Skocz do zawartości

Trade deadline 2019


Eld

  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie trafi Anthony Davis?

    • Los Angeles Lakers
      42
    • Denver Nuggets
      2
    • Golden State Warriors
      2
    • Portland Trail Blazers
      3
    • Oklahoma City Thunder
      3
    • Los Angeles Clippers
      3
    • Toronto Raptors
      6
    • Philladelphia 76ers
      0
    • Chicago Bulls ( lol )
      5
    • Milwuakee Bucks
      1
    • Boston Celtics
      17
    • Inna drużyna
      6
  2. 2. Team Dallas, czy team Kincks po transferze Porziego? Kto lepiej na tym wyjdzie?

    • Dallas
      32
    • Knicks
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby były uznawane w lidze za taką wartość, jaką mają wśród haterów, to nie byłoby nawet żadnych plotek na temat wymiany i tego, co Pelikany mogą chcieć od Lakers w zamian za Davisa.

Oczywiście, ze tak ale kogo interesują hejterzy?

Inna sprawa ze plotki wychodzą z „obozu” lakers a nie od hejterow, right?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko z obozu Lakers.
tak, dlatego ten obóz wrzuciłem w cudzysłów.

 

Chodzi o to, ze pierwsze było środowisko AD które wybrało lakers, a to zaś automatycznie wymagalo zbudowania paczki lal w zamian, która zawiera w sobie wszystko co młode i najlepsze z lakers.

 

I nadal, to za mało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Espn to z grubsza obóz Lakers ;)

 

W mediach to akurat najwięcej jest chyba fanów Bostonu. 

 

tak, dlatego ten obóz wrzuciłem w cudzysłów.

 

Chodzi o to, ze pierwsze było środowisko AD które wybrało lakers, a to zaś automatycznie wymagalo zbudowania paczki lal w zamian, która zawiera w sobie wszystko co młode i najlepsze z lakers.

 

I nadal, to za mało ;)

 

No jeżeli pojawiły się plotki o tym, czego chcą Pelikany, a do wymiany póki co nie doszło, to świadczy to prędzej o tym, że Lakers tego wszystkiego nie zaoferowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mediach to akurat najwięcej jest chyba fanów Bostonu.

 

 

No jeżeli pojawiły się plotki o tym, czego chcą Pelikany, a do wymiany póki co nie doszło, to świadczy to prędzej o tym, że Lakers tego wszystkiego nie zaoferowali.

Jaja se robie tylko z tym espn, ale fakt, że można czasem odnieść wrażenie, że zależy im na mocnych LAL, ale to tak ja subiektywnie odczuwam czasem.

 

Plotki maja też to do siebie, że mogą być fake, wyssane z palca, więc raczej bym podchodził na luźno do tego.

 

Choć jestem sobie w stanie wyobrazić, że LAL czują mocna pozycje w negocjacjach i rozmawiają ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No jeżeli pojawiły się plotki o tym, czego chcą Pelikany, a do wymiany póki co nie doszło, to świadczy to prędzej o tym, że Lakers tego wszystkiego nie zaoferowali.

przepraszsm bardzo ale to lakers chcą davisa czy nop chce sprzedać davisa konkretnie do lal?

Wiec plotki pojawiły się nie jak piszesz „co chcą pelicans” (bo to łatwo można byłoby im dać ze strony lal) ale „co lakers dają”

 

Dlatego tez trejd nadal nie został przyklepany....

 

Jakby było tak jak piszesz to myślisz ze magic by się zastanawiał z lebronem czy dać balla czy ingrama? :)

 

 

Aż taka wartość maja u magica? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja se robie tylko z tym espn, ale fakt, że można czasem odnieść wrażenie, że zależy im na mocnych LAL, ale to tak ja subiektywnie odczuwam czasem.

 

Plotki maja też to do siebie, że mogą być fake, wyssane z palca, więc raczej bym podchodził na luźno do tego.

 

Choć jestem sobie w stanie wyobrazić, że LAL czują mocna pozycje w negocjacjach i rozmawiają ostro.

 

ESPN zależy na klikach, a zwykle najwięcej klików jest w tematach Lakers, zwłaszcza teraz z LeBronem. Działa to jednak w obie strony, bo każdą dramę też chętnie podkręcają. :)

 

przepraszsm bardzo ale to lakers chcą davisa czy nop chce sprzedać davisa konkretnie do lal?

Wiec plotki pojawiły się nie jak piszesz „co chcą pelicans” (bo to łatwo można byłoby im dać ze strony lal) ale „co lakers dają”

 

Dlatego tez trejd nadal nie został przyklepany....

 

Jakby było tak jak piszesz to myślisz ze magic by się zastanawiał z lebronem czy dać balla czy ingrama? :smile:

 

 

Aż taka wartość maja u magica? :smile:

 

Plotki mówią o tym, czego chcą Pelikany, a nie co chcą oddać Lakers. 

