Skocz do zawartości
SlaKB

[2029-2030] Draft i Free Agency - Komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. 10-11 wrzucę wyniki pierwszej części drugiej rundy. Szkoda, że tylko jedna osoba przesłała mi listę z graczami, ale chyba nie ma sensu dłużej czekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co dalej z sezonem 2029-2030? Mamy jakiś plan/harmonogram działań?

Kajam się, jeżeli chodzi o picki z drugiej rundy, moja wina, ale co robimy w związku z przestojem w temacie Simbasket?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie poradzisz. Trzeba czekac, az szefostwo nie bedzie mialo nic ciekawszego do roboty. Zreszta. Czekanie w tej grze, to jeden z najwiekszych jej urokow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co dalej z sezonem 2029-2030? Mamy jakiś plan/harmonogram działań?

Kajam się, jeżeli chodzi o picki z drugiej rundy, moja wina, ale co robimy w związku z przestojem w temacie Simbasket?

Harmonogram jest taki, że dzisiaj kończymy draft i pewnie najpóźniej w poniedziałek wystartujemy z FA.

FA to będzie taki ostateczny test czy jeszcze jest sens to ciągnąć. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaa to sory, ale akurat przeglądałem arkusz BeGm a o tej zasadzie 10 min nie wiedziałem

Tylko w sumie ten Kwame też byłby po czasie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ten sposób Ice twoją oferta też jest nieważna. Bo ja orzebijalem twoja, tj zmieniłem ofertę przez twoja ofertę

Niech komisja gier zadecyduje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, bo Slak nie odpisuje, czy któryś z Was mógłby mi wysłać plik pozwalający odtworzyć obecne składy w grze? Ten ze strony nie chce mi się pobrać, wyskakuje retor 404 - a dziś wieczorem będę miał trochę czasu wiec chciałem w końcu trochę rozruszać te agenturę ;)

wielkiklocek@o2.pl tylko nie wysyłajcie zdjęć penisów, starczy ze widziałem dzisiaj Mateusza Borka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zła interpretacja z mojej strony pewnie... myślałem że wydłuża tylko przebijanie za zawodnika. Tylko wtedy moja oferta byłaby nielegalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...