Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, january napisał:

Mam nadzieję, iż GM Pistons nie zaniedba odpowiedniego propsowania DLO w tym trymestrze!

Łezka w oku, jak to zawsze było o +- u niego, a w tym sezonie jest pod tym względem topem ligi :D 

co ciekawe wczoraj np kat gral z edwardsem, a dlo z 4 lawkowiczami

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się głosowanie wiec się robi filmowo ba, wręcz bajkowo czasem…

Z moich luźnych spostrzeżeń:

Lakers są u nas mocniejsi niż się tu pisze ale takiej tezie zaszkodziła zapewne wcześniejsza narracja GM która nie pomaga w to uwierzyć jak w bajce wilki wilki we wiosce. Co tragiczne możliwe ze jeżeli ktoś ma zjeść ten skład to właśnie te wilki. Niby ich nie ma a krew się leje. Mógł GM wcześniej nie krzyczeć tyle „wilki wilki” byłby lepiej słyszany. A tak nawet te prawdziwe tezy brzmią jak januaryzmy.  

Orlando Magic co zaskakujące są nadal w tym samym mocnym składzie i stabilizacja ekipy powinna im dużo pomoc ale nie maja nadal ani odrobiny miłości a ich moc zaniżana jest wcześniejszymi akcjami GM który od ponad 3 lat musi nagabywać o uznanie. Tragicznie publice się to nudzi mimo ze ma on coraz więcej racji. Jak w bajce „Kopciuszek” gdzie może dojrzycie ze Kopciuch na miseczkę 80D. Moim zdaniem nic się nie zmieni i ludzie dalej dymac będą przyrodnie siostry Kopciuszka. A ze dupeczka robi się pełnoletnia jest niezauważone pod ta sadza. No może się jakiś zadki okaz jakiś wyjątkowo zmyślny książę pozna. Ale to nie 29/30 głosów bo większość ma plebs. 
 

Minna jest mocna jak nigdy i tu para GM zupełnie słusznie nie przegina z reklama w mediach bo ten shit się sam sprzedaje. Przypomina się scena z Gorączki z DeNiro i AlPacino gdzie Agent nie musiał się wysilać. Ale ostatecznie nie wyszło mimo ze miał sensowne argumenty. Blondyna wyjątkowo nie łyknęła i oszukała wszystkich z balkonu. 
 

Trwa w najlepsze cisza wśród GM Dallas i 76ers bo ciężko tam o pozytywy ( oczywiście na miarę zgromadzonych składów ). Tym razem moim zdaniem brać beGM powinna tych Houndinich wypatrzyć w zapadce na scenie w sztuce znikania. I o ile nieładnie paluchem pokazac to pare trudnych pytań u Eli Jaworowicz zadać po 21:00. 
 

mega ciekawy zespół Indiany Pacers może tez nie zyskać aprobaty jak GM pewnego wieczora zabawił się jak Artest z Pistons. Będzie to się kładło cieniem na sile zespołu a co gorsza dzisiejszy GM wyglada na Padawana wczesnego GM Magic. Ja mam czasem strach się odezwać w sprawie Indiany ;)  ale głosowanie odbywa się inaczej niż kiedyś w ZSRR wiec suma Summarum wychodzi mi przypowieść o Salomonie. 
 

inna droga kroczy niesamowity w ( swoim mniemaniu) GM Knicks który niczym Gladiator gotowy do walki z wszystkimi na scenie Colloseum nie zauważył wyciągając z pochwy zamiast Gladiusa ( przywołanie D samego A.Davisa)  Rudisa czyli drewniany miecz dawany wyzwolencom. Co by nie pisać o dziele Rudleya Scotta koniec będzie taki sam. Do piachu. Tylko obawiam się ze to będzie w 48 minucie filmu a nie po 3 godzinach zwiedzania prowincji … 

Cdn bo nie można ominąć takich zespołów jak MIA TOR DEN MIL WIZ HOU 

Tylko w spurs na razie widać kotare w kinie ale GM wyjątkowo zaproponuje seans bez reklam. Nachos się znajda 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Trwa w najlepsze cisza wśród GM Dallas i 76ers bo ciężko tam o pozytywy ( oczywiście na miarę zgromadzonych składów ). Tym razem moim zdaniem brać beGM powinna tych Houndinich wypatrzyć w zapadce na scenie w sztuce znikania. I o ile nieładnie paluchem pokazac to pare trudnych pytań u Eli Jaworowicz zadać po 21:00. 

Dajesz te pytania. 

Odpowiedzi będą w opisach. 

Rozumiem, że wg Ciebie lepszy jest zespół kogoś kto dużo pisze jak świetnych ma graczy, wrzuca masę highlights z meczów w którym im wyszło a inne taktycznie przemilczeć i na tej podstawie stwierdzasz komu jak idzie? 

