Skocz do zawartości

ASG 2019


Eryko

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjaśnij mi czemu poszły głosy dla Lina. Nie rozumiem. A czytając jakiejś losowe komentarze na fejswuku można nieźle się zaśmiać np. coś w stylu że D-rose to top 3 zawodnik tego sezonu, albo że Wade może i stary ale umiejętnościami wciąż zjada 80% ligi. Także, wiesz o co mi chodzi.

Bo ludzie glosuja na ulubionych graczy a nie najlepszych. I im bardziej koszykarze niepowaznie traktuja asg tym bardziej kibice glosuja na graczy ktorych lubia a nie na tych ktorzy sa najlepsi. Sam glosowalem wiele razy na gortata choc wiem ze nie jest najlepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio ktoś jeszcze w 2019 nie wie dlaczego "ludzie" głosują na Lina?

Instant rak fanbase, i said

 

Wiem dlaczego ludzie głosują, ale po prostu to jest tak głupie i może to kwestia dystansu.

Edytowane przez Eryko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instant rak fanbase, i said

 

Wiem dlaczego ludzie głosują, ale po prostu to jest tak głupie i może to kwestia dystansu.

zaryzykuje ze to Tobie go brakuje. Zrozumialbym zdziwienie gdyby Lin byl w top3 albo top5, ale gosc jest gdzies na 9 czy 10 miejscu, z mniej niz 10% glosow goscia na #1, wiec na prawde proponuje wiecej dystansu : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla przypomnienia.

 

 

Fans accounted for 50 percent of the vote to determine the starters. Current players and the media accounted for 25 percent each. Ballots consisted of two guards and three frontcourt players per conference.

 

Przekopiowane z tematu Dallas dzięki uprzejmości iglo

 

ef40cf02ec7417d2364aedd7c1fddb00.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te wyniki są lewe. Biorąc pod uwagę że. Można codziennie glosować, a mamy takie śmieszne wyniki, przecież sam James ma na FB 23 mln like'ów...

to swoja droga. Sredni raz na dwa lata piszę o tym w wątku o głosowaniu - biorąc pod uwagę że liczba głosów praktycznie się nie zmieniła w ciągu ostatnich 20 lat, a w tym samym czasie liczba ludzi mających dostęp do internetu wzrosła z jakichś 50mln do, strzelam, 3 - 4 mld, wydaje się to (że liczba głosów nie wzrosła / wzrosła bardzo niewiele) raczej niemożliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że Joe Harris ma szansę na udział w Three-Point Shootout? :P

 

Co do ilości głosów to może ludzie nie widzą sensu? Przecież są jeszcze głosy dziennikarzy, managerów... Osobiście głosowałem w NBA App tylko raz, bo po prostu nie widzę sensu w codziennym traceniu na to czasu, nawet jeżeli to bardzo łatwe i szybkie. Po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.