Skocz do zawartości

Trade deadline 2019


Eld

  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie trafi Anthony Davis?

    • Los Angeles Lakers
      42
    • Denver Nuggets
      2
    • Golden State Warriors
      2
    • Portland Trail Blazers
      3
    • Oklahoma City Thunder
      3
    • Los Angeles Clippers
      3
    • Toronto Raptors
      6
    • Philladelphia 76ers
      0
    • Chicago Bulls ( lol )
      5
    • Milwuakee Bucks
      1
    • Boston Celtics
      17
    • Inna drużyna
      6
  2. 2. Team Dallas, czy team Kincks po transferze Porziego? Kto lepiej na tym wyjdzie?

    • Dallas
      32
    • Knicks
      8


Rekomendowane odpowiedzi

k**** jaka pierdolona cenzura

 

Mod albo gej albo pantofel level expert!

 

A daj mi ostrzeżenie, bana albo co tam sobie chcesz.

 

 

Skasować post (zdążyłem przeczytać) w którym autor informuje jak ponownie zagłosować!? Ja np bym tego bez jego porady nie wiedział!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post był zgłoszony ze względu na gifa. Byłem na forum i z miejsca machnąłem usunięcie. 

 

Nie będę się tłumaczył. Ogólnie leję na to, jak się poczułeś. 

 

A co w tym gifie było nie halo? Fruwają o wiele gorsze i do dziś wiszą w innych tematach.

 

I nie tłumaczysz się mnie, a tłumaczysz się też innym, np Józkowi poniżej.

 

k**** jaka pierdolona cenzura

 

Mod albo gej albo pantofel level expert!

 

A daj mi ostrzeżenie, bana albo co tam sobie chcesz.

 

 

Skasować post (zdążyłem przeczytać) w którym autor informuje jak ponownie zagłosować!? Ja np bym tego bez jego porady nie wiedział!

 

Jak wywaliłeś, a jesteś moderatorem i nie widziałeś nic istotnego w tamtym poście to dopełnij obowiązków i napisz kilkudziesięciu innym osobom w jaki sposób zagłosować jeśli nie mogą.

 

Ja też leję na to jak Ty się czujesz, ale podejrzewam że nie za fajnie skoro widok UBRANEJ kobiety to szok i należy to wywalić. Nie wchodziłem w konflikt z moderatorami do tej pory, ale generalnie teraz to jest grube przegięcie. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu jak się mawia. Sam stawałem w Twojej obronie przy 'Ignazz one word case', a Ty nawet nie raczysz przeczytać co jest w moim poście tylko jeb - usuwam.

 

Ciekawe czy jako autor tego tematu mogę go usunąć. Aż sprawdzę. Skoro jest nie istotny i zmiany w nim dokonywane również są nieistotne, to po co mam forum zaśmiecać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski czwartek dla Wojnarowskiego.

 

Najpierw wraz z Lowem pisał, że Demps nie odbiera telefonów od Lakers, po czym chwilę później okazało się, że Magic rozmawiał z nim już we wtorek.

 

Potem pisze o potencjalnych nabywcach Porzingisa, gdy zaraz potem okazuje się, że deal z Dallas jest już dogadany.

 

Swoją drogą, tę ostatnią informację opublikował Stein, który zdaje się wyleciał z ESPN przez Woja właśnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski czwartek dla Wojnarowskiego.

 

Najpierw wraz z Lowem pisał, że Demps nie odbiera telefonów od Lakers, po czym chwilę później okazało się, że Magic rozmawiał z nim już we wtorek.

 

Potem pisze o potencjalnych nabywcach Porzingisa, gdy zaraz potem okazuje się, że deal z Dallas jest już dogadany.

 

Swoją drogą, tę ostatnią informację opublikował Stein, który zdaje się wyleciał z ESPN przez Woja właśnie. :)

Bo Woja warto słuchac tylko w noc draftu i samo deadline przy ogłaszaniu gotowców, czytalem kiedys na reddicie plotę, że on zns kogoś w biurze ligi ktory daje mu info o papierach tam wplywajacych. Mialoby to gdzieśtam sens, choć rownie dobrze może to być plota.

