Skocz do zawartości

Mecze przedsezonowe.


spabloo

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatam.

Obiektywnie trzeba stwierdzić,że MAGICY mają w tym sezonie jeden z najbardziej interesujących składów w całej nba. Oto kilka spostrzeżeń po tych 7 mieczach preseason:

 

1) cel w sezonie===sam udział w play off nie podlega dyskusji (chyba że kontu.....nie przejdzie mi to przez klawiature)

 

2) ja po składzie i potencjale widze pierwszą 4 konferencji!!!!!!!!!!

 

3) francis,mobley====z całym szacunkiem dla t-maca, ale Orlando zrobiło interes życia.

 

4) howard=========będzie jeszcze nierówny

 

5) obwód====nie przepadam za turkiem-oglu, ale ostatni mecz pokazał że średnio na 3 trójeczki od niego będzie można liczyć.

 

6) no i ten HILL, czekałem i się doczekałem. Czytam Wasze wypowiedzi na jego temat i widzę zachowawczość w ocenie jego powrotu.

 

Zastrzegam że to co pisze o Grancie może być spowodowane wielką sympatią do niego jako wspaniałego gracza.

BĘDZIE TAK:

---ZDROWY HILL====15P/PG; 6ZBIÓREK; 4ASYSTY

---ZDROWY HILL+ORLANDO W GAZIE========KILKA TRIPEL DOUBLE I WIELE SPOTKAĂ POWYŻEJ 20 PKT!!!!!!!!!!!

 

 

BĘDZIE PCHAĂ GO MOTYWACJA. TROCHĘ SIĘ W ORLANDO NASŁUCHAŁ PRZEZ TE LATA. CZY WRÓCI NA SZCZYTY PO TAKIEJ KONTUZJI I PRZERWIE.

WRACAJĄ TYLKO WYBITNI. ON TAKIM KOSZYKARZEM WŁAŚNIE JEST!!!!!!!!![/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.