz

No tak, jeśli chodzi o bezczelny tank, to bilans jest najważniejszy. Trudno patrzeć na co innego. Nigdy bym nie powiedział, że Celtics to najgorsza patola ever pod tym względem. Żadna organizacja nie przebije Sixers, no po prostu żadna. Oni zrobili z tego sztukę. Jeszcze pamiętam niejakich Bobcats, też poeci wśród tankowców. Przy nich tacy Celtics to tylko wypadek przy pracy.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jeśli chodzi o bezczelny tank, to bilans jest najważniejszy. Trudno patrzeć na co innego. Nigdy bym nie powiedział, że Celtics to najgorsza patola ever pod tym względem. Żadna organizacja nie przebije Sixers, no po prostu żadna. Oni zrobili z tego sztukę. Jeszcze pamiętam niejakich Bobcats, też poeci wśród tankowców. Przy nich tacy Celtics to tylko wypadek przy pracy.

jak nie rozumiesz o czym piszę to nie moja wina

 

idź poczytaj co Cs wtedy robili w końcówkach jak ten tank był tym bardziej żenujący, że właśnie nie mieli już szans na najwyższe rostawienie przed loterią

 

nigdzie też nie napisałem, że był to najbrzydszy tank ever tylko jeden z nich i generalnie odnosiłem się do tezy, że Zieloni nigdy nie tankowali

 

tankowali, a większość ich kibiców ma ciary gdy to wspomina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie rozumiesz o czym piszę to nie moja wina

idź poczytaj co Cs wtedy robili w końcówkach jak ten tank był tym bardziej żenujący, że właśnie nie mieli już szans na najwyższe rostawienie przed loterią

nigdzie też nie napisałem, że był to najbrzydszy tank ever tylko jeden z nich i generalnie odnosiłem się do tezy, że Zieloni nigdy nie tankowali

tankowali, a większość ich kibiców ma ciary gdy to wspomina

Ależ ja Cię doskonale rozumiem tylko nie do końca się zgadzam.

Zostawmy to, nie ma sensu kontynuować, bo wyjdzie spam. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Adrian Wojnarowski‏Konto zweryfikowane @wojespn 30 min.30 minut temu

 

 

Więcej

 

Portland has agreed to a deal to acquire Cleveland forward Rodney Hood for guards Nik Stauskas, Wade Baldwin and two future second-round picks, league sources tell ESPN.

 

Picki z 2021 i 2023

hmm niby ciekawy ruch ale co on daje Blazers?

To jest jakieś wzmocnienie, ale Hood różnicę zrobiłby w contenderze, Blazers to absolutnie do niczego nie przybliża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny trade Blazers, mimo że Hooda nigdy nie ceniłem, ale przynajmniej teraz mają wysokiego zmiennika na 2-3. Szczególnie na dwójce się przyda, podnosząc wzrost przy wejściu za McColluma. 

 

Cavs chcieli za Hooda i Burksa picki z końca pierwszej rundy, ale widocznie nie było chętnych na takie ruchy. Zobaczymy, co zrobią jeszcze z Burksem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą się gryźli z Turnerem? Obaj zyskują z piłką w rękach, a Evan jakby odżył na drugim unicie.

Ja bym go do S5 wstawił zamiast Harklessa, ktory wzmocniłby rezerwy. Stotts próbował tak grać na początku sezonu z Laymanem na SF w S5 i dobrze to wyglądało. Ale pewnie wejdzie w buty Stauskasa w rezerwach co i tak powinno wyjść na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.