Skocz do zawartości

Trade deadline 2019


Eld

  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie trafi Anthony Davis?

    • Los Angeles Lakers
      42
    • Denver Nuggets
      2
    • Golden State Warriors
      2
    • Portland Trail Blazers
      3
    • Oklahoma City Thunder
      3
    • Los Angeles Clippers
      3
    • Toronto Raptors
      6
    • Philladelphia 76ers
      0
    • Chicago Bulls ( lol )
      5
    • Milwuakee Bucks
      1
    • Boston Celtics
      17
    • Inna drużyna
      6
  2. 2. Team Dallas, czy team Kincks po transferze Porziego? Kto lepiej na tym wyjdzie?

    • Dallas
      32
    • Knicks
      8


Rekomendowane odpowiedzi

2002 rok - LeBron i Rich Paul (obecny agent LeBrona) spotykają się przypadkowo na lotnisku w Akron, gdzie LeBron jest zachwycony koszulką Paula, który ma na sobie oryginalny strój zawodnika Warrena Moona. Nawiązują kontakt i niebawem Rich Paul sprzedaje LeBronowi oryginalną koszulkę Magica Johnsona z Lakers.

 

2003 rok - po drafcie NBA LeBron zatrudnia Richa Paula, aby pracował dla niego przy jego projektach. Niebawem Rich Paul dołącza do agencji koszykarskiej CAA, do której należy LeBron James. Do agencji CAA należą również Dwyane Wade, Chris Bosh, Carmelo Anthony i Chris Paul. W 2010 roku agencja CAA łączy siły trzech swoich zawodników w jednej drużynie Wade'a, Bosha oraz LeBrona.

 

2012 rok - Rich Paul opuszcza agencję CAA tworząc własną - Klutch Sports. Od razu z nim agencję opuszcza również LeBron James, który przechodzi do Klutch Sports.

 

wrzesień 2019 rok - Anthony Davis przechodzi do agencji Klutch Sports.

 

Klutch Sports to głównie agencja LeBrona, w której najlepsi poza nim są - John Wall, Ben Simmons, Eric Bledsoe i bracia Morrisowie. Poza tym jest tam gromadka ludzi, z którymi LeBron grał/gra w jednej drużynie i często ich werbował do agencji przez to - JR Smith, Tristan Thompson, Dion Waiters, Kentavious Caldwell-Pope, Norris Cole. Zapewne też Klutch Sports miało rozbić CAA i podebrać im dużo zawodników, bo to była/jest o wiele mocniejsza agencja z wieloma gwiazdami i Chris Paul np. też miał do nich przejść w 2013 roku, ale tego nie uczynił. CAA ma Embiida, CP3, PG13, Mitchella, Townsa, Tony'ego Parkera, Bookera, Wade'a czy Townsa. Kiedyś miała Allena Iversona.

 

LeBron i Rich Paul podpatrywali/uczyli się fachu w CAA i jak widać po latach złączenie gwiazd z Miami miało miejsce przez jedną agencję. Podpisanie przez Davisa z Klutch Sports daje jasno do zrozumienia, że Davis podpisując tam kontakt chce grać z LeBronem i należeć do jego bandy. LeBron powtarza myk z 2010 roku, że złączyć siły z innymi gwiazdami jest najłatwiej, kiedy należycie do jednej agencji. Dlatego nawet, jeśli Davis nie trafi teraz do Lakers, to na pewno stanie się to w wakacje albo 2020 roku, ale pewnie zrobią wszystko, aby stało się to teraz. Chociaż kluby doskonale znają się w tych gierkach agentów i Pelicans oraz inne drużyny zapewne wiedzą, że Davisa interesuje tylko Lakers i nic więcej, gdyby było inaczej nie podpisał umowy z agencją Klutch Sports, w której zapewne LeBron może mieć do powiedzenia więcej od właściciela - Richa Paula, którego sam LeBron wykreował.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/GeryWoelfel/status/1090289903462768642

 

 

The Bucks have entered the Anthony Davis sweepstakes and, according to sources,, have offered the Pelicans any players on their roster not named Giannis.

Nic nowego. Problem w tym, że nie mają nick ciekawego do zaoferowania, co się nie nazywa Giannis. 

2002 rok - LeBron i Rich Paul (obecny agent LeBrona) spotykają się przypadkowo na lotnisku w Akron, gdzie LeBron jest zachwycony koszulką Paula, który ma na sobie oryginalny strój zawodnika Warrena Moona. Nawiązują kontakt i niebawem Rich Paul sprzedaje LeBronowi oryginalną koszulkę Magica Johnsona z Lakers.