 

Moze jego ziomek mial 2gą zmianę.

 

I to nie jest tylko na podstawie dzis, tak ogólnie. Woj to jeden z wielu "plotodawców" w kregu nba i raz trafi raz nie.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mamy dokładne wyjaśnienie picków, jakie oddaje Dallas (chyba nie było):

 

 

Pick details via league memo: NYK receives next avail DAL 1st-rounder unprotected. Depending on when that happens, NYK then receives either DAL 2023, 2024, or 2025 1st-round pick-- top-10 protected in all three years. If they haven't received 1st by 2025, they get Mavs 2025 2nd.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch Kniksów oceniam na perspektywiczny. Kolejny gracz chętny na Davisa w lato.

 

Jak NY wylosuje dobry pick mają szanse na Davisa z możliwością przedłużenia. Plus oczywiście 2 maxy. 

 

Cieszy to. Pels nie powinni  oddawać davisa do LA. Nie wolno im tego zrobić dla zasady. żaden gracz ani manager nie powinni manipulować rynkiem i wybierać kierunków tradu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma piernik do wiatraka?

Od kiedy odważne czy też raczej głupie ruchy Knicks mają coś zmienić w handlu innych ekip?

Ale jesteś zaćmiony. 

 

To sobie wymyśl że to ruch Dallas może trochę ruszyć rynek i sprzedających i kupujących. 

 

Knicks robią miejsce na duże umowy co może pociągnąć za sobą ruchy innych drużyn też szykujących to miejsce. Poza tym tydzień do zamknięcia okna i poszła głośna wymiana to może jeszcze ktoś pociągnie za spust. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteś zaćmiony. 

 

To sobie wymyśl że to ruch Dallas może trochę ruszyć rynek i sprzedających i kupujących. 

 

Knicks robią miejsce na duże umowy co może pociągnąć za sobą ruchy innych drużyn też szykujących to miejsce. Poza tym tydzień do zamknięcia okna i poszła głośna wymiana to może jeszcze ktoś pociągnie za spust. 

jest 14.30 u mnie jasno

 

wiesz Złota chwało teraz jakikolwiek ruch soe nie dokona będziesz mógł świecić triumf, że przewidziałeś i na pewno to było podyktowane tradem Mavs-Knicks

Wróżysz  fusów, kostek kurczaka czy może z układu planet?

 

Rozumiem że wnioskujesz tak na zasadzie efektu motyla, ale wg mnie to bardziej hitchcock

 

 

Pozdrawiam, nie ciśnieniuj sie, udanego piatku

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mamy dokładne wyjaśnienie picków, jakie oddaje Dallas (chyba nie było):

 

 

Jendras dodaj, że pierwszy 1rnd pick Knicks dostaną 2 lata po swapie DAL-ATL.

 

Czyli jeżeli Dallas dostanie pick w outside top5 w 2019 roku to Knicks dostają unprotected 2021 Dallas 1 rnd.

 

Jeżeli Dallas dostanie top5 to wszystko przesuwa się o rok.

 

Ergo, picku tegorocznego Dallas Knicksi nie zobaczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wczorajszej wymiany KP myślałem, że Irving zostanie w Bostonie, teraz trudno nie zauważyć, ile dobrych ma opcji w różnych miejscach. Nie ukrywam, piękny byłby widok, gdyby Ainge na koniec został z Tatumem, Brownem, 33-letnim Horfordem i posypanym Haywardem.

 

Teraz Knicks robią za głównych rywali do pozyskania AD dla Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wczorajszej wymiany KP myślałem, że Irving zostanie w Bostonie, teraz trudno nie zauważyć, ile dobrych ma opcji w różnych miejscach. Nie ukrywam, piękny byłby widok, gdyby Ainge na koniec został z Tatumem, Brownem, 33-letnim Horfordem i posypanym Haywardem.

Dla mnie z kolei pięknym widokiem było to, jak ten Tatum, Brown i 33-letni Horford grali w poprzednich w PO, szczególnie w drugiej rundzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.