To beze mnie. I wydaje mi się, że jest więcej takich ludzi, którzy nie lubią/ nie chcą się chwalić. Oczywiście są też ludzie, którzy regularnie piszą o swoich zawodnikach i spoko. Może to wpłynie na głosowanie u niektórych osób? Pewnie tak, ale to nie mój styl plus brak czasu. 

Ja nie zmieniam stylu gdy wieje wiatr. 

Nigdy nie odpuszczałem opisów, wtedy jest czas na pokazanie drużyny. 

Cieszy świetny sezon młodzieży zwłaszcza Anthony, Maxey, ale też Duarte, Hylanda i w obronie Mcdaniels, cieszy coraz lepsza gra White, cieszy powrót Embiida, cieszy spoko gra Drumma podczas nieobecności Embiida, cieszy niezła gra Clarke, cieszą postępy Klaya w walce o powrót na boisko. 

RoCo gra swoje, to co umie najlepiej. 

Martwią procenty Duncana, ale to nie oznacza wcale, że nie jest to pozytywny gracz dla mojej drużyny. 

Z Irvingiem sprawa już opisana, wg mnie może grać, jak to ocenicie to już zależy od Was. 

Zresztą jak śledzisz NBA to wiesz i moja aktywność i wrzucanie highlitów nic nie zmieni. A jak nie śledzisz to chyba i tak na podstawie naszego chwalenia się nie będziesz głosował. Chyba 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie @Tecu

doceniam twoje cierpliwe budowanie składu a wrodzony spokój i stoicyzm który pozwala mi sobie wyobrazić Ciebie w tunice z winem w ręku i winogronem podawanym przez Eunice wielokrotnie doceniałem a taka postawa ratowała Tobie bilanse gdy zza rogu patrzyłeś jak konkurencja się wyzynala do krwi. 
tym razem moim zdaniem nie dasz rady przejść obok tych problemów. 
 

i to mnie ciekawi. Musisz chcąc niechcący zamienić się w złotoustego czego uniknąłeś zupełnie słusznie 4 lata. 

Choć znając życie może Klay wróci z takim przytupem ze spadniesz na 104 łapy i mój post pójdzie do lapu capu a Ty rozwalisz system. 

To nie był atak w Ciebie czy Karpia tylko raczej pytanie o adjustments

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Nie @Tecu

doceniam twoje cierpliwe budowanie składu a wrodzony spokój i stoicyzm który pozwala mi sobie wyobrazić Ciebie w tunice z winem w ręku i winogronem podawanym przez Eunice wielokrotnie doceniałem a taka postawa ratowała Tobie bilanse gdy zza rogu patrzyłeś jak konkurencja się wyzynala do krwi. 
tym razem moim zdaniem nie dasz rady przejść obój tych problemów. 

Wolę z dobrym piwem 😀

Jeżeli w moim stylu jest nie komentowanie poczynań mojego zespołu przed opisami, to dlaczego mam to zmieniać? 

Jeżeli twierdzisz, że zyskiwałem na bilansach, bo nic nie pisałem, to Twoje prawo, ale w ten sposób trochę podważasz opinię głosujących. I zmartwię Cię, bo to nie jest specjalnie. To po prostu mój styl, nie lubię się chwalić. Do tego są opisy. Tam niestety trzeba. 

Ja widzę więcej pozytywów niż negatywów w moim składzie. Szeroki, dobrze dopasowany. 

Pozdrawiam siedząc w tunice z lampką co prawda nie wina, ale akurat ta IPka ma nuty winne 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie pisałem ze to zabieg celowy tylko ze zyskałeś. Charakterologicznie świetnie uzupełniasz te mieszankę wybuchowa ( naszej społeczności) i moim zdaniem masz tie breakera z samego charakteru. Aż żałuje ze w takim pojednawczym tobie pisze z Tobą bo sprowokować stoika do gorącej dyskusji to w sumie lubię ;) 

sam pozdrawiam znad Guinnessa wiec wiedz ze wiem ze wiesz co dobre. 

Jedyny mój problem na dziś to pytanie kto wygrał wymianę PHI NYK 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, january napisał:

Wiesz co aż mnie takim przykrym postem zmotywowałeś do przejrzenia postów z tego tematu (do początku listopada dojechałem).

Posty GMów Wolves o Lakers: 13
Posty GMa Lakers o Wolves: 9
Posty GMów Wolves o Wolves: 26
Posty GMa Lakers o Lakers: 12

A tu czytam od Ciebie "january robi reklamę, a Wolves siedzą cicho". Ehh...

Nie nie nie. 
pisalem raczej o twoich dużo wcześniejszych publikacjach. 

Tym sobie szkodziłeś. 

I mój post miał pozytywny dla Ciebie wydźwięk 

Wiec niepotrzebnie pozycjonujesz się na ofiarę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Trwa w najlepsze cisza wśród GM Dallas i 76ers bo ciężko tam o pozytywy ( oczywiście na miarę zgromadzonych składów ). Tym razem moim zdaniem brać beGM powinna tych Houndinich wypatrzyć w zapadce na scenie w sztuce znikania. I o ile nieładnie paluchem pokazac to pare trudnych pytań u Eli Jaworowicz zadać po 21:00. 

Przecież ja nigdy nie piszę gunwopostów w trakcie trwania sezonu, będzie czas na opisy, to napiszę podsumowanie. No, ale jak mnie już wywołałeś, to śmiesznie czytać o braku pozytywów, gdy Trae od ponad 10 meczów gra na poziomie okolic MVP conversation, Holiday jest już w świetnej formie po kontuzji, Bridges gra na poziomie all-D i super efektywności w ataku, Bojan jako jeden z niewielu w Jazz gra lepiej niż przed rokiem, Wood po wywaleniu z rotacji Theisa właśnie zrobił rekord kariery, a Rockets zaczęli wygrywać. Na ławce mam 2/3. opcję najlepszej ekipy z real - Poole, Vassella, który sam na pewno wiesz jak wielki postęp zrobił i jest 3. najlepszym graczem Spurs, Portera, który rewelacyjnie wprowadził się do Dubs i Zubaca, kolejnego super efektywnego gracza. Paradoksalnie poza oczywistym brakiem Ziona, to moim największym atutem jest zdrowie i super głębia składu. 

Także miło, że o mnie pamiętasz, ale ja się tu nie udzielam nie dlatego, że jest mi smutno, tylko dlatego, że ogólnie nie jestem aktywny w tym temacie w trakcie sezonu. Wolę cieszyć się sezonem i od czasu do czasu napisać coś na głównym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, january napisał:

Wiesz co aż mnie takim przykrym postem zmotywowałeś do przejrzenia postów z tego tematu (do początku listopada dojechałem).

Posty GMów Wolves o Lakers: 13
Posty GMa Lakers o Wolves: 9
Posty GMów Wolves o Wolves: 26
Posty GMa Lakers o Lakers: 12

A tu czytam od Ciebie "january robi reklamę, a Wolves siedzą cicho". Ehh...

Super statystyki, nic dziwnego ze później piszesz te swoje bajki w opisach, skoro nawet na poziomie forum nie potrafisz nimi operować :(

Oczywiście przysłowiowy Łozu przeczyta te Twoja prace doktorancką i się zgodzi ze to my jesteśmy stalkerami, ale no Panie :D masz kompleks Minnesoty okropny, a Ignazz pięknie to opisał, wiec wierz dalej w swoje bajki o super shooterach Mulderach, LMA xfactorze na centrze, spacingu Butlera i elitarnej obronie Lebrona- dla mnie jest zawsze OKEJKA, lekarz kazał przytakiwać, co tez czynie! 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, BMF napisał:

Owszem, LeBron wygląda po prostu na past prime (albo mocno ukrywa, że tak nie jest), a Lakers są kiepściutcy pod względem bilansu/terminarza/poziomu gry, ale chyba mówimy o jakimś 48-34 na koniec regulara, co znowu powinno dać okolice HCA na Zachodzie, a to jest ot co poziom Thunder z Westbrookiem i Georgem. Tzn. Lakers nie są contenderem i IMHO nie będą, co raczej mało optymistyczne dla fanów Lakers

proszę użytkownika @january o stosowny komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Morant out, Tyus Jones in i zaraz każdy w pierwszej piątce robi +20! #Free tyus Jones @ozzy110:wink:wink:

 

I nie że rywal słaby, czy coś, rywal pogromił wielkie lakers na wyjeździe dwa dni temu!! 

Haha proszę cię. Tyus to tam nadaje się jedynie do podawania wody podczas timeoutów. Ja na szczęście mam legitne zastępstwo w postaci Russa i Banto 😜

A mam jeszcze Curryego w przebraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ozzy110 napisał:

Haha proszę cię. Tyus to tam nadaje się jedynie do podawania wody podczas timeoutów. Ja na szczęście mam legitne zastępstwo w postaci Russa i Banto 😜

A mam jeszcze Curryego w przebraniu ;)

nie no Panie to Morant mu bedzie podawał wodę raczej :)

ale ten Stephen Valanciunas rzeczywiście zaskakuje formą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2021 o 12:50, january napisał:

Jedno z lepszych extension tego offseason - zresztą Connaughton też całkiem fajnie gra w RL Bucks.

Jednak Connaughton ostatnio wymiata. TOP 5 rezerwowych tego sezonu na pewno. Last 10 games 14,7ppg - 5,7rpg - 55%FG i 48% za 3. Mega steal za to minimum

Zresztą extension Allena to samo. No i podpisałem Grahama za grosze, więc to offseason w sumie nie było wcale takie złe, przynajmniej jeśli chodzi o kontrakty:)

Nawet ten Derrick Jones Jr jest plusowy w Bulls, jest w regularnej rotacji i jeszcze gra na 69TS%:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.