 

Co nie znaczy, że są już na taki deal zdecydowani, bo oddanie 26-letniego top 5 zawodnika w NBA to nie jest takie hop siup. 

 

No i na tym polegają negocjacje, że próbujesz dla siebie ugrać jak najwięcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESPN zależy na klikach, a zwykle najwięcej klików jest w tematach Lakers, zwłaszcza teraz z LeBronem. Działa to jednak w obie strony, bo każdą dramę też chętnie podkręcają. :)

 

 

Plotki mówią o tym, czego chcą Pelikany, a nie co chcą oddać Lakers.

 

Co nie znaczy, że są już na taki deal zdecydowani, bo oddanie 26-letniego top 5 zawodnika w NBA to nie jest takie hop siup.

 

No i na tym polegają negocjacje, że próbujesz dla siebie ugrać jak najwięcej.

tak jest, dlatego każdy dzień od momentu poinformowania wszystkich o chęci odejścia przez davisa i braku podpisania z lakers potwierdza to o czym pisze

 

Inna sprawa, ze przepraszam za wyrażenie, ale z gowna bata nie ukręcisz, wiec negocjacje negocjacjami ale brak trejdu będzie oznaczać jedno. Brak odpowiednich assetow lakers, czyli fact check o którym pisałem na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest, dlatego każdy dzień od momentu poinformowania wszystkich o chęci odejścia przez davisa i braku podpisania z lakers potwierdza to o czym pisze

 

Inna sprawa, ze przepraszam za wyrażenie, ale z gowna bata nie ukręcisz, wiec negocjacje negocjacjami ale brak trejdu będzie oznaczać jedno. Brak odpowiednich assetow lakers, czyli fact check o którym pisałem na początku.

 

lol

 

Info o tym, czego oczekują Pelikany od Lakers + brak wymiany po kilku dniach = Lakers nie mają assetów.

 

Jebać logikę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol

 

Info o tym, czego oczekują Pelikany od Lakers + brak wymiany po kilku dniach = Lakers nie mają assetów.

 

Jebać logikę. :D

ech a trzymałeś poziom.

 

Przeczytaj raz jeszcze proszę. Plus użyłem tam czasu przyszłego, którego raczyłeś nie zauważyć.

 

Nie rozumiem tez dlaczego cały czas piszesz o chceniu NOP. Czyzby magic nie był w stanie pogodzić się z rozstaniem balla i ingrama na raz? Bo to są dwa główne assety po stronie lal.

 

Plotka tez jest ze Demps nie odbiera telefonów. Myślisz dlatego ze za dużo chce od lal? :) przeciez to wszystko się nie trzyma kupy po twojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech a trzymałeś poziom.

 

Przeczytaj raz jeszcze proszę. Plus użyłem tam czasu przyszłego, którego raczyłeś nie zauważyć.

 

Nie rozumiem tez dlaczego cały czas piszesz o chceniu NOP. Czyzby magic nie był w stanie pogodzić się z rozstaniem balla i ingrama na raz? Bo to są dwa główne assety po stronie lal.

 

Plotka tez jest ze Demps nie odbiera telefonów. Myślisz dlatego ze za dużo chce od lal? :smile: przeciez to wszystko się nie trzyma kupy po twojej stronie.

 

Problem polega na tym, że wypowiadasz się na temat plotek, których najwyraźniej nie znasz. 

 

To że Ingram jest głównym assetem Lakers, to Twoje zdanie, niekoniecznie podzielane przez Pelicans. 

 

A Demps to niekoniecznie człowiek, który będzie miał tutaj wiele do gadania. Dwie główne postacie w klubie to Benson i Loomis. 

 

Ps. Jedną rzecz muszę sprostować - informacje o oczekiwaniach Pelicans są z obozu Lakers. Co prawda o pakiecie Ball, Kuzma, Zubac i pick pisał też Amick, ale sprawdziłem dokładnie i tam było, że "There is a belief in Lakers circles that the Pelicans are targeting...".

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że wypowiadasz się na temat plotek, których najwyraźniej nie znasz.

 

To że Ingram jest głównym assetem Lakers, to Twoje zdanie, niekoniecznie podzielane przez Pelicans.

 

A Demps to niekoniecznie człowiek, który będzie miał tutaj wiele do gadania. Dwie główne postacie w klubie to Benson i Loomis.

Ciekawy zarzut. Plotki, których nie znam. Ale nie znam bo nie czytałem (jeśli tak to proszę o link, ale w takim razie jak mogę się na ich temat wypowiadać??? :) ) czy plotki których nie rozumiem (jeśli tak to proszę o link gdzie jest dobre wytłumaczenie)

 

Pisałem ze Ball i Ingram są największymi assetami lal. Ten sam level dla mnie.

Co wg ciebie jest największym assetem lal w tej wymianie?

 

Jakie jest spojrzenie na trejd z perspektywy bensona i loomisa? Inne od dempsa? Jakieś źródło/link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zarzut. Plotki, których nie znam. Ale nie znam bo nie czytałem (jeśli tak to proszę o link, ale w takim razie jak mogę się na ich temat wypowiadać??? :smile: ) czy plotki których nie rozumiem (jeśli tak to proszę o link gdzie jest dobre wytłumaczenie)

 

Nie wiem co w tym ciekawego. Piszesz o Ingramie, a według tych informacji, które mamy (abstrahując od ich wiarygodności), Pelikany wyżej oceniają innych graczy Lakers. 

 

Pytasz o to, czy Magic tak bardzo ceni Balla z Ingramem, podczas plotki nie mówią o takim pakiecie.

 

Rozmowa bez sensu.

 

Pisałem ze Ball i Ingram są największymi assetami lal. Ten sam level dla mnie.

Co wg ciebie jest największym assetem lal w tej wymianie?

 

Kto jest największym assetem dla Ciebie czy dla mnie jest nieistotne. Liczy się, jak to widzą Pelikany.

 

Jakie jest spojrzenie na trejd z perspektywy bensona i loomisa? Inne od dempsa? Jakieś źródło/link? 

 

Nie wiem jakie mają spojrzenie. Chodzi o to, że stosunek Dempsa do odbierania telefonu może nie mieć znaczenia, bo nie jest powiedziane, że to on prowadzi/będzie prowadził rozmowy. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony patrząc na rozwój DLO i niezłą grę Randla może te prospekty LA wcale nie są takie złe tylko klub nie potrafi im pomóc rozwinąć umiejętności.Skoro wyżej wymieniona dwójka zrobiła spory postęp poza LA to może to samo czeka Lonzo i Ingrama.

 

„Nie są takie dobre” chciałeś napisać. Nie ma co hejterow wkręcać w te dyskusje.

 

Z drugiej strony, myślisz ze NOP nie skorzystałoby na +5 do obrony i ataku już z samej zamiany lal na nop? ;) czy nop są świadomi tego ze u nich będzie nielepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj na wstępie mówił, że Pelicans są mocno wstrzemięźliwi wobec assetów Lakers.

 

Kiedy?

 

Ja tylko słyszałem, jak mówił, że nie chcą oddać Davisa do Lakers (yeah, no shit ;]). 

Z drugiej strony patrząc na rozwój DLO i niezłą grę Randla może te prospekty LA wcale nie są takie złe tylko klub nie potrafi im pomóc rozwinąć umiejętności.Skoro wyżej wymieniona dwójka zrobiła spory postęp poza LA to może to samo czeka Lonzo i Ingrama. 

 

Russell zaskoczył w czwartym sezonie.

 

Ball rozgrywa swój drugi, a Ingram - trzeci sezon. 

 

Randle np. robił systematyczne postępy. Cierpliwości trochę trzeba przede wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jedną rzecz muszę sprostować - informacje o oczekiwaniach Pelicans są z obozu Lakers. Co prawda o pakiecie Ball, Kuzma, Zubac i pick pisał też Amick, ale sprawdziłem dokładnie i tam było, że "There is a belief in Lakers circles that the Pelicans are targeting...".
No właśnie czyli nie „NOP chcą” a „lakers wydaje się ze NOP chcą”.Do tego pije od początku. Tak w ogóle to „Lakers circle” to równie dobrze może być magic i jego aktualna oferta ;)

 

Nie wiem co w tym ciekawego. Piszesz o Ingramie, a według tych informacji, które mamy (abstrahując od ich wiarygodności), Pelikany wyżej oceniają innych graczy Lakers. Pytasz o to, czy Magic tak bardzo ceni Balla z Ingramem, podczas plotki nie mówią o takim pakiecie.Rozmowa bez sensu.Kto jest największym assetem dla Ciebie czy dla mnie jest nieistotne. Liczy się, jak to widzą Pelikany.Nie wiem jakie mają spojrzenie. Chodzi o to, że stosunek Dempsa do odbierania telefonu może nie mieć znaczenia, bo nie jest powiedziane, że to on prowadzi/będzie prowadził rozmowy.
nawet jeśli nie chcą ingrama to ci wyżej oceniani (ktokolwiek to jest) ...nie są oferowani. Bo chyba jednak się zgadzamy ze nop nie oczekuje Jamesa w pakiecie ;)Ad dempsJasne, ale jednak właściciele pozwolili sobie na taka narracje mediów. Czytaj, bardzo możliwe ze maja takie samo podejście co demps.Ps. O twoja kolejność assetow pytałem bardziej z ciekawości ;) Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.