Jeśli Rich Paul tego nie ustawił, to ja pierdolę. Wygrał życie i podejrzewam, że co najmniej 8-cyfrową kwotę dolarów poprzez wybranie dobrego lotu i stroju. 

Doczytałem. Rich Paul w 2002 był biedną sierotą, sprzedającą używane koszulki z bagażnika.

Jego aktualny majątek jest wart ponad 20 milionów dolarów.

 

Ja pierdolę, a ja się cieszyłem, jak będąc mały wygrałem Dawn of War w konkursie sms. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Rich Paul tego nie ustawił, to ja pierdolę. Wygrał życie i podejrzewam, że co najmniej 8-cyfrową kwotę dolarów poprzez wybranie dobrego lotu i stroju. 

 

Rich Paul również jest z Cleveland i tam mieszkał. Nie jest też jakoś starszy od LeBrona, bo różną ich tylko 3 lata. W momencie spotkania miał 21-lat, a więc był młodzikiem i spotkali się na lotnisku, a nie w samolocie. Nie sądzę, aby 21-letni gość miał taką wielką zdolność przewidywania, że spotka LeBrona i zostanie jego agentem. I w ogóle, że LeBronowi zaimponuje jakiś 21-letni typ w koszulce gracza NFL. Z informacji na internecie wynika, że Paul zajmował się wówczas sprzedażą koszulek i miał niesaaamowitego farta, że LeBron akurat zwrócił mocno uwagę na tę koszulkę i zaczął z nim gadać i dał mu swoje namiary. W każdym razie fajna historia, że ze sprzedawcy koszulek bez większych perspektyw możesz zostać agentem najlepszego koszykarza na świecie i mieć własną wielką agencję koszykarską.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego. Problem w tym, że nie mają nick ciekawego do zaoferowania, co się nie nazywa Giannis. 

Jeśli Rich Paul tego nie ustawił, to ja pierdolę. Wygrał życie i podejrzewam, że co najmniej 8-cyfrową kwotę dolarów poprzez wybranie dobrego lotu i stroju. 

Doczytałem. Rich Paul w 2002 był biedną sierotą, sprzedającą używane koszulki z bagażnika.

Jego aktualny majątek jest wart ponad 20 milionów dolarów.

 

Ja pierdolę, a ja się cieszyłem, jak będąc mały wygrałem Dawn of War w konkursie sms. 

 

Agent dostaje 4% z kontraktu gracza. LeBron tylko na kontraktach zarobi do końca kontraktu z Lakersami 387M dolarów. 4% z tego to jest w zaokrągleniu 15,5M dla agenta. Ładna sumka.

 

Zapewne agent miał też udział w kontrakcie z Nike.

 

Dla zainteresowanych: na koniec kontraktu z Lakers estymują zarobki LeBrona na poziomie 1 miliarda USD ze wszystkich źródeł. Po dzisiejszym kursie to jest: 3.770.000.000 PLN, czyli dla porównania:

 

- mógł by wysłać na własny koszt jeszcze jedną misję New Horizons na Plutona i jeszczy by mu zostało, lub

- zapewnił by 1/100 całości wpływów do polskiego budżetu w 2018, lub

- sfinansował by informatyzację ZUSu ( 3 mld PLN ), lub

- zarobi przeszło 3,5 razy więcej niż zebrał cały WOŚP przez 25 lat istnienia, lub

- kupił by sobie prawie 7 milionów akcji facebooka co by stanowiło niespełna 1/400 udziałów w firmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/GeryWoelfel/status/1090289903462768642

 

 

The Bucks have entered the Anthony Davis sweepstakes and, according to sources,, have offered the Pelicans any players on their roster not named Giannis.

Mówiąc szczerze, to nie wiem czy to najlepszy pomysł. W Milwaukee jest prawdziwy lider, borderline All-star, są bardzo dobrzy rolesi, a sama drużyna gra świetny basket. Obawiam się, że z wiedzą - jestem do oddania, nie liczę się tak jak powinienem - może stracić na tym chemia w zespole. Obym się mylił, bo Bucks to jedna z tych drużyn, którym warto kibicować. Z drugiej strony Davis/Giannis brzmi okrutnie dobrze, ale bez odpowiednich klocków, które przecież by stracili w takiej wymianie... zresztą nie widzę tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli NOP są mądre to będą przeciągać moment wymiany

 

Presja wewnątrz Lakers będzie tylko rosła. Le Bron będzie wywierał coraz większę presję by spełnili żądania NOP

 

Lakers nie mogą czekać na wolną agenturę Davisa bo 2 lata kiepskiego składu z Jamesem to słabo

 

NOP nic nie musi - nie teraz. To Lakers muszą i to już..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

According to Stephen A. Smith, Gregg Popovich spoke to GM Dell Demps this week, telling Demps not to give in to Davis or the Lakers.

