Skocz do zawartości

Trade deadline 2019


Eld

  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie trafi Anthony Davis?

    • Los Angeles Lakers
      42
    • Denver Nuggets
      2
    • Golden State Warriors
      2
    • Portland Trail Blazers
      3
    • Oklahoma City Thunder
      3
    • Los Angeles Clippers
      3
    • Toronto Raptors
      6
    • Philladelphia 76ers
      0
    • Chicago Bulls ( lol )
      5
    • Milwuakee Bucks
      1
    • Boston Celtics
      17
    • Inna drużyna
      6
  2. 2. Team Dallas, czy team Kincks po transferze Porziego? Kto lepiej na tym wyjdzie?

    • Dallas
      32
    • Knicks
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Siakam jest dobry, ale ma już prawie 25 lat. A Valanciunas ma jeszcze kontrakt na następny rok, podczas gdy KCP spada po sezonie, co dla przebudowującej się drużyny miałoby raczej wyższą wartość. 

 

Raptors mogliby spróbować zastąpić Jonasa Greenem i VanVleetem, wtedy to trochę lepiej by wyglądało.

 

Co do kontraktu Valanciunasa zgoda, ale po pierwsze - o wiele lepszy grajek od KCP, po drugie - co NOLI z tej kasy po KCP, jak nikt poważny tam nie przyjdzie. A tak, zawsze zostaje im bardzo solidny JV plus Siakam. Btw jak Davis rozważy Raptors, to można Greena oddać zamiast choćby Anunoby. Nadal Toronto byłoby jak monster team. Aha, VanVleeta w pakiecie umieściłem już wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny Green to najbliższy kumpel Leo.

Nie idź ta droga.

Na miejscu Raptors bym go nie puszczał, bo jest underrated as fuck. I być może dałoby się wyciągnąć Davisa bez pana Greena. To tylko sugestia. Tak czy siak, większość pcha AD do Lakers, a ja widzę inne opcje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tak pchaja Davisa w objecia LAL, ale to juz przyklad z KI pokazal, zeby nie wysylac dobrych zawodnikow do swojej konferencji. nie wiem tez jaki return by musiala dostac 3-cia druzyna, zeby wziac udzial w takiej wymianie - byc taka wycieraczka dla duzego dealu, nie fajnie. jak dla mnie wszedzie, byle nie LAL i fasolowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tak pchaja Davisa w objecia LAL, ale to juz przyklad z KI pokazal, zeby nie wysylac dobrych zawodnikow do swojej konferencji. nie wiem tez jaki return by musiala dostac 3-cia druzyna, zeby wziac udzial w takiej wymianie - byc taka wycieraczka dla duzego dealu, nie fajnie. jak dla mnie wszedzie, byle nie LAL i fasolowo.

 

tylko ta zasada moim zdaniem bardziej ma sens kiedy dana druzyna o cos walczy i wtedy rzeczywiscie lepiej nie wzmacniac/pomagac swojemu bezposredniemu przeciwnikowi 

 

a NOP biorac mlodych zawodnikow od razu sobie walke o cokolwiek odkladaja na pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS z mojej strony, Cavs nie sprzedaja kazdego kto ma dwie nogi tylko :

 

Burks/Hood, ktorykolwiek ma wieksze parcie, niby jeden mial zostac - teoretycznie wings sa w cenie a oba spadajace kontrakty, wiec jak nie pojdzie (pobyt w nowym miejscu) to mozna bez zalu puscic (wiadomo, w zaleznosci jaka byla cena).

Love to bedzie za 3 lata case Mike'a Gasola, a na tego drugiego nadal sa chetni - numer ala Blake Griffin, nie wydaje mi sie. Moze za rok, jak zagra i nie bedzie sie kleic.

JR za jakis top 55 protected ?

Clarkson fajny gracz z lawki i nie placze, tylko bez sensu dla Cavs, dostac pick, zeby szukac podobnego gracza wtf ?

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jakaś plaga z tymi trade request się zrobiła. Niektórym się w dupie poprzewracało.

 

Irving. Butler. Davis. Leonard.

 

PG13 też Indianie powiedział że albo trade albo odchodzi za darmo.

 

Jakaś plaga. Od Howarda w Magic i CP3 jeszcze w NOP nie pamiętam takich dram, a oni chyba nie zażądali wprost trejdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale mogą to zrobić dopiero latem a trade request poleciał teraz.

I co z tego, to nie jest Cavs w pre-season na musiku "mamy Lebrona - win now". z tym calym AD (support troche lepszy niz ten co ma Lebron) paletaj'o sie gdzies w ogonie zachodu, bez szans na PO. a tak moga na spokojnie szukac domu dwom "gwiazdom".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I c*** ich obchodzi ten trade request :smile: Muszą go opylić przed wygaśnięciem kontraktu, po jak najlepszej paczce. IMHO wszyscy bidują przeciwko Celtics. Jeśli oczekiwania Pelicans zostaną spełnione - puszczą AD. Jeśli nie - poczekają na Celtics. IMO w chwili pojawienia się trade requesta na twitterze Danny już miał Dempsa na telefonie i obiecywał mu góry picków, jeśli tylko nie odda AD od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pal licho z jakimś tam Davisem..

 

Marquese Chriss poprosił o trade! ;)

 

 

Marquese Chriss‘ camp has spoken with the Rockets about the big man’s desire to see more playing time. If the team can’t find more minutes for Chriss, the preference would be a trade, Chriss’ agent Aaron Goodwin tells Chris Haynes of Yahoo Sports.

“Marquese didn’t ask to be traded to Houston,” Goodwin tells Haynes. “The Rockets are a great organization and the kid has done everything they’ve asked of him to get on the floor. If it’s not going to happen there, we just want him to be treated fairly.”

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.