Skocz do zawartości

Trade deadline 2019


Eld

  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie trafi Anthony Davis?

    • Los Angeles Lakers
      42
    • Denver Nuggets
      2
    • Golden State Warriors
      2
    • Portland Trail Blazers
      3
    • Oklahoma City Thunder
      3
    • Los Angeles Clippers
      3
    • Toronto Raptors
      6
    • Philladelphia 76ers
      0
    • Chicago Bulls ( lol )
      5
    • Milwuakee Bucks
      1
    • Boston Celtics
      17
    • Inna drużyna
      6
  2. 2. Team Dallas, czy team Kincks po transferze Porziego? Kto lepiej na tym wyjdzie?

    • Dallas
      32
    • Knicks
      8


Rekomendowane odpowiedzi

No no, zadziało się. Mavs zaryzykowali, jeśli Krzysiu tam zostanie na dłużej, mamy zalążek contendera. Jeśli nie to będą z tymi kontraktami trochę w dupie. Knicks wcisnęli twardy reset i pewnie teraz będzie tank + polowanie na FA. Dla mnie póki co trade na równi, bez konkretnego zwycięscy, aczkolwiek bezpieczniejszy na pewno dla NYK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, zadziało się. Mavs zaryzykowali, jeśli Krzysiu tam zostanie na dłużej, mamy zalążek contendera. Jeśli nie to będą z tymi kontraktami trochę w dupie. Knicks wcisnęli twardy reset i pewnie teraz będzie tank + polowanie na FA. Dla mnie póki co trade na równi, bez konkretnego zwycięscy, aczkolwiek bezpieczniejszy na pewno dla NYK.

 

 

Zalążek contendera. Dobre. Jak narazie maja rookie Doncica i niewiadomą w postaci Porzingisa, oraz THJ i Barnesa, i żadnego legitnego centra. Oni w takim samym składzie będą mieli ciężką batalie o Play offs za rok...diet fajny niby jest ale dużo ruchów jeszcze musza wykonać aby stać się contenderem...

nie podniecajcie się tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja myślę że ta wymiana to jest na plus dla obu stron? Obie drużyny oddały problem lub potencjalny problem bardzo szybko, obie uwolniły młodych graczy. Trzeba się cieszyć dla rozwoju młodych :) 

 

Może to będzie kamyk który uruchomi więcej odważnych ruchów (Davis, Gasol i inni ciekawi dostępni z początkowego wpisu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie kamyk który uruchomi więcej odważnych ruchów (Davis, Gasol i inni ciekawi dostępni z początkowego wpisu)?

a co ma piernik do wiatraka?

Od kiedy odważne czy też raczej głupie ruchy Knicks mają coś zmienić w handlu innych ekip?

Tych odważnych ruchów nyk na przestrzeni ostatnich 18 lat zrobili chyba najwięcej w całej lidze. I czy choć raz skutkowało równie głupimi posunięciami innych zespołów?

 

Ten zespół ma jeden wielki problem i nie był nim Anthony, Marbury, Francis, Curry czy Porzingis

 

Przykro patrzeć jak jedna z ikon tej ligi jest tak paskudnie rządzona...

 

 

Btfw!

Co za cioł napisał (LOL) obok Bulls w ankiecie? :/

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudna sytuacja z KP.

 

NY i tu i tu ryzykował.

 

Dać młodemu maxa i kupić człowieka kontuzje ( potencjalnie) lub oddać gracza który po odejściu może utworzyć super team poza NY to marne alternatywy.

 

Jeżeli Dallas kupi sobie przez QO rok na przegląd zdrowia to już ten fakt sprawia ze NY przegrał deala.

 

Ten pick który podobno przy top 5 ma iść do NY a nie wrócić do DAL to martwy zapis i oddanie paru procent szans w loterii.

 

Trzeba zrobić założenie ze w loterii nie ma wałków po prostu bo jeżeli taki jest deal a w loterii ten pick będzie top#3 to wnioski do uczciwości będą trudne do wyprowadzenia.

 

Dwa wysokie wybory w 2019 by otarły łzy po kp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu przeszkadzał mój informacyjny post?

 

Zakładam jeden z najbardziej hot tematów w ciągu ostatniego roku, dbam o to by żył i by było ciekawie, w sympatyczny, nie wulgarny sposób informuję że coś zmieniłem w ankiecie a po 3 minutach postu nie ma.

 

Cisną się niecenzuralne słowa, ale sobie daruję.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu przeszkadzał mój informacyjny post?

 

Zakładam jeden z najbardziej hot tematów w ciągu ostatniego roku, dbam o to by żył i by było ciekawie, w sympatyczny, nie wulgarny sposób informuję że coś zmieniłem w ankiecie a po 3 minutach postu nie ma.

 

Cisną się niecenzuralne słowa, ale sobie daruję.

 

Zapytam jeszcze raz. Któryś Szanowny ( jeszcze ) Moderator przyzna się co mu przeszkadzało w moim poście? Dostałem lekkiego wkurwu bo albo komuś przeszkadza widok pięknej Kobiety, albo oglądał za dużo meczy w nocy i jest nie wyspany.

 

Jak to pierwsze to zapraszam do działu "Inne" - proszę być konsekwentnym i wyebać temat "Fajne dziewczyny w NBA". 

 

Jeśli to drugie to w pierwszej kolejności idź się Moderatorze wyśpij, a jak się wyśpisz - przyjdziesz i napiszesz mi powód swojego działania.

 

Bo zakrawa to o lekką kpinę co się właśnie odjebało.

 

Śmiało nadgorliwy Moderatorze - napisz tu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę. 

 

Post był zgłoszony jako nieodpowiedni. 

 

A teraz spuść z siebie powietrze. 

 

Aha. W 3 minuty od jego opublikowania ktoś zdążył go zgłosić a Ty zdążyłeś go usunąć. 

 

Lucky Luck by się refleksu nie powstydził.

 

Rozumiem, że automatycznie usunąłeś bez jego czytania? Czyli jak ja zgłoszę czyjś post jako nieodpowiedni też będzie z automatu wywalany? Jeśli tak to January ma przeyebane.

 

Pytanie dwa - nie masz możliwości edycji jako moderator? Wow. Wersja premium by się przydała w takim razie. Wydaje mi się, a w zasadzie jestem pewien, że post mógł być na tyle istotny dla innych użytkowników, że zamiast go usuwać można było usunąć "treści nieodpowiednie".

 

I to chyba nie ja powinienem spuścić z siebie powietrze i zdecydowanie sobie takich tekstów nie życzę. Chyba, że jest to groźba, np. bana. Jeśli tak to chcę przekazać, że strasznie się wystraszyłem.

 

Nie ja mam narzędzia do moderacji to raz, nie ja działam pochopnie to dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.