 

“I’ve been told that one of the people that Dell Demps has communicated with is Gregg Popovich,” said Smith on ESPN First Take, via FOX 29 San Antonio. “Not for trade talks or anything but a guy like Gregg Popovich has said, ‘Don’t cave to the Los Angeles Lakers.'”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lakers na pewno nie

Słaby zespół musi stosować tricki w wymianach aby coś znaczyć

Docisk agenta jest niesmaczny.

 

Tak niezależnie kto komu kibicuje.

 

Ogłoszenie ze gracz może iść tylko do X to cios poniżej pasa.

 

Tani chwyt i daleki od etycznego.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ktoś dobrze napisał.

To Lakers są "na musiku" a nie NOP.

NOP moga poczekać do końca sezonu, jeśli AD się obrazi i nie będzie grał z powodu niby kontuzji to potankuja i może kogoś fajnego złapią z draftu.

A jak dostaną ciekawa ofertę to wyślą go gdzie indziej.

Kwestia spora czy na pewno nie podpisze przedłużenia w takich Celtics, Philly czy Raptors jeśli miałby solidny skład zdolny do wgrywania (case PG13).

Lebron z roku na rok jest coraz starszy więc AD za 1,5 roku to może być już za późno (wiadomo że Bron niczym wino ale każdy kiedyś opada z sił).

Wiec za te 1,5 roku LA wcale nie musi być idealnym kierunkiem dla AD.

Edytowane przez Hombre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potankuja od lutego?

 

Top#4 nie dogonią a i #5 jest daleko.

Gracze przy akcji Davisa raczej zrobią spurs 2018 niż spurs 1996

 

Jahil już to robi.

Tam może być blef bo jak Davis trafi nie tam gdzie trzeba to będzie zgryz co robić. Drugi rok tej samej piosenki czasem nie warto zagrać.

Choć mamy trudne charaktery w nba obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas działa na korzyść Bostonu.

Czemu skamle? Dał ofertę max aby zrobić na razie pod włos ofertę lakers której jeszcze nie ma.

Jeden ruch Pelicans i 25 procent wartości lbj ucieka.

Tym ruchem jest nie robienie niczego

4 lata pogra.

1 rok przy braku Davisa zmarnowany

2 się zobaczy

A rzucanie ofert ball czy Ingram zaraz osłabi ich wartość dla innych wymian

Dlaczego?

Bo wcześniej byli nieosiągalni a teraz już się GM odsłuchali ze są dostępni

Na razie za superstara

Za rok może za stara

A może za superrolesa da radę?

Itd

Wartość ich nie rośnie.

A najgorsze ze obecnie żaden zawodnik nic nie się

Nie wie.

 

Tak się nie da ćwiczyć

Jak w drodze na trening mijasz kuchnie kreolska

Ball już się zajął nie treningiem i rehab tylko biznesem gdzie chce za ike na ile

( minut )

Samo łączenie zawodnika ze słowem „ nie chce” zaniża wartość

Ktoś pomyśli. O drugi Davis ale nie w kontekście gry

Aby wszyscy byli zadowoleni to Pelicans dokładnie 7 lutego powinni przyjąć ofertę max od Lakers.

 

Win win win.

 

Gracz idzie gdzie chce

Organizacja jest fair i nie ma narracji ze działa wbrew zawodnikowi ale nie kosztem zaniżonej oferty

Lakers nie marnują roku lbj

Dziś lakers poprzez działania agenta i dziennikarzy chce go po prostu tanio brać.

 

Stad mamy czas

Pels powinni zobaczyć ofertę lakers

Odpisać zawyżona kontroferta

Szybko ustalić max jaki lakers może dać.

 

7 lutego dodać do ceny mini zadanie.

Dokładnie za 5 12.

 

Boston ofertę to dla przecieku co by było gdyby w lato...

Lakers zgrali już kartę.

 

Nsjmocniejsza.

 

Davis nigdzie indziej

Plus tekst ze siądzie na rok

Oferta max i czekamy

Tu lbj się płaci za 4 lata 30+ nie aby się przepychać o drobne

A lbj niech zejdzie z masy bo on na SF czasem wróci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas działa na korzyść Bostonu.

Czemu skamle? Dał ofertę max aby zrobić na razie pod włos ofertę lakers której jeszcze nie ma.

Jeden ruch Pelicans i 25 procent wartości lbj ucieka.

Tym ruchem jest nie robienie niczego

4 lata pogra.

1 rok przy braku Davisa zmarnowany

2 się zobaczy

A rzucanie ofert ball czy Ingram zaraz osłabi ich wartość dla innych wymian

Dlaczego?

Bo wcześniej byli nieosiągalni a teraz już się GM odsłuchali ze są dostępni

Na razie za superstara

Za rok może za stara

A może za superrolesa da radę?

Itd

Wartość ich nie rośnie.

A najgorsze ze obecnie żaden zawodnik nic nie się

Nie wie.

 

Tak się nie da ćwiczyć

Jak w drodze na trening mijasz kuchnie kreolska

Ball już się zajął nie treningiem i rehab tylko biznesem gdzie chce za ike na ile

( minut )

Samo łączenie zawodnika ze słowem „ nie chce” zaniża wartość

Ktoś pomyśli. O drugi Davis ale nie w kontekście gry

Aby wszyscy byli zadowoleni to Pelicans dokładnie 7 lutego powinni przyjąć ofertę max od Lakers.

 

Win win win.

 

Gracz idzie gdzie chce

Organizacja jest fair i nie ma narracji ze działa wbrew zawodnikowi ale nie kosztem zaniżonej oferty

Lakers nie marnują roku lbj

Dziś lakers poprzez działania agenta i dziennikarzy chce go po prostu tanio brać.

 

Stad mamy czas

Pels powinni zobaczyć ofertę lakers

Odpisać zawyżona kontroferta

Szybko ustalić max jaki lakers może dać.

 

7 lutego dodać do ceny mini zadanie.

Dokładnie za 5 12.

 

Boston ofertę to dla przecieku co by było gdyby w lato...

Lakers zgrali już kartę.

 

Nsjmocniejsza.

 

Davis nigdzie indziej

Plus tekst ze siądzie na rok

Oferta max i czekamy

Tu lbj się płaci za 4 lata 30+ nie aby się przepychać o drobne

A lbj niech zejdzie z masy bo on na SF czasem wróci

ignazz, to sie mialo rymowac ? ja z dala od kraju juz dlugo, troche mi czutka spadla... : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz, to sie mialo rymowac ? ja z dala od kraju juz dlugo, troche mi czutka spadla... : )
nie wiem czy miało się rymować ale ignazz bardzo rozsądnie i się z nim zgadzam.

 

Na musiku są Lakers i im bliżej 7 tym coraz więcej będą musieli zaoferować. Tylko czy ich max będzie lepszy niż max Bostonu? Jestem przekonany ze nie.

 

I to co pisałem wcześniej - patrząc na aktywność obudowania davisa przez dempsa jest tez swego rodzaju wskaźnikiem dla aktywności w kwestii odsprzedania davisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze NO lepiej zrobi jak dogada się z lakers.

 

Max oferta lakers plus zadowolenie Davisa plus info o klubie ze jest fair to wyższa wartość niż minimalnie lepsza oferta Bostonu minus niezadowolenie gracza minus przegrzanie roku na czekanie egzekucji umowy ( zapewne Bozton w lato) czyli usadzenie Davisa na pół roku.

 

Przy drobnej różnicy nie warto robić syfu w mediach dla ciut lepszej oferty.

 

Zabawa jest gdy te różnice są ogromne.

Ale to jest kłopot lakers jak dadzą za mało ZDECYDIWANIE.

 

Najlepsze jest to bo widzę ze January ze nie zdajesz sobie sprawy z aspektu czasu

 

Na miejscu Pelicans bym przeciągał negocjacje pod przykrywka innych ofert bo to blokuje ALTERNATYWNE wzmocnienia lakers.

 

Davis to może być wabik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy miało się rymować ale ignazz bardzo rozsądnie i się z nim zgadzam.

 

Na musiku są Lakers i im bliżej 7 tym coraz więcej będą musieli zaoferować. Tylko czy ich max będzie lepszy niż max Bostonu? Jestem przekonany ze nie.

 

I to co pisałem wcześniej - patrząc na aktywność obudowania davisa przez dempsa jest tez swego rodzaju wskaźnikiem dla aktywności w kwestii odsprzedania davisa.

pod koniec widzialem juz zwrotki, tylko z jakas nieregularna iloscia wersow : )

 

Demps podobno nie odbiera:

http://www.espn.com/nba/story/_/id/25882659/with-trade-speculation-swirling-lakers-brandon-ingram-scores-career-best-36-